Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie przemarsz kibiców Motoru Lublin przez miasto

Utworzony przez Guest, 18 maja 2015 r. o 12:30 Powrót do artykułu
Ale po co będą iść? O co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po co będą iść? O co chodzi?
Będą wyłapywać żydów i komunistów,aby POLSKA była POLSKĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak na felinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie stać ich na bilet MPK to idą na piechotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech idą i nie wracają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA WSCHODZIE TYLKO MOOOTOOOR !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, my kibice Motoru przejdziemy przez Lublin. Ja pójdę z żoną i dziećmi i w du*** mam wasze płacze. Jak macie coś do kibiców Motoru to zapraszam na Pl. Litewski w środę ok godz. 17-tej. Będziecie mieli okazję powiedzieć nam to w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony do chodzenia jak sama nazwa wskazuje służy CHODNIK ale faktycznie bydło przepędza się jezdnią. Należy tylko na czas tego zgromadzenia poustawiać w odpowiednich miejscach znaki A18a i jazda.   A i mam nadzieję, że w OPP gładkie lufy już wypolerowane na środę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, my kibice Motoru przejdziemy przez Lublin. Ja pójdę z żoną i dziećmi i w du*** mam wasze płacze. Jak macie coś do kibiców Motoru to zapraszam na Pl. Litewski w środę ok godz. 17-tej. Będziecie mieli okazję powiedzieć nam to w twarz.
Nikt nie placze, co niektorzy sie smieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję tym, którzy będą mieli samochód zaparkowany na trasie libacji pieszej :) Poza tym nawet jeśli ktoś ma coś do kibiców i pseudokibiców Motoru to w twarz tego nie powie, bo po tym co działo się na Felinie to strach. Jesli kliku rzuca się na jednego to jaki w tym honor... chołota pijana/naćpana i to wszystko... Cwaniaki w grupie z kominiarką na głwowie i ławką w ręku są odważni, a sami to głowa w dół i "przepraszam" z płaczem w oczach. Gumową kulą w dupę każdy z tych, którzy burdę na Feline wywołali, powinien dostać tak, żeby tydzień stał na baczność. Oczywiście przecież ani władze miasta, ani nikt inny konsekwencji nie wyciągnie, bo promocja miasta jest ważniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie mam do kibiców sa sobie kibicuja komu scha i jak chcą, nie moja sparwa.... LE JAKIM PRAWEM PRZEJA ULICĄ BLOKUJĄC KILKA ULIC W CENTRUM MIASTA???? To fani cebularzy z makiem albo seksu orlanego ... zrobmy przemarz al Racłwickimi o 17 tej za tydzien pokazmy nasz siłę...Kibice beda isc jezdnią....co za wieś w tym Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam policjantów z całej Polski do zabezpieczania marszu. Szczególnie mile widziani specjaliści z Knurowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motor to cioty hahahahahah avia swidnik wali w d*** cały motor i kibiców tej wsiowej zbieraniny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki poziom gry drużyny taki doping.....Motor gra beznadziejny futbol to chociaż "kibice"...kibole chcą zaistnieć....trzeba temu zapobiec w zarodku czyli Pl. Litewskim lub......przedłużyć spotkanie z...policją !!!! aby mecz odbył się bez kibiców......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro moga chodzić geje, to tym bardziej kibice. Kibice zasługują na szacunek za to że im się chce wspierać te sitwiarskie kluby do uczciwej gry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motor to cioty hahahahahah avia swidnik wali w d*** cały motor i kibiców tej wsiowej zbieraniny
aha czyli potwierdzasz że Afia Chamburk to pederaści ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA WSCHODZIE TYLKO MOOOTOOOR !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykól powinien mieć taki tekst: Policja będzie pędzić bydło w targowym dresie przez miasto. Porządni ludzie powinni omijać to z dala bo będzie jebać prostactwem i ewidentnymi brakami w umiejętnościach wysławiania się po Polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, my kibice Motoru przejdziemy przez Lublin. Ja pójdę z żoną i dziećmi i w du*** mam wasze płacze. Jak macie coś do kibiców Motoru to zapraszam na Pl. Litewski w środę ok godz. 17-tej. Będziecie mieli okazję powiedzieć nam to w twarz.
To ty masz żonę?? Dzieci??? Nie, noo teraz to pojechałeś. Czytający to kulają się ze śmiechu!!!! P.S. Bydło twarzy nie posiada. Ryj, mordę, pysk itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że się odniosę do kwestii zadymy na felinie. Fakt, że ktoś miał szalik i kominiarkę, nie czyni z niego jeszcze kibica. Wszak nie szata zdobi człowieka. Ludzie, którzy rozpętali zadymę na sobotniej feliniadzie to zwykła patologia, o ile dobrze wyczytałem, większa ilość zatrzymanych pochodziła z Łęcznej, nie byli więc ani z Lublina ani tym bardziej kibicami Motoru. Mnie tam ten klub powiewa, ale nie widzę zupełnie przeciwwskazań, dla którego kibice nie mogliby przejść, jakoś korowód studencki także był powodem blokady ulicy, a nie wywoływał takich emocji. Chociaż wielu studencików pod względem chamstwa i prostactwa dawno prześcignęło kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...