Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bestialskie zabójstwo psa w Lublinie. Oprawca powiesił czworonoga na plastikowych opaskach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2020 r. o 09:17 Powrót do artykułu
S***ek ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za darmo wydałbym to bydle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piesek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta powinno się uśpić a nie na paskach wieszać, to było złe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nieprzyjemnie to wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta powinno się usypiać a nie na paskach wieszać i tak źle traktować , niezależnie czy pies był zły, gryzł, czy chory itd.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a żeby q-wa cierpiała katusze jak ten biedny pies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piesek tak pozostawiony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wszystkim.. szkoda zwierzątka ale kurde nie powinno sie publikować takich zdjęć w sieci powinno zostac to ocenzurowane. rownie dobrze zacznijmy publikowac ciała ludzi. A za ten czyn kara sie należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głaskać zwierzaka, karmić i ... powiesić? Chyba czas na psychiatrę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadbany był ten piesek hmmm no trudno właściciel powiesił tego swojego psa. Psy we francji mają rarytas ,są lepiej traktowane jak ludzie. Wogóle no szkoda ,że go powiesił. Ale to był jego pies , on nie powiesił człowieka tylko swojego psa, którego kupił. W Japoni podobno jedzą psy może on też miał taki zamiar.... Wniosek jest taki ,że psy czy zwierzęta są lepiej traktowane jak ludzie. Myślę,że mnie rozumiecie. Ja też mam swojego psa traktuje go z szacunkiem,jest moim najlepszym przyjacielem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nagrodę dla informatora nie dam, ale na plastikowe opaski na zrobienie tego samego ze sprawcą dam dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię zwierzęta dlatego ich Nie Mam, jeśli ktoś uważa się za miłośnika zwierząt, to po co trzyma psa kota czy inne w domu,mieszkaniu całymi dniami zwierzę zostawione samo, siedzi i tęskni, pies w mieście to bezsensowne udowadnianie swojej dobroci dla zwierząt,znam ludzi którzy mają owczarka niemieckiego w bloku, pracują do późna, pies całymi dniami szczeka lub wyje w czterech ścianach więc pytanie czy to miłość do tego psa czy raczej miłość do siebie, zaspakajając tym samym swoje niedowartościowanie osobowościowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta powinno się usypiać a nie na paskach wieszać i tak źle traktować, niezależnie czy pies był zły, gryzł, czy chory itd.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piesek tak pozostawiony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie zwierzęta w spokoju, człowiek tylko im dokucza choćby przez ich adopcję, pies powinien być wolny daleko od ludzi jak wilk czy hiena, da sobie radę, tym bardzej koty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta powinno się usypiać a nie na paskach wieszać i tak źle traktować, niezależnie czy pies był zły, gryzł, czy chory itd.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że mógł go uśpić tego psa jak się mu już niepodobał lub oddać w inne ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że mógł  tego psa uśpić jak się mu już niepodobał lub oddać w inne ręce.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tak myślę, generalnie męczeniem jest trzymanie zwierząt w zbyt małych dla nich pomieszczeniach, nie tylko psów, ale papug, kanarków w klatce, bojowników w szklance itp. Są pewne wyjątki, np. wykastrowany kot który siedzi tylo  w domu, ale z drugiej strony kastrowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...