Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beton zamiast drzew. Błędne przekonanie o nowoczesności

Utworzony przez mrzuk, 27 października 2020 r. o 12:58 Powrót do artykułu
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to pan się myli ?? I problemem jest to że ludzie nie sadzą drzew na własnych działkach, bo wiedzą że ewentualne ich wycięcie będzie drogą przez mękę. Jakby każdy mógł na własnej działce sadzić i wycinać kiedy chce, drzew było by dużo więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Off-topic: Ponieważ paliwas zablokował (najprawdopodobniej celowo) komentarze pod art. o wyborze budimeksyków na budowniczych POronionego dworca, chciałam w tym miejscu pogratulować użytkownikowi LBN, który już dawno temu trafnie przewidział taką kolej rzeczy (akurat skończą dewastację ludowca i zajmą się kolejną fuchą zaraz obok).
 Nie masz gdzie wyrobić dniówki wklejając z różnych kont bełkotliwe wpisy o dewelo-rozwoju? Wyrazy współczucia pisowski trollu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewo to nie jest krzesło ogrodowe, że można sobie co roku wymieniać! Wzrost drzewa to są dziesiątki lat i bardzo słusznie, że ludzie nie mogą wycinać czego chcą i kiedy chcą. Jak mi na działkę wejdzie sarna, to też mogę ją zabić "bo jest na moim"? Ludziom już się przewraca w głowach od tego samolubstwa i dbania tylko o swój własny grajdół. Aby tylko oznaczyć własny teren, jak się da to najlepiej na złość innym, a broń Boże nic mądrze przy tym nie zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewo to nie jest krzesło ogrodowe, że można sobie co roku wymieniać! Wzrost drzewa to są dziesiątki lat i bardzo słusznie, że ludzie nie mogą wycinać czego chcą i kiedy chcą. Jak mi na działkę wejdzie sarna, to też mogę ją zabić "bo jest na moim"? Ludziom już się przewraca w głowach od tego samolubstwa i dbania tylko o swój własny grajdół. Aby tylko oznaczyć własny teren, jak się da to najlepiej na złość innym, a broń Boże nic mądrze przy tym nie zrobić.
 Widzisz, dla tego wiele działek nie ma drzew, bo ludzie nie chcą sadzić jak im zmieni się koncepcja działki. Tak rosły by jakiś czas, a tak nie ma nic. I wcale się im nie dziwię, bo po co im problem - liści nie chcą przyjmować jako BIO robiąc sztuczne ograniczenia, wyciąć jak jest potrzeba nie można w normalny sposób, więc ludzie nie sadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu zaczynasz molestowanie mojej osoby, agencie_smrod__K__u? No to sam się prosisz o robotę do minusikowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paliwasie, tłuczku wazeliniarzu dewelo-gubernatora, przestań zaśmiecać i blokować forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontynuując OT: błędne przekonanie o nowoczesności dotyczy tak i masowych wycinek organizowanych POd egidą Gubernatora, jak i stawiania obiektow typu dworzec "metroPOlitarny". Funkcjonalność tego bizantyjskiego (tak w stylu jak i w kosztach) obiektu jest bardzo wątpliwa i oznaczać będzie najpewniej załamanie komunikacji busiarskiej, a stąd skokowy wzrost liczby aut na drogach Dewelo-City.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając do tematu: jednak z konkluzji ksiązki o betonozie podkreśla aspekt samozadowolenia i arogancji kacyków lokalnej władzy (zwłaszca tych, którzy grzali stołki przez dłuższy czas), które nie pozwalają im przyznać się do błędów. "Nasz" teflonowy Gubernator to POdręcznikowy przykład tego typu megalomańskiej i narcystycznej osobowości - ten człeniu po prostu nie jest zdolny przyznać się do błędów, a stąd jakikolwiek dialog na linii "plebs"-Gubernator nie jest możliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to częsta przypadłość socjopatów, którzy - wskutek splotu okoliczności (tu: napływ dotacji wyżebranych z UE) stali się obiektem kultu jednostki. Guberantor będzie realizować swoje technokratyczne wizje do końca - czy to do końca swoich kadencji czy do końca możliwości zadłużania swojego folwarku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie wyrobiłeś dniówki? Spokojnie, do końca doby jeszcze 6h - dasz radę. Grunt to jak najdłuższe monologi i wiara w to, że ktokolwiek czyta/zwraca uwagę na te bełkotliwe wpisy opłaconego pisowskiego trolla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agent_srome__K__ znowu zaatakował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
 Dokładniej chodzi o dylemat dewelorozwój miasta kontra drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do końca zmiany jeszcze długie godziny, agencie_srom_K__u. A ja zadbam o to, żebyś miał co minusikować, dewelo-oblesiu, zamiast brać kasę od dona arturro na obżeranie się kebabami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Off-topic: Ponieważ paliwas zablokował (najprawdopodobniej celowo) komentarze pod art. o wyborze budimeksyków na budowniczych POronionego dworca, chciałam w tym miejscu pogratulować użytkownikowi LBN, który już dawno temu trafnie przewidział taką kolej rzeczy (akurat skończą dewastację ludowca i zajmą się kolejną fuchą zaraz obok).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Betonowy wał"? Czy to przypadkiem nie jest aluzja do wiodącego (czytaj: najbardziej pazernego) dewelocwaniaka Koziego Grodu? Ten Betonowy Vał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się naprodukował pisowski podnóżek hihi chyba mu stawkę za wpis podnieśli hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monisia wez ty kobieto wy***aj stąd!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...