Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bez ciapów, dzwonków i prac domowych. To najstarsze prywatne liceum w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 kwietnia 2018 r. o 12:18 Powrót do artykułu
wspaniałych przynajmniej tyvh których znam (chodzi o absolwentów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo chce i zawsze chciało wychować "nowego człowieka " do piaskownicy z takimi poglądami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zabrałam w ubiegłym tygodniu i zapisałam do Śródziemnomorskiego liceum jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się nie nachodzilo do nowej szkoły, a już mówisz że jest ok. A co w paderku jest nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy Ci, którzy piszą źle o tej szkole - to po prostu zazdroszczą poziomu nauki, możliwości ,podejścia, zaangażowania, warunków, uwrażliwiania (choćby przez ten dzień uchodźcy). Albo po prostu mają nieogarnięte i aspołeczne dzieci, które tam się nie odnajdują. Cała prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ludzie piszące złe opinie chodzili do tej szkoły czy po prostu zazdroszczą tego że jak ktoś ma więcej pieniędzy bo lepiej się wykształcił chce posłać tutaj dziecko by w przyszłości było kimś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że jak dziecko ma talent to go wykorzysta w każdej szkole; jak jest głąbem żadna szkoła nie pomoże. Naprawdę dobra szkoła może co najwyżej podnieść umiejętności ucznia zaledwie o kilka procent, co zasadniczo niczego nie zmienia. Generalnie koszt niewspółmierny do efektów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Dyrektor to osoba bardzo na plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko kończy w tym roku gimnazjum i jesli chodzi o podejscie nauczycieli do pracy, to jest ono inne niż w szkole publicznej. Niemal wszyscy nauczyciele są bardzo zaangażowani w to co robią. Uczeń jesli tylko zechce, ma możliwość wyniesienia wiele z lekcji, nie tylko wiedzy podrecznikowej ale także ciekawostek opowiadanych przez nauczyciela. Rozczarowana jestem natomiast jezykiem angielskim. Ktoś tu chyba powinien wreszcie wziąć się do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" i dlatego też wspieram KOD." ......to sie ladnie okreslił hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom nauki bardzo przeciętny, jak na taką liczebność klas. Wysokie wymagania dyrekcji wobec nauczycieli jak i przez rodziców w myśl zasady- "nie po to płacę tyle kasy, żeby moje dziecko dostawało dwóje". Wiele również tłumaczy przynależność dyrektora do szmatławego KOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...