Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyliczyć straty i do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem CELOWE działanie UPC w celu zniszczenia przesiębiorcy. Kłamstwa i przeciąganie naprawy też na to wskazują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet UPC nie działa ale program do fakturowania ma się u nich świetnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedsiębiorca kiedy kupuje kluczową dla działania firmy usługę zabezpiecza się, np: dublując dostawcę, są specjalne routery do tego celu a nie zamawia zwykłą usługę konsumencką, która jest awaryjna i niepewna jak się okazuje. Przedsiębiorca żałujący 100 zł więcej na Internet sam sobie kręci bicz na swój biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPC to złodziejska firma , podobnie jak Multimedia. Ale dopóki rządzą pisiory to nic im nie zrobią , bo rączka rączkę myje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech liczy, liczy swoje straty. Wowczas nauczy się, że trzeba więcej wydać, by mieć mocniejszy internet jak dla zwykłego obszczymurka. Jaka wiedza informatyczna taki NET. Ciekawe, że żaden z pracowników nie zaoferował włączenia internetu per prywatna komórka? Widać lubią bezmózgiego szefa. Jak fiołek nie zna się na informatyce, to tak trzeba ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale żeby z takim czymś iść do gazety ??!! Niech sobie podłączy router 4G i będzie miał internet. Co za ludzie nieużyte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyliczyć straty i do sądu.
  Najpierw trzeba wplacić 5% kwoty sporu a później żebyś czasem nie wygrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ares... i dzięki temu nikt nie procesuje się z McDonaldem na 10.000.000$, bo znalazł włos w bułce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech zmienią dostawcę internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadzorco... a co ma rząd PiSu do UPC i Multimedia? Jak ma ich zmusić, by na każde zawołanie klienta warowali pod ich drzwiami? No i cóż takiego zrobiły poprzednie rządy SLD, czy PO-ZSL, że było niby lepiej? Ja pamiętam za poprzedników... brak kablowki prsez jeden dzień oraz ciepłej wody przez tydzień. I nie biegalem jak kotka w marcu po redakcjach i nie opowiadałem jaka niegodziwość mnie dopadła. Wszyscy w bloku i okolicy też tak mieli. Z tym, że ja miałem dodatkowo talerz (specjalnie zainwestowałem jak kablówki pousuwały niemieckie kanały) i mogłem oglądać tv. Co do wody... Wystarczyło podgrzać wodę na gazie i miałem ciepłą kąpiel. Takie to trudne. A co do "PiSiorów", to może się ździwisz, ale wchodzi nakaz udostępnienia przyłaczy kablowych innym firmom. Wczoraj mogłeś o tym przeczytać. No, ale PiS jest zły, bo "rozdaje" ludziom pieniądze, a powinien zabierać, obniżać pensje, podwyższać podatki, podwyższyć wiek emerytalny, wprowadzić bykowe, by bezdzietne byczki buliły po 500 zeta do budżetu, tak ochoczo dziurawionego przez PO. No, ale PiSiory są winne zwłaszcza za podwyżki cen... w Niemczech oraz koronawirus... we Włoszech. A kto wie może nawet w Chinach?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...