Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuję zgodnie z przepisami, obowiązkowy tygodniowy wyjazd do Przytoczna i zorganizowanie tam szkolenia pt: "Przepisy a zdrowy rozsądek" oraz przejazdy drogowe na orientację, bez gps'a i map. Tylko znaki drogowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Przytoczno jest na znaku? Żart drogowców :) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo potrzebne jest zrobienie "awaryjnego" wjazdu na Jaśminową, skróci to drogę do szkoły dzieciakom z całej dzielnicy Sławin do szkoły na Zbożowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie mogę znaleźć na żadnej mapie bezpośredniego zjazdu z Solidarności na Warszawską (jadąc od Warszawy) ?! Czy nie ma takiego zjazdu czy po prostu mapy są nieaktualne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie mogę znaleźć na żadnej mapie bezpośredniego zjazdu z Solidarności na Warszawską (jadąc od Warszawy) ?! Czy nie ma takiego zjazdu czy po prostu mapy są nieaktualne?
Nie ma takiego zjazdu - tak zaprojektowano ten "węzeł". Pierwszy zjazd w Lublinie to skrzyżowanie z Sikorskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma takiego zjazdu - tak zaprojektowano ten "węzeł". Pierwszy zjazd w Lublinie to skrzyżowanie z Sikorskiego.
Dzięki, chyba nie jest to najmądrzejsze rozwiązanie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy piszący notatkę nie uważają że zamiast pniaka powinna być mapka.Bo ja tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jakim cudem dla tych idiotów z urzędu stara droga na jastków ma kierunek przytoczno. Przecież to dalej jest kierunek warszawa tylko starą 17 a na kierunek przytoczno zjeżdża się z 17. Ale jak barany postawiły tablicę na s17 Węzeł RUDNIK a zjeżdża się w zasadzie w Elizówce to mnie już reszta nie dziwi. Wystarczy posłuchać Cb żeby się dowiedzieć ile tu jest pomyłek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech ktos znajdzie kierunkowskaz z ekspresówki na Puławy. Mieszkam w Puławach i juz kilku moich znajomych dzwoniło gdzie maja zjechać z S17 bo nie ma żadnych oznaczeń. Są zato oznaczenia jak jechać np. na Kłodę. Mało komu potrzbny ten kierunek i mało kto słyszał o tej miejscowości ale wszystko zgodne z przepisami. Może jednak trochę logiki też w stawianiu znaków by się przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nic nie da, jezeli "MADRY" urzad zwezil cala warszawska do 1 pasa.... wszyscy od zbozowej i tak beda dalej stac lub "wbijac sie" przed wiaduktem.... to jakas paranoia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mądrze mapisane otworzą. a mogliby nie otworzyć, prawda ? A kiedy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodatkowa stzralka dla bidy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co za geniusz wymyślił drogowskaz przy wjeździe na Al. Warszawską na Sławinek w lewo, w stronę skansenu, skoro wobec administracyjnej terminologii jest tam Sławin, a Sławinek (tzw. pierwsza górska) jest po prawej stronie? Jest to tak dezinformujące, jak cała miejska logistyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co za geniusz wymyślił drogowskaz przy wjeździe na Al. Warszawską na Sławinek w lewo, w stronę skansenu, skoro wobec administracyjnej terminologii jest tam Sławin, a Sławinek (tzw. pierwsza górska) jest po prawej stronie? Jest to tak dezinformujące, jak cała miejska logistyka.
 
a co za geniusz wymyślił drogowskaz przy wjeździe na Al. Warszawską na Sławinek w lewo, w stronę skansenu, skoro wobec administracyjnej terminologii jest tam Sławin, a Sławinek (tzw. pierwsza górska) jest po prawej stronie? Jest to tak dezinformujące, jak cała miejska logistyka.
  Po prostu jakiś wieśniak, mieszkaniec Lublina od trzech lat. A co do kierunku na Przytoczno to już to kiedyś skrytykowałem, i przyczepił się do mnie jakiś inny wiejski burak. Wieś rządzi. Stary lubelak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta decyzja nie ma żadnego wpływu na korek na Warszawskiej od Żbożowej - tam przed światłami jest zwężenie do jednego pasa, więc nikt i tak nie ma szans uciec na opisywane rondo. Niemniej jednak otwarcie ronda niczemu nie przeszkodzi  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...