Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezdomne zwierzęta na Tatarach padają ofiarą ludzi

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 16 czerwca 2011 r. o 10:19 Powrót do artykułu
Tatary - bastion kiboli Motoru Lublin. Powinni otoczyć murem to osiedle i zrobić ghetto. Jak dla murzynów na Bronxie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może na LSMach są miejsca do karmienia. NIestety jakiś bezduszny palant truje nam zwierzęta. W ostatnim czasie padły dwa psy. Mój brał leki po jakimś zatruciu. Niby spokojne osiedle, ale mieszkają tu dziwni ludzie. Na Wallenroda w cieniu alejki prowadzącej z domu kultury co chwile ktoś wymierza sprawiedliwość wybijając szybę w aucie źle zaparkowanym autom, na Wajdeloty przy garażach non-stop są porysowane do żywej blachy. Wydawało mi się, że LSMy to osiedle starszych, kochających zwierzęta ludzi, teraz już w to wątpie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalka w katolickim kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów.Co ja pier... kraj.Takiego skur.... tylko na pal.Katoliki niedzielne.A czarna zaraza nic, żadnego słowa chociaż do tych pustych burackich łbów na mszy nie powie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za gadzina chodzi po ziemi i tak postepuje!!! Ja bym chujowi przetrociła kregosłup!!! jak mozna biedniutkie takie zwierzatka krzywdzic!!!Przeciez one czuje chca byc kochane!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten deb*** je***y wziął dosłownie bajkę o tym jakoby Bóg ulepił z gnoju człowieka i powiedział mu aby czynił Ziemię sobie poddaną. Dla mnie powinno sie zabić gnoja i jego rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w sojaliźmie był ponoć taki zawód-hycel(nie wiem czy poprawnie napisałem),który zajmował się bezpańskimi zwierzętami.Ludzie nie mieli problemów i nie rodziły się antagonizmy.Teraz w tej bogatej solidarucholandii jest zupełnie odwrotnie.Ale nawet nie liczę na jakikolwiek jeszcze rozsądek......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram raczej takich drastycznych metod jak przecinanie kota na pół oknem ale faktem jest że bezdomne koty to jest wielka plaga i należy coś z tym zrobić.Kocie odchody przyprawiają mnie o mdłości i palpitacje serca. Ten kraj jest chory.Bezpański kot lub pies wzbudza więcej litości niż bezdomny człowiek.Wiem że np szpitale tolerują bezdomne koty ale tylko latem.Jesienią na terenie szpitala znalazłem jednego dnia 4 otrute koty. Szpital nie dopuścił by koty dostały się do piwnic i najzwyczajniej wszystkie otruł. Wiele osób w dyskretny sposób też macza w tym palce. Przypadki jakie opisała gazeta to wierzchołek góry. Eksterminacja tego gatunku zwierząt odbywa się każdego dnia. Dzięki temu na osiedlach panuje względna równowaga ale problem jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
Tatary - bastion kiboli Motoru Lublin. Powinni otoczyć murem to osiedle i zrobić ghetto. Jak dla murzynów na Bronxie
Tak oczywiśćie to też wina kiboli . Puknij się w łeb pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokarmianie kotow powinno odbywac sie w odpowiednim miejscu a nie pod blokiem.Na naszym osiedlu rz ucaja jedzenie pod balkony i przychodza watachy psow. Koty chodza po samochodach rysujac lakier.Koty i psy powinny byc wylapywane i przebywac w schroniskach. Poza tym koty poluja na ptaki i wybieraja piskleta z gniazd.Obroncy kotow niech przekaza pieniadze dla schroniska albo tam zanosza jedzenie blok to jest miejsce do mieszkania a nie schronisko dla kotow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Dokarmianie kotow powinno odbywac sie w odpowiednim miejscu a nie pod blokiem.Na naszym osiedlu rz ucaja jedzenie pod balkony i przychodza watachy psow. Koty chodza po samochodach rysujac lakier.Koty i psy powinny byc wylapywane i przebywac w schroniskach. Poza tym koty poluja na ptaki i wybieraja piskleta z gniazd.Obroncy kotow niech przekaza pieniadze dla schroniska albo tam zanosza jedzenie blok to jest miejsce do mieszkania a nie schronisko dla kotow.
Otóż to wreszcie ktoś rozsądny.Precz z kotami z osiedli.Koty zjadają ptaszki i rysują lakiery na autach.Zabieszcie je do schroniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Otóż to wreszcie ktoś rozsądny.Precz z kotami z osiedli.Koty zjadają ptaszki i rysują lakiery na autach.Zabieszcie je do schroniska.
precz z takimi idiotami jak ty. WYpier***AJ CWELU. Jak nie koty to ktoś inny przerysuje ci bryke, nie bój nic śmieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ktoś też zabijał koty przecinając je na pół oknem – wylicza. Oknem na pół ale się uśmiałem to chyba waldek "gilotyna" z odlewniczej takie metody stosował. Miał obsesję na punkcie kotów http://www.youtube.com/watch?v=iKtI1h2ZOow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
Co to za gadzina chodzi po ziemi i tak postepuje!!! Ja bym chujowi przetrociła kregosłup!!! jak mozna biedniutkie takie zwierzatka krzywdzic!!!Przeciez one czuje chca byc kochane!!
To weź sobie je wszystkie do swego mieszkania i nie pitol "jakie to one kochane"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Dokarmianie kotow powinno odbywac sie w odpowiednim miejscu a nie pod blokiem.Na naszym osiedlu rz ucaja jedzenie pod balkony i przychodza watachy psow. Koty chodza po samochodach rysujac lakier.Koty i psy powinny byc wylapywane i przebywac w schroniskach. Poza tym koty poluja na ptaki i wybieraja piskleta z gniazd.Obroncy kotow niech przekaza pieniadze dla schroniska albo tam zanosza jedzenie blok to jest miejsce do mieszkania a nie schronisko dla kotow.
Około południa byłem w przychodni na ul.Odlewniczej i starsze kobiety podobnie mówiły tak,jak napisałeś. Ludzie sami sobie zarazki i choroby stwarzają-dokarmiają koty pod blokami/balkonami i roje much przy tym latają. Ja też jestem niezadowolony z dokarmiania kotów,bo moja żona ma alergię właściwie na wszystko-również na koty a nawet na koszoną trawę,którą robotnicy koszą. Na czas koszenia trawy zamykamy okna na kilka godzin. Wracając do tematu: nie powiem,że gardzę kotami(bo też lubię zwierzęta) ,ale myślę że np. ludzkie alergie oraz roznoszenie zarazków przez koty to chyba ważniejsze niż "umiłowanie dzikich kotów"-gdzieś granica zdrowego rozsądku być powinna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ML napisał:
Tak oczywiśćie to też wina kiboli . Puknij się w łeb pajacu
Biedne kibole padają ofiarami ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Koty chodza po samochodach rysujac lakier.
W dodatku obijają też drzwi, sierściuchy jedne. To na pewno nie "miastowi" z Parczewa czy Lubartowa (albo i innej Koziej Wólki) którzy się nauczyli, że drzwi otwiera się maksymalnie na oścież, tak jak u rodziców, gdy się parkuje pod stodołą. Będzie plaga myszy i szczurów, to je sami łapać będziecie. W sumie to nawet będzie niezła rozrywka dla emerytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yuretzky napisał:
W dodatku obijają też drzwi, sierściuchy jedne. To na pewno nie "miastowi" z Parczewa czy Lubartowa (albo i innej Koziej Wólki) którzy się nauczyli, że drzwi otwiera się maksymalnie na oścież, tak jak u rodziców, gdy się parkuje pod stodołą. Będzie plaga myszy i szczurów, to je sami łapać będziecie. W sumie to nawet będzie niezła rozrywka dla emerytów.
Ty człowieku masz coś poważnie z głową! Przecież te koty przez stare babki wykarmione na wszelakich Whiskasach i wątróbkach w ogóle nie mają pojęcia co to jest mysz lub szczur! Nażre się taki kot Whiskasu i śpi-a myszy i tak harcują -i nie ważne ile takich kotów będzie,to i tak myszy będą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas pod blokiem na Hutniczej to tak głośno nocami miauczą i wydzierają się,że trudno zasnąć-chętnie bym takiego truciciela kotów zaprosił pod nasz blok,aby trochę "przetrzebił" to dziadostwo... Lubię koty-ale przez to nocne miauczenie i "kocie gody" zaczynam je coraz mniej lubić... W dodatku małe dzieci budzą się w nocy przez te kocie wrzaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skąd tylu bezdomnych kotów po naszymi blokami? Biorą ludzie dla dzieci "zabawki" a jak się znudzą to bach pod klatkę a co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...