Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezdomni z Lublina oskarżeni o podwójne zabójstwo. Ruszył proces

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 września 2017 r. o 20:43 Powrót do artykułu
Oni już wyszli z bezdomności. Na najbliższe 10 - 15 - 20 lat mają za darmo dach nad głową, wikt i opierunek. I ciepełko i telewizor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni, czyli bezdomni robią dobrą robotę, czyli jak mawiają anglosasi :"good job" Oni, mianowicie siusiają i walą kupy, pod okolicznymi drzewkami i krzaczkami. Ku zadowoleniu okolicznych piesków i ich właścicieli,czyli tzw."psiarzy", bo pieski te mają co wąchać i co lizać, a właściciele, którzy im mordy liżą, też!! smacznego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz już nie będą bezdomnymi. Żarełko, spanko, ciepełko, tv, świetlica, możliwość kształcenia się... taka kara... niech to licho, jak oni to podźwigną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci dwaj meneli nie byli bezdomni. Niestety znam  jednego z nich. Mam nadzieje że sedzia będzie surowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci dwaj menele nie byli bezdomni. Niestety znam  jednego z nich. Mam nadzieje że sedzia będzie surowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale šciema.. Ciekawe skąd gazeta ma takie info.. Z tego co wiem jest inaczej a na sprawie mię było mediów żadnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...