Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"...W Lublinie sześć miejskich szaletów, na zlecenie Ratusza, obsługuje firma Kom-Eko, która dostaje za to 42 tys. zł miesięcznie..." Za co oni biorą taką kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i doczekaliśmy że bezpański kundel jest bardziej szanowany niż bezdomny człowiek.Nimi nikt się nie przejmuje.Kogo to obchodzi że jest im zimno.W noclegowniach brakuje miejsc.Rządy totalnych nieudaczników z PO zepchnęły nasz kraj na równi z krajami Trzeciego Świata.Te rządy to chaos,złodziejstwo i brak elementarnych zasad poszanowania człowieka i sprawiedliwości społecznej.W wyniku sfałszowanych wyborów nadal skazani jesteśmy na rządy tych nieudaczników.Kilka lat prosperity jakie osiągnęło Prawo i Sprawiedliwość zostało roztrwonione po zamachu w dniu 10 kwietnia. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia są najsmutniejszymi od czasu wprowadzenia stanu wojennego w 1981 roku.Dożyliśmy czasów że człowiek jest traktowany gorzej od kundla.Ot i cały sukces platformy nieudaczników i aferzystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żydowska wsza napisał:
"...W Lublinie sześć miejskich szaletów, na zlecenie Ratusza, obsługuje firma Kom-Eko, która dostaje za to 42 tys. zł miesięcznie..." Za co oni biorą taką kasę
Bo szef Kom-Eko będąc w Forum Samorządowym Lublina wywianował się i ma ochłapy z Ratusza. Jak w.c czy sprzątanie tunelów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek napisał:
Ot i doczekaliśmy że bezpański kundel jest bardziej szanowany niż bezdomny człowiek.Nimi nikt się nie przejmuje.Kogo to obchodzi że jest im zimno.W noclegowniach brakuje miejsc.Rządy totalnych nieudaczników z PO zepchnęły nasz kraj na równi z krajami Trzeciego Świata.Te rządy to chaos,złodziejstwo i brak elementarnych zasad poszanowania człowieka i sprawiedliwości społecznej.W wyniku sfałszowanych wyborów nadal skazani jesteśmy na rządy tych nieudaczników.Kilka lat prosperity jakie osiągnęło Prawo i Sprawiedliwość zostało roztrwonione po zamachu w dniu 10 kwietnia. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia są najsmutniejszymi od czasu wprowadzenia stanu wojennego w 1981 roku.Dożyliśmy czasów że człowiek jest traktowany gorzej od kundla.Ot i cały sukces platformy nieudaczników i aferzystów.
Są miejsca w noclegowaniach ale warunek: musi być trzeźwy. Wolą d..pe zawracać innym ludziom co płaca podatki na tych darmozjadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi, że mamy w Lublinie dziennikarzy na takim poziomie. Przecież ktoś usiłuje pomóc bezdomnym! Dziennikarz z Dziennika nie miał szczęścia gdyż o sprawie radiowa Trójka wyemitowała niedawno reportaż. Jaka jest prawda można przekonać się tu: http://www.polskieradio.pl/9/325/Artykul/282434,Pani-Zofia-z-dworcowego-szaletu-reportaz-Trojki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spałować nierobów i na ulicę z nimi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami są sobie winni. Większość bezdomnych z tych okolic ma rodziny, które przyjeżdżają po nich ale oni wolą swoją "wolność" i spożywanie trunków byle sponiewierało. Mieszkam w okolicy i jestem sąsiadem pani, która pracuje w szalecie. Wcześniej pracował tam jej mąż, który urządzał libacje razem z tamtejszymi menelami. Teraz na zastępstwo przyszła jego żona i jest ona na "Ty" z miejscowym marginesem. Niedawno głośno było o tej pani Zosi-co niby odzyskała telefon od złodzieja.... Przecież to był jej znajomy z ul.Maja i dlatego doskonale wiedziała kto to i co to. Zrobili bohaterkę z największej plotkary na dzielnicy i nawet płacą jej pieniądze za wywiady. Szok!!! Czy nikt nie zna jej drugiej twarzy? Świat schodzi na psy. Pytacie gdzie pieniądze przeznaczone na prowadzenie takich w.c? Odpowiedź jest prosta-znajomi i sąsiedzi pracownicy doskonale są zaopatrzeni w ręczniki, papier toaletowy i środki czystości. Oprócz tego pani Zosia pobiera opłaty za korzystanie z toalety mimo, że jest bezpłatna. Piszecie, że jest czysto? To przecież bzdury!!! Bezdomni myją się tam, golą i urządzają postrzyżyny. Głośno przecież było o robactwie jakie tam można było spotkać. Ręczniki aż się ruszały. Czy naprawdę wszystko musi się kręcić wokół kibla na Gazowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek napisał:
Ot i doczekaliśmy że bezpański kundel jest bardziej szanowany niż bezdomny człowiek.Nimi nikt się nie przejmuje.Kogo to obchodzi że jest im zimno.W noclegowniach brakuje miejsc.Rządy totalnych nieudaczników z PO zepchnęły nasz kraj na równi z krajami Trzeciego Świata.Te rządy to chaos,złodziejstwo i brak elementarnych zasad poszanowania człowieka i sprawiedliwości społecznej.W wyniku sfałszowanych wyborów nadal skazani jesteśmy na rządy tych nieudaczników.Kilka lat prosperity jakie osiągnęło Prawo i Sprawiedliwość zostało roztrwonione po zamachu w dniu 10 kwietnia. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia są najsmutniejszymi od czasu wprowadzenia stanu wojennego w 1981 roku.Dożyliśmy czasów że człowiek jest traktowany gorzej od kundla.Ot i cały sukces platformy nieudaczników i aferzystów.
No tak - tyle, że pies nie ma żadnego wyboru - a ci ludzie mogą pójść do noclegowni itp., ale jak lepiej chlac niż w cieplym siedzieć to niestety - ja jestem za pogonieniem ich z takich miejsc bo sa miejsca dla nich przeznaczone. Widzę, że zagorzały zwolennik PISU - fanatyk z krzyzem, zamach itp. hehe - fantastyczne teorie snujecie ludzie, zamach, fałszowanie wyborów, gorzej niż w stanie wojennym, hehehe - usmialam sie zdrowo. Moze wam jakas zbiorowa psychoterapia by sie przydala w te "najsmutniejsze święta". Dla mnie będą najszczęsliwsze bo spędze je z rodziną radujac sie z narodzenia Pana Jezusa a nie z polityką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]"W Lublinie 6 miejskich szaletów, na zlecenie Ratusza, obsługuje firma Kom-Eko, która dostaje za to 42 tys. zł miesięcznie" [/b] 6 zasyfionych kibli opłacanych za pieniądze podatników. Żyć nie umierać w lubelskim grajdole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikodem napisał:
Sami są sobie winni. Większość bezdomnych z tych okolic ma rodziny, które przyjeżdżają po nich ale oni wolą swoją "wolność" i spożywanie trunków byle sponiewierało. Mieszkam w okolicy i jestem sąsiadem pani, która pracuje w szalecie. Wcześniej pracował tam jej mąż, który urządzał libacje razem z tamtejszymi menelami. Teraz na zastępstwo przyszła jego żona i jest ona na "Ty" z miejscowym marginesem. Niedawno głośno było o tej pani Zosi-co niby odzyskała telefon od złodzieja.... Przecież to był jej znajomy z ul.Maja i dlatego doskonale wiedziała kto to i co to. Zrobili bohaterkę z największej plotkary na dzielnicy i nawet płacą jej pieniądze za wywiady. Szok!!! Czy nikt nie zna jej drugiej twarzy? Świat schodzi na psy. Pytacie gdzie pieniądze przeznaczone na prowadzenie takich w.c? Odpowiedź jest prosta-znajomi i sąsiedzi pracownicy doskonale są zaopatrzeni w ręczniki, papier toaletowy i środki czystości. Oprócz tego pani Zosia pobiera opłaty za korzystanie z toalety mimo, że jest bezpłatna. Piszecie, że jest czysto? To przecież bzdury!!! Bezdomni myją się tam, golą i urządzają postrzyżyny. Głośno przecież było o robactwie jakie tam można było spotkać. Ręczniki aż się ruszały. Czy naprawdę wszystko musi się kręcić wokół kibla na Gazowej?
A to akurat bardzo prawdopodobne. Nawet w tym nagraniu widać i słychac ze ta pani nie widzi w tym nic złego że bezdomni tam siedzą.. A przyjedzie ktoś spoza miasta, ma potrzebe i co? Ma prosić żeby bezdomni wyszli bo ktos sie chce załatwić? Bo pani babcia klozetowa sobie sprowadziła kolegów? Straz Miejska powinna szybko rozwiązać ten problem, a babke trzeba zwolnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POMAGAM IM JAK MOGĘ BEZ WZGLĘDU NA POWODY ICH BEZDOMNOŚCI, ROBIĘ TO ZE WZGLĘDÓW HUMANITARNYCH, PROSZĘ MNIE O CHLEB LUB INNE JEDZENIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEGA napisał:
POMAGAM IM JAK MOGĘ BEZ WZGLĘDU NA POWODY ICH BEZDOMNOŚCI, ROBIĘ TO ZE WZGLĘDÓW HUMANITARNYCH, PROSZĘ MNIE O CHLEB LUB INNE JEDZENIE...
Jak jesteś głupi,to pomagaj... Nawet kościół potępia "pomaganie" cwaniakom i nierobom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio dałem 2zł na chleb bezdomnemu i do mnie z takim tekstem: "co tak mało? " pozostawie to bez komentarza... juz ani grosza wiecej nie dam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję przy pkp i zgadzam się z wypowiedzią,że ta pani ma coś nie tak z głową. A co do bezdomnych z tamtych okolic to jeden smród i wszawica. Jak ktoś im kupi jedzenie to chodzą po postoju taxi i sprzedają za parę groszy żeby mieć chociaż na zmywacz do paznokci albo inne wynalazki. Do tego podają się za parkingowych przy pkp i pobierają opłaty za parking a przecież jest bezpłatny. Wszystko to idzie na przelew co widać później a raczej czuć... Takie zasrańce tam chodzą że zwymiotować można a jak przejdą przez dworzec to trzeba wietrzyć godzinę. Tacy właśnie są potrzebujący pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak jesteś głupi,to pomagaj... Nawet kościół potępia "pomaganie" cwaniakom i nierobom...
co? pytanie do przemyślenia: czy bezdomny jest nierobem/cwaniakiem? (dla osób, które odpowiedzą twierdząco, dodatkowe pytanie extra: ilu znasz bezdomnych cwaniaków/nierobów?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...