Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Zygmunt Chajzer reklamował loterię. Wysłałem 7 SMS-ów. Na drugi dzień poproszono mnie o potwierdzenie udziału w konkursie. Od tej pory każda wysłana wiadomość kosztowała mnie 4,90 zł" Chłopina wygrał 500 tys. PLN, to fakt. Ale nie powiedział, ile wydał na te dodatkowe SMS-y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękna historia, wszystkiego dobrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu można promować historię z Lublina http://www.wykop.pl/link/641275/bezdomny-wygral-pol-miliona-zlotych-w-loterii-pusty-sms/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cuda się zdarzają, ale mi to wygląda na zagrywkę "public relations" firmy organizującej konkurs (po karach jakie dostali za wprowadzanie klientów w błąd, co sami nazywają formą przekazu reklamowego czy "komunikacji").
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję z całego serca i ciesze się że takie cuda się zdarzają będę mocno trzymać kciuki za Pana i napewo odwiedzę jego lokal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykopujmy kto ma konta http://www.wykop.pl/link/641275/bezdomny-wygral-pol-miliona-zlotych-w-loterii-pusty-sms/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyy napisał:
Cuda się zdarzają, ale mi to wygląda na zagrywkę "public relations" firmy organizującej konkurs (po karach jakie dostali za wprowadzanie klientów w błąd, co sami nazywają formą przekazu reklamowego czy "komunikacji").
no dokładnie, bo niby skąd od razu prasa wie? nikt normalny nie lata po gazetach i się nie chwali wygraną rzędu pół miliona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowita historia- wygrana trafiła do kogoś, kto jej naprawdę potrzebuje. Gratuluję Panu Łobaczowi serdecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to prawda to jesteście Wielcy!!!Niechaj Opatrzność w dwójnasób Was za to wynagrodzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jaki to niby bezdomny komorka jest na doladowania jest to co takiego biedaka z niego robicie jakby to niewiadomo co bylo tylko ciekawe skad o tym wiedza ze wygral juz by polecial koles i sie pochwalil heheh zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne teraz po publikacji w mediach będzie miał wielu "kolegów" i "przyjaciół". Ja jednak wolałbym na jego miejsciu pozostać anonimowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy otrzymał choćby 10% tej sumy za poświadczenie "prawdziwej wygranej" ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy "koledzy" przysłużą się zwycięzcy i szybciej wyślą go na tamten świat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ten sposob nakrecaja sobie klijentele,na pewno dostal dzialke..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz już i bezdomni mają komórki na nawet mają na nich kasę na dzwonienie A mówią, że polska to biedny kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdurna reklama internetq, moi koledzy za wartość sms-a wolą kupić "zestaw" i obalić z pobliskimi garażami. ciekawe ile marek dostał za tę reklamę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu traktujecie ludzi jak idiotów? pozamykajcie wszystkie szkoły, wyprodukujcie bezmózgowców a potem im serwujcie artykuły sponsorowane!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezdomny i komórka, ja pracuje i nie stać mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** czym wy tak sie podniecacie kto z was jest bezdomny... chyba nikt tylko zazdroscicie wescie sie do roboty a niech szczesciaż ma te kilka złoty nie kapuje siedza w domu gosc mieszka w schronisku to jeszcze zle ze wygral odrazu na dno goscia , a komurka jest tak powszechna ze lepiej juz nie moze ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere Gratululacje - może los się odmieni tego człowieka. Obawiam się tylko jendnego, że teraz rodzinka przypomni sobie o tym biednym człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...