Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biały dzień u studentów KUL. Dzień Świętości Życia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2019 r. o 23:22 Powrót do artykułu
"religia powstała gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca"- M. Twain.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, co wynika z Twojego wpisu - to, że żyjesz to oszustwo czy głupota? Nie umiesz docenić cudu życia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na religia katabasów do tego że ten gość żyje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo,bardzo biednie i czysto,tylko ,że ludzie w sądach walczą o podstawowy byt. A prof Piotrowski nie ubrał się w białą koszulkę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie jak jest różnica między wiarą i wiedzą? Można przestać wierzyć ale nie można przestać wiedzieć. KUL = religijna szkółka dla humanistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na UMCSie i UM też miało miejsce to wydarzenie. Widocznie studenci chcą w ten sposób zamanifestować swoje poparcie dla życia i pokazać jak bardzo sprzeciwiają się aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie KUL kojarzy się z prof.Prof Walerianem i jeszcze innym zapijaczonym gburem.Wszyscy mówili na niego ks prof,a dla mnie był opryskliwy,śmierdzący alkoholowym ciągiem takim conajmniej tyg.W KL przeczytałam ,że to znanyprof z KULU zdziwiłam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalem pare studentek z KUL i mialy delikatnie piszac mocny przeciag miedzy nogami, nie stronily od przygodnego seksu (czesto po roznych uzywkach) w klubowym kibelku bez gumy a pozniej pigulka po;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...