Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biedroń w Lublinie: "Skończmy z tym dziadostwem w polityce"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2019 r. o 15:46 Powrót do artykułu
Ja natomiast proponuję wyprowadzenie pewnej zmanierowanej populistycznej ciotki z polskiej polityki. Kto za?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuje peowcy w plecki biedronik .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy pan przyjedzie do Bogdanki? Zapraszamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skąd kasę weźmie? Też mu Palikot da na te podwyżki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze dotrzyma pana slowa ze sluzba zdrowia. Bylem wczoraj w szpitalu! Nigdy wiecej Pisu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako prezydent Słupska gowno zrobił dla nauczycieli a teraz obiecuje 7000zl śmiechu warte. Patologia pcha się do koryta a jak dojdzie do władzy to w sejmie będą same pedalki zasiadac. Biedron wont do Brukseli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrzydliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jest biedroneczek w Polsce zobaczy się na wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warte on by tylko zrujnował wszystko. Jestem ciekawy jaką pracę ma dla górników i całego przemysłu jak pozamyka kopalnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eureka.Trzeba więcej kasy na służbę zdrowia,pensje emeryturę dla tych którzy nie odprowadzają składek do ZUS w wysokości 1600 pln netto,itd,itd. A skąd brać te pieniądze żeby rozdawać? Chce przebić obietnicami PIS. Przy okazji podpiera się Palikotem.A ten to rozliczył się z SLD z wydatków w kampanii wyborczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec dziadostwa w polityce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostanio miałem okazję się zapoznać co obiecywał gdy startował na Prezydenta Słupska a co wykonał. Nie było tego za dużo. Czyli jak to mówią" obiecanki , cacanki a głupiemu radość". Mam nadzieję że tych głupich będzie mało. Ostatnio słyszałem jak powiedział co zamierza zrobić aby usprawnić służbę zdrowie - dać więcej pieniędzy. W Lublinie powiedział że wie jak polepszyć nauczanie - dać więcej pieniędzy. Skąd weźmie ???? Zabierze Kościołowi . A zakończy się jak zwykle - podniosą podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy co R. Biedroń chce wproawdzić nauczanie dwujęzyczne, że lekcje geografii czy matematyki będą sięodbywały po angielsku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie sobie siana z tym panem jak i z Tuskiem dzisiaj wielki patriota we Lwowie wcześniej Polskość to nie normalność.nawet Go nikt od tylca nie weźmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie w Lubelskim potrzeba Wiosny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsza partia. Walka z Kościółem i tradycją, legalna aborcja, małżeństwa homoseksualne i adopcja przez tego typu pary dzieci, całkowity zakaz polawań, odejście przez Polaków od spożywania mięsa (brak wsparcia dla produkcji zwierzęcej, a w przyszłości w razie objęcia większej popularności tego typu śrdowisk w PE narzucony przez Komisję Europejską przymusowy wegetarianizm), likwidacja kopalń, a co się z tym wiąże likwidacja nie tylko w górnictwie ale i sektorze około górniczym miejsc pracy.  A kwestie społeczne to czysty populizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo ma nowego idola który był w SLD i u Palikota .Bardzo dobrze bo rozbije głosy PO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam nikogo kto by chciał na niego głosować, więc skąd te 14%? Manipulacja sondażowa i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Robertem w tle samo SLD, no może bez Ogórek. No właśnie może by do Wiosny dołączyły Magda i Kamila - 2 femme fatale!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien wybrać się do Bogdanki i zacytować siebie "...do 2035 roku pozamykamy wszystkie kopalnie..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...