Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za bohater ! Załatwił groźnego kota ! A swoją drogą może by tak załatwić jego ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam honor,przed 2-ma dniami napisałem,że to chyba pomyłka,aby ochroniarz był przeniesiony z G łogowa do Lublina.Tamtejsze publikatory popełniły pomyłkę podając,że to chodzi o Lubin. JAk więc z tego widać,mamy bardziej kompetentnych i rzetelnych dziennikarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że jak jakieś leszczyki z II klasy podstawówki przyfikają to tez ich zalatwi. Aż się kredki z tornistrow posypią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde jego też powinni zabić też powinien tak samo się męczyć jak kotek ten takiego był zabiła normalnie zabila jak bym spotkała!!!!!! ale oczywiście jak to sądy w Polsce to zaraz go wypuszaczą z więzienia o ile go zamnką ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawa sytuacja - a to można pracować jako ochroniarz / szef ochrony kiedy toczy się przeciw tej osobie postępowanie karne ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że poniesie konsekwencje swojego działania, gdyż w przeciwnym razie należy mu się takie samo traktowanie , jak on potraktował tego kota,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście już niebawem rzecznicy Tesco będą przepraszać za to że nie przestrzegano procedury. W mojej firmie żaden ochroniarz nie mógłby pracować od momentu kiedy postawiono mu zarzuty. Wyrok sądowy zamyka możliwość pracy w jakiejkolwiek firmie ochroniarskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
essi napisał:
Rzeczywiście już niebawem rzecznicy Tesco będą przepraszać za to że nie przestrzegano procedury. W mojej firmie żaden ochroniarz nie mógłby pracować od momentu kiedy postawiono mu zarzuty. Wyrok sądowy zamyka możliwość pracy w jakiejkolwiek firmie ochroniarskiej.
Czyli Tesco ma równie sprawnych fzycznie ochronierzy jak sprawnych intelektualnie rzeczników. Pogratulować... Szkoda słów, nigdy w życiu nie kupie nic w Tesco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zatrudnia takich bydlaków - SKANDAL Na Plac Litewski z takimi skur........ - i ukamieniować Brak słów na takie szumowiny. Miejmy nadzieje że SĄD będzie srogi i ukara odpowiednio tego podludka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON TEGO KOTA DUSIŁ BO TO NA PEWNO BYŁO JEDNO Z WCIELEŃ SZATANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze że kot ma większą ochronę prawną niż człowiek.Jak mam otwarte okno w domu to wskakują przez nie koty sąsiadów.Co mam w tej sytuacji zrobić?Zawiadomić POLICJĘ?Niech przyjadą skują i wytoczą sprawe za włamanie bo jeżeli mu kopa zasadzę to mogę dostać wyrok za znęcanie.PADODIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że kierownik ochrony Tesco powinien zostać dyscyplinarnie zwolniony z pracy. Niestety brak jest profesjonalizmu w wielu zawodach. Pomijając fakt znęcania się nad zwierzętami, zabijanie kotów nie należy do obowiązków szefa ochony supermarketu. Dziwię się również, że firma zamiast rozwiązać problem, przenosi człowieka w inne miejsce pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oznajmiam Wszystkim ,którzy to czytają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To już staje się żałosne! Znam Pana Mariana-To rzetelny i kompetentny człowiek! Jakiś idiota-który, nie ma co robić siedzi na forum i próbuje zniszczyć mu życie! Jacy MY-POLACY JESTEŚMY OKRUTNYM NARODEM!!!!! Ktoś próbuje-zaszkodzić Panu Marianowi i kopie dołki! -A LUDZIE CZYTAJĄ-WSZYSTKO CO WYPISUJĄ TE TANIE GAZETY! LUDZIE! ILEŻ MOŻNA??????? Znam -Kierownika Ochrony! Doskonale wypełnia swoje obowiązki w pracy! To CZŁOWIEK INTELIGENTNY ,KTÓRY MA POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak a Tesco powinno zrobić porządek z tymi wróblami nie jestem przeciwnikiem kotów ,ale jak sobie pomysle jak taki futrzak spaceruje po markecie gdzie jest jedzenie to mi sie kiszki przewracają ,a te wróble latajace nad piekarnią to niby gdzie sie załatwiają w toalecie publicznej.Sklep to nie miejsce dla zwierząt,a kotów to u nas nie widziałem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do więzienia!, do więzienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualnie pracuje w tesco w Lesznie (wielkopolska) Serdecznie zapraszamy. Choc lepiej żeby klienci swoich czworonogich przyjaciół pozostawili w domach. Pan Marian tu działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...