Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taki łach a tylko 15 lat? wyjdzie po 7 i dalej będziecie szukać tego gów*a po całej europie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andreas brejwik za 1 osobę dostał 3 miesiące. To skandal aby obywatela więżić 15 lat, na koszt podatnika !!!Do kościoła przecież chodził, był ochrzczony no i u komuni był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś powinien tek q rwie sklepać maskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę jeszcze o nazwisko sędziego, który wypuścił tego jegomościa na wolność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamieniołom dla bandyty albo umył bym ręce jak Piłat i oddał go pod sąd STAREGO TESTAMENTU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wlasnie wladza sadownicza w polsce. mam nadzieje ze pis zrobi pozadek z sedziami bo oni uwazaja sie za bogow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sku...syn grozi mu do 15 lat ?! Gwałcił ,zastraszał,zabił młodego człowieka !Sędzia wypuścił go na wolność a teraz po żmudnym i kosztownym ściganiu grozi mu do 15lat posiedzenia sobie w dresie w cieplutkiej celi gdzie dostanie żry ć! Do zdechu powinien ryć w kamieniołomach o suchym chlebie i wodzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów, dla takiego gówna. Mamusia pewnie wynajmie dobrego adwokat dla synusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zas.........y polski system sądowy. Sędzia przeoczył śmierć ofiary. Żałosny dup....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wlasnie wladza sadownicza w polsce. mam nadzieje ze pis zrobi pozadek z sedziami bo oni uwazaja sie za bogow.
  :D :D :D :D :D Nie wiem, za kogo uważają się sędziowie - wiem natomiast, że ciebie należy uważać za tego, kim faktycznie jesteś - za d e b i l a  i analfabetę!   Btw - zdaje się, że to klasyczny przykład modelowego wyborcy PiS... Quo vadis Polsko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką karę poniósł sędzia, który wypuścił na wolność tego bandytę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nazywa sędzia. Upublicznić imię, nazwisko, gębę. Ile zarabia ? Jest w stanie spoczynku, z wynagrodzeniem 10 tys. może ? Gdzie orzeka ? kto jest jego przełożonym. nikt nie odpowie ? poczekamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie niskie kary za gwałt. W tej sytuacji proponuję krótką odsiadkę, ale z obcięciem przyrodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów, dla takiego gówna. Mamusia pewnie wynajmie dobrego adwokat dla synusia.
Jasne ze wynajmie, przecie wszyscy w Piaskach i okolicy wiedzo ze ma szfajcarską emeryture i stać ją  !! Cała rodzina patologiczna . Ten drugi , młodszy raper z doopy wysrany co pana struga iwyżej sra niż d*** ma co to w rozmowach w toku sie naopowiadał za 50 zeta !hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak suka nie da to pies nie weźmie, najpierw chciała a później do tatusia poleciała i zaczęła chłopaków zastraszać sama sobie winna Bogumił jest nie winny, znam tą sprawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla pedofili ,gwalcicieli wyroki powinny byc od 15 lat do dozywocia bezwzglednej odsiadki a nie puszczac te gowno po odsiedzeniu roku albo dwoch ,jestem ciekawy jak by takiemu zgwalcili matke albo siostre czy tez dziewczyne ,tak samo by myslam albo jego samego by przelecieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...