Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bił i kopał mężczyznę po głowie. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 grudnia 2019 r. o 13:35 Powrót do artykułu
I słusznie, tępić takie zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"SMIERĆ GÓRNIKÓW ZASTRZELONYCH PODCZAS STANU WOJENNEGO" - DZIŚ KOLEJNA ROCZNICA WYDARZEŃ w KOPALNI WUJEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patole patooole patole.. o... Paaaaatole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech autor przeczyta ten bełkot o przetłumaczy na polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy kogoś to jeszcze dziwi. Osiedla LSM to od dawna siedlisko wszelkiej patologii i narkomanii . Sporo było już zabójstw , nawet syn matke zamordował .Pełno tam wykolejeńców ,pijaków i prostytutek udających studentki.Jedna z gorszych dzielnic w mieście do życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie idzie zrozumiec tego artykulu, jakies beztalencie reporterskie to pisalo, albo 7 mio letnie dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie, tępić takie zachowania.
 Nieprawda że tempic.. chłopiec stanoł w obronnie czci swojej oblubienicy - jej czci i cnoty ( z tą cnota pewnie trochę przesadziłem ale co tam). Także medal dla ortalionowego rycerza się należy ! Tylko 3 paski na pochybel fajce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiakowe pokolenie robią co chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja mam problemy ze zrozumieniem tego tekstu, którego artykułem na pewno nie nazwę? Jedyne co sobie jakoś przyswajam to że patologia się pobiła i ot cały ambaras.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobicie w maju. Pół roku później służby zaczynają coś robić. Kpina a nie państwo prawa. Tutaj w czerwcu powinny być już wyroki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak z usiłowania zabójstwa zrobiliśmy pobicie.Jest radość.Ojcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adriana powiesić, a jego dziewczynę odesłać do bardelu w Soczi. Po co nam odpadki w społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak włamać się komuś do mieszkania. Skatować i powiedzieć, że było to w obronie własnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...