Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mogli byście więcej napisać jak to działa, czy trzeba mieć smartfon czy Nokia 3310 wystarczy też.... tego ludzie nie wiedzą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO CO BILET DO LUBARTOWA JEŻDŻĘ ZA DARMO BO KANAR SAM NIE WYRABIA NA ZAKRĘTACH , SZCZEGÓLNIE W PIĄTKI I NIEDZIELE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co wprowadzać innowacje dotyczące biletów jak nie wprowadza się innowacji w rozkładzie? Od kilku lat stała (zbyt mała) liczba połączeń szynobusowych Lublin-Lubartów. Połączenia o takich godzinach, że pasuje tylko studentom (którzy mogą się spóźniac na zajęcia i wychodzić wcześniej) a nie ludziom pracującym, którzy płaca całą cenę biletu. Za tydzień wchodzi nowy rozkład, jak ktos sobie dojeżdżał na 8 z Lubartowa do Lublina, to teraz dojedzie na 8.16 bo o tyle opóźniono ten kurs. Po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem jak najbardziej na tak, zwłaszcza ze czesto jezdze Przewozami Regionalnymi i za kazdym razem jest to dla mnie ułatwienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam z tej aplikacji już od pewnego czasu i muszę przyznać, że sam zakup biletów PR jest bardzo wygodny. Teraz dodatkowo można wygrać pobyt w luksusowym hotelu ale więcej informacji to sobie poczytacie na stronie Przewozów Regionalnych. Całego regulaminu nie będę wklejał, żeby nie zaśmiecać forum:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...