Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich w Lublinie już działa

Utworzony przez lublinianka, 25 listopada 2011 r. o 16:55 Powrót do artykułu
Powinno powstać Biuro Obywateli pokrzywdzonych przez Organ Sprawiedliwości. Mam sprawę w którym Prokuratura Okręgowa wraz Sądem w Lublinie stwierdzili że zmarła osoba od 2-lat od swojej śmierci zmartwychwstała i mogła informację oskarżonemu przekazać że w domu odbywa pijaństwo. Cały czas przegrywam sprawę. Wierzą w kłamstwo oskarżonemu niż w moją prawdę a to dlatego iż nie mam układów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda należy wziąć się za Sądy i Prokuratury w moim przypadku zostały zniszczone akta potwierdzające pobicia ojca przez zięcia 1970r. Znęcania się nad nim, niszcząc akta tak bardzo ważne które zostały wykorzystane w innej sprawie to policzek dla organu sprawiedliwości ale to są układy z niszczyć dowody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w Puchaczowie w sprawie karnej sąsiedzi oczernili wdowę. Sprzedali się za pieniądze mówili że wiedzieli pijana w domu melina a codziennie chodzą do kościoła.Jeden z nich to za fałszywe zeznania nie tylko dostał mleko ale i pieniądze. Za pieniądze Lud się podli jakby wybuchła wojna to szubrawców trochę wyginęło i świat by był inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinny powstawać Biura Pokrzywdzonych Polaków przez Sądownictwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...