Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biurowiec do wyburzenia, Urząd Miasta musi się wynieść. Prezydent szuka miejsca

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2018 r. o 17:08 Powrót do artykułu
Oby zdążyć przed listopadem 2018 r bo potem owad nie bedzie miał wiele do powiedzenia. Do tego czasu trzeba nakarmić kolegów developerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Oby zdążyć przed listopadem 2018 r bo potem owad nie bedzie miał wiele do powiedzenia. Do tego czasu trzeba nakarmić kolegów developerów
 żenua - jad jad jad, jestem z pisu i płacą mi za hejtowanie Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszne podejście. Biurowce UM powinny spełniać nowoczesne normy i być przyjazne zarówno dla urzędników, jak i mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak - przetarg i moment jego ogłoszenia absolutnie nie jest rozpisany pod cwaniaka-orionowca. 10 letni okres najmu zapewni cwaniakowi grosiwo na długo po tym, jak chrabąszcz-kombinator odejdzie na śmietnik politycznej historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś jeszcze rozumie dziwacznre postępowanie Żuka. Z jednej strony sprzedaje szkoły i inne budynki w centrum miasta z drugiej szuka powierzchni jakichkolwiek i gdziekolwiek mogą być nawet nie powstałe które chce wynająć na 10 lat o co tu chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto (czyli my, mieszkańcy) już płaci za luxusy dla MPK w nowym budynku prywatnego dewelopera C.Zana, przy A.Krasnickiej = miesięcznie 86 000 zł. ----> Wiecie, to jest taka ekonomia a'la zyd soros. Lublin juz jest w pierwszej 10 NAJBARDZIEJ ZADŁUŻONYCH gmin w Polsce. Wczesniej nigdy nie był. A zobaczcie, jakie brudne, zaniedbane jest centrum, ulice, drogi, parkingi, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak Żuk dopnie swego i wezmie lokale od Oriona z Wieniawskiej... SKANDAL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czy ktoś jeszcze rozumie dziwacznre postępowanie Żuka. Z jednej strony sprzedaje szkoły i inne budynki w centrum miasta z drugiej szuka powierzchni jakichkolwiek i gdziekolwiek mogą być nawet nie powstałe które chce wynająć na 10 lat o co tu chodzi.
 Na biurowiec nie wystarczy pierwsza lepsza działka. Gdyby miasto miało w centrum działkę odpowiedniej wielkości, to by nic nie szukało. A szuka bo nic nie ma odpowiedniego w swoich zasobach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolle z pisu zamknąć jadaczki i nie przynudzać ciągłymi oskarżeniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Miasto (czyli my, mieszkańcy) już płaci za luxusy dla MPK w nowym budynku prywatnego dewelopera C.Zana, przy A.Krasnickiej = miesięcznie 86 000 zł. ----> Wiecie, to jest taka ekonomia a'la zyd soros. Lublin juz jest w pierwszej 10 NAJBARDZIEJ ZADŁUŻONYCH gmin w Polsce. Wczesniej nigdy nie był. A zobaczcie, jakie brudne, zaniedbane jest centrum, ulice, drogi, parkingi, itd.
 Zaniedbany to owszem był, za prezydentury PiS-owca Pruszkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Oriona cymbale wprowadza się bank lub restauracja..... masz nieaktualne informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piątek, Peowiaków i inne rzadkie przypadki. Może kiedyś ktoś to jeszcze zbada? Takie cuda z ramienia uczciwego PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisie trolle jak w transie napisał:
undefined napisał:
Oby zdążyć przed listopadem 2018 r bo potem owad nie bedzie miał wiele do powiedzenia. Do tego czasu trzeba nakarmić kolegów developerów
żenua - jad jad jad, jestem z pisu i płacą mi za hejtowanie Żuka
 żenua - ja jad jad, jestem z ratusza i płacą mi za hejtowanie pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysy jeszcze zanim spadnie ze stołka to musi dobrze nakasztanić żeby następca nie wiedział od czego zacząć porządki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zastanawiał się po co w Lublinie tyle urzędników w ratuszu i spółkach podległych miastu?Zwolnić chociaż połowę tych żyjących za nasze podatki na miejskich synekurach to nie trzeba będzie tyle biur wynajmować. Nie mieszczą się już nigdzie, bo ciągle przybywa nowych urzędasów Żuka, których ulubionym zajęcie jest trolowane tutaj na rzecz swojego pryncypała. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darmozjady to siedzą w LUW i rok w rok ich przybywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płatne trolle z pisu jak już nie mają pomysłu jak tu dokopać Żukowi to zaczynają bredzić o deweloperach, włącznie sobie czasem radę miasta, trolle w internecie piszą dokładnie to samo co mówi Pitucha oraz inni radni pis, widać centrala dość sprawnie tresuje swoje małpki, machina propagandowa dobrze naoliwiona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko budynek przy Czechowskiej 19a ma szanse. Zobaczycie. Ten wynajmujący już niejedną nieruchomość "przygotował" zawczasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
płatne trolle z pisu jak już nie mają pomysłu jak tu dokopać Żukowi to zaczynają bredzić o deweloperach, włącznie sobie czasem radę miasta, trolle w internecie piszą dokładnie to samo co mówi Pitucha oraz inni radni pis, widać centrala dość sprawnie tresuje swoje małpki, machina propagandowa dobrze naoliwiona
 fakt, bredzą o układach, ustawkach i innych bzdurach ale jak przychodzi do konkretów to cisza - ja to traktuję jako zwykły prymitywny czarny PR i próbę oczernienia samorządowca z innej opcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk dobrze kombinuje - chce wydziały urzędu miasta porozrzucane w 26 czy tam 27 lokalizacjach skupić w jednym ewentualnie kilku miejscach. Popieram ideę, bo wydaje się rozsądna. Będzie o wiele wygodniej dla każdego kto chce załatwić kilka spraw naraz za jednym zamachem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...