Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Black Friday w Lublinie 2018. Czym kuszą sklepy i galerie handlowe? [lista ofert]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 listopada 2018 r. o 12:07 Powrót do artykułu
Znowu bydło ruszy na galerie i będą się bić wyzywać a przodowac będą jak zawsze biedni emeryci i renciści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja stawiam na madki polki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury... W wyprzedażach na przełomie 2018/2019 będą o wiele lepsze okazje... Jak co roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10%? 20%? toż to chyba śmieszne jest, co tydzień takie "promocje" są w większości z tych marek. Koło Black Friday to nawet nie stało. Ja wiem, że to nie Ameryka, gdzie są przeceny 80-90%, ale skoro tak szumnie zapowiadają to niech łaskawie zrobią podobnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOZE PROMOCJA NA KARPIA, NALAC WODE DO WANNY DO SWIAT PRZETRZYMA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po ile będzie cukier w chełmskim Carryfourze? Znów obniżą o 10%? To zakladam kolczugę, biorę maczugę i idę na upolowanie "okazji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba ktoś nie przygotował się pisząc ten artykuł.W Komforcie na wszystko będzie rabat 20% oprócz wcześniej przecenionych artykułów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe polskie dziadostwo 10% , 20% albo zawyżyć i zrobić kupującego w ch..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lidl - jakiś byle jaki prostownik do samochodu o wartości 50 zł i wielki napis: hit cenowy 199 zł. Można paść ze śmiechu. Z takimi promocjami niech spadają na drzewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie już głupawki dostali i robią zakupy jakby miała być wojna czy co ! A do świąt przecież jeszcze jest cały miesiąc. Duże wózki wypełnione po brzegi wyjeżdżają z biedronek. Całymi zgrzewkami mąka, cukier, oleju w bańkach po 5 litrów itd. Chyba dopiero jak wymrą te pokolenia co pamiętają stan wojenny to może ludzi zmądrzeją i nie będą tyle kupować żarcia za zapas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lidl - jakiś byle jaki prostownik do samochodu o wartości 50 zł i wielki napis: hit cenowy 199 zł. Można paść ze śmiechu. Z takimi promocjami niech spadają na drzewo.
 Gdzie można kupić za 50zł prostownik z prądem rozruchowym 75A? Podaj, chętnie kupię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ulegam wariacji. Korzystam z tego jak naprawdę czegoś potrzebuję, a dzisiaj siedzę w domu, pije kawkę i nie zamierzam brać w tym udziału, bo niczego mi akurat nie trzeba. Wracając z pracy widziałam co się dzieje w pobliżu galerii i stwierdzam, że normalne to to nie jest. Życzę zdrowego rozsądku :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...