Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bliżej do autobusów Lublin - Świdnik

Utworzony przez Gość, 22 września 2011 r. o 20:57 Powrót do artykułu
5 milionów chce ZTM wydoić ze Świdnika a głupi Świdniczanie podpisują petycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do utrzymania Portu lotniczego, trzeba będzie więcej dopłacać. czy pan Bachanek jest na to przygotowany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doić świdnik!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 mln.... ciekawe jak oni to wyliczyli. Licząc 365 dni w roku, czyli ze wszystkimi świętami, etc, daje to kwotę 13 698,63 zł DZIENNIE!! Licząc koszty paliwa, odległość między miejscowości, ja mogę za 4,9 mln dać 20 kursow dziennie za te pieniądze Koszty tyle wyniosą, ale urządze siebie i rodzinę na parę ładnych lat. Czekam na przetarg! Zyjemy przecież w demokratycznym kraju, czy też tylko dla wybranych ktorzy rozporządzaja publiczne pieniadze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E! napisał:
5 mln.... ciekawe jak oni to wyliczyli. Licząc 365 dni w roku, czyli ze wszystkimi świętami, etc, daje to kwotę 13 698,63 zł DZIENNIE!! Licząc koszty paliwa, odległość między miejscowości, ja mogę za 4,9 mln dać 20 kursow dziennie za te pieniądze Koszty tyle wyniosą, ale urządze siebie i rodzinę na parę ładnych lat. Czekam na przetarg! Zyjemy przecież w demokratycznym kraju, czy też tylko dla wybranych ktorzy rozporządzaja publiczne pieniadze?
No to faktycznie Twoja propozycja jest kosmicznie konkurencyjna. Za 5mln byłoby 80 kursów dziennie a Ty za 4,9mln proponujesz 20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uchwała nie jest równoznaczna z uruchomieniem kursów. Oba miasta muszą uzgodnić plan transportowy, konieczny byłby też przetarg na obsługę linii. To zajęłoby rok – szacuje Pudło. Zastrzega jednak, że przetarg byłby konieczny tylko do obsługi komunikacji dziennej. W nocnej wartość zlecenia byłaby mniejsza i kursy możemy uruchomić niemal od ręki" ... czyli komunikacja nocna może być ewentualnie, a dzienna na święty nigdy. Od upadku komuny (22 lata temu) nie potraficie skomunikować Lublina ze Świdnikiem, badziewiaki. Niech dalej busiarze tłuczą kasiorę, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli lotnisko będzie otwarte to lubelska komunikacja miejska musi tam dojeżdzać. Cyba nikt do tego nie ma wątpliwości. To jest oczywista oczywistość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciepło dziś jest na dworze bo nie wiem jak się ubrac, założyc spodniczke czy raczej dzinsy - napiszcie prosze, nie chce zmarznac a co gorsz sie przegrzac. Do szkoly mam na 10:30 wiec chyba bedzie cieplo,ale tez troche zimno jest teraz, bylam bo smieci wyrzucałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
ciepło dziś jest na dworze bo nie wiem jak się ubrac, założyc spodniczke czy raczej dzinsy - napiszcie prosze, nie chce zmarznac a co gorsz sie przegrzac. Do szkoly mam na 10:30 wiec chyba bedzie cieplo,ale tez troche zimno jest teraz, bylam bo smieci wyrzucałam
nie zakładaj tylko tych czarnych kalesonów, broń Boże !!! p.s. soory , że tak późno piszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...