Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Blogerzy z "Busem przez świat" w Lublinie. Co warto zobaczyć w 48 godzin? [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lipca 2019 r. o 12:12 Powrót do artykułu
Rondo Blacharzy/Wiadukt na Krochmalnej, wiadukt na Grygowej, wiadukt przy Targach Lublin i wiadukt na Solidarności/Ducha,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego oczywiście urokliwe tradycyjne bazary na Podzamczu - tzw. Bangladesz - i pobliski Maszt Niepodległości, reprezentacyjny szalet i stację meteo na Placu Litewskim, perły nowoczesnej architektury onkologicznej - COZL oraz Centrum Onkologii SPSK1, a wszędzie warto dojechać zabytkowym warszawskim Jelczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bangladesz pod zamkiem i czynszówki z naszej gotówki na Lubartowskiej, 1go Maja, Targowej, Kunickiego :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosnie Starego miasta to cale zycie mowilem Starowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główna atrakcja Lublina to pojazdy na chodnikach. Zależy co kto woli. Albo zaparkowane samochody, albo poruszające się rowery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulica Lubartowska to chyba jedyna ciekawa atrakcja w tym mieście ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniesze do oglądania są marmurowe płyty na Krakowskim, sprowadzone prosto z Chin i wydobywane przez małe rączki chińskich dzieci w obozach pracy. Lublin jest z tego dumny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat Warbus na czasie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W stosunku do innych miast Europy - rzekomo biedniejszej Rumunii, czy Bośni i Hercegowiny, nie mówiąc już o Węgrzech, Czechach, czy Niemcach, a nawet polskiego Sandomierza, Warszawy, czy Zamościa, gdzie są estetyczne, czerwone dachówki - Lublin wyróżnia się zardzewiałymi blachami. Kamienica "Grodzka 36A", rzekomo sprzedana - kilka lat temu została uznana przez internautów WP - za najbrzydsze miejsce w Polsce. Widok od strony zamku - odstraszający! A od ul. Kowalskiej - jeszcze bardziej - od wielu lat poszarpane kołdry w oknach. Wątpliwa to pociecha, że moja nazwa "Bangladesz", zawarta w książce "Turystyczny Lublin dla pokoleń" - przyjęła się w tym mieście jako jego stały element kulturowy. Turysto - zobacz efekty! - w samym centrum miasta. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemczech - nie Niemcach. Akurat dzisiaj świadczyłem usługę przewodnicką przy pomnikach grunwaldzkich - stąd moja pomyłka, której nie mogłem skorygować. Chodzi mi o Niemcy - nie Niemce. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W stosunku do innych miast Europy - rzekomo biedniejszej Rumunii, czy Bośni i Hercegowiny, nie mówiąc już o Węgrzech, Czechach, czy Niemcach, a nawet polskiego Sandomierza, Warszawy, czy Zamościa, gdzie są estetyczne, czerwone dachówki - Lublin wyróżnia się zardzewiałymi blachami. Kamienica "Grodzka 36A", rzekomo sprzedana - kilka lat temu została uznana przez internautów WP - za najbrzydsze miejsce w Polsce. Widok od strony zamku - odstraszający! A od ul. Kowalskiej - jeszcze bardziej - od wielu lat poszarpane kołdry w oknach. Wątpliwa to pociecha, że moja nazwa "Bangladesz", zawarta w książce "Turystyczny Lublin dla pokoleń" - przyjęła się w tym mieście jako jego stały element kulturowy. Turysto - zobacz efekty! - w samym centrum miasta. Wojciech Górski.
 Dokładnie, też mnie to bardzo razi że u nas głównie blacha na dachach, która fatalnie się starzeje....a niestety znam takich co to jeszcze potrafią tej blachy bronić, że to ponoć niby taka lokalna "tradycja" - i niestety są to ludzie mający jakiś tam wpływ na sprawy w mieście, zatrudnieni w strukturach um Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...