Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W tym sezonie aquapark już nie obowiązuje ?? A zapomniałem, po oddaniu obwodnicy nie ma jak do niego dojechać, bo korki tworzą się już przy stadionie na Krochmalnej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP napisał:
W tym sezonie aquapark już nie obowiązuje ?? A zapomniałem, po oddaniu obwodnicy nie ma jak do niego dojechać, bo korki tworzą się już przy stadionie na Krochmalnej...
... i siegaja tunelu pod Racławickimi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będą nam przewodzić ci których wczoraj fotki tu zamieściliście to w Anno Domini 2255 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli PiS nadal tak bedzie wszystkim klody pod nogi rzucal to w Lublinie wybudujemy najwiekszy tartak w Europie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja już wiem jaki będzie finał tej sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze by było, ale życie w tym mieście mnie nauczyło nie popadać w hurraoptymizm dopóki nie ujrze tej niesamowitej inwestycji na własne oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBIERZCIE MNIE TYLKO NA PEWNO NA NASTĘPNĄ KADENCJĘ TO JESZCZE WIĘCEJ BĘDĘ WAM CIEMNIAKI OBIECYWAŁ ,LUDZIE POWIEM WAM PRAWDĘ JA TYLKO TO POTRAFIĘ ROBIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu wszystko leży w gestii prywatnego inwestora ale nawet jeśli jakiś by się znalazł to jacyś durnie z ratusza albo z miliona innych niepotrzebnych urzędów, narobią tyle szumu że nic z tego nie wyjdzie! w tym mieście należałoby wszystkich zwolnić z urzędów począwszy od prezydenta a kończąc na sprzątaczkach. na ich miejsce powołać zarząd złożony z takich ludzi którzy wiedzą jak się biznes robi a nie tylko kłapie i kłapie! a nasze urzędasy żałosne dużo mówią ale co z tego? nieważne czy to PO czy PiS czy SLD czy te PSL. to nieważne bo wszyscy mówią o przebudowie litewskiego, o tunelu pod racławickimi, o przebudowie głębokiej, o dobudowaniu dojazdów do obwodnicy, o wykorzystywaniu funduszy- wszyscy oni to mówią tylko nikt nic nie robi! wywalić ich wszystkich na zbity ryj, ciekaw jestem czy znaleźliby prawdziwą pracę w rzeczywistości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...