Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I kto jest agresywny? Komu z pustki w glowie i marychy w zylach odbija? Lewacji palikot -wymiot ma wszelkie prawa. Nie? czyzy zapomnieli co ich guru mowi o faszystach...? Sami sie prosza aby ich policja spalowala. Czas najwyzszy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazik napisał:
Prawicowe bydlo w akcji! Pospieszalski stanie w ich obronie! na bank ...
kazik, to bydło lewackie było, to ta bezmózga część bydła jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szeregowy napisał:
.. tak, tak.. napewno lewaki rzuciły się na prawicowców hehe.. jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić.. troszkę więcej obiektywizmu jak już piszemy komentarz..
troszkę więcej wyobraźni jak już komentujemy czyjś komentarz - za dużo lewackich mediów czytasz i oglądasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, jak wąski trzeba mieć światopogląd żeby wiązać antife z palikotem lub w jakikolwiek sposób z wielką polityką,są tak samo anty rządowi i opozycyjni jak i ci których biją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ada napisał:
brawa dla policji za skuteczną akcję
powinni jeszcze przeciągnąć lewackie bydło po bruku kilka kilometrów i nauczyć ich szacunku dla wartości patriotycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
promototrami i mecentami bandytów z antify działajacych pod przykrywką labirynów , tektór są złodzieje z Platoformy Obywatleksiej którzy w 2006 r. zagnieździli się w Ratuszy, i nasze (mieszkańców podatników) pieniądze przekzauja tym cpunom, lewakom, bandytom i innym pederastom. Na pohybel platformersom, bo to neostalinowskie ku****y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Ognia znacie , jak nie to pojedżcie i zapytajcie w krakowskim ludzi tam zyjacych i pamietajacych tamte lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy Polak napisał:
promototrami i mecentami bandytów z antify działajacych pod przykrywką labirynów , tektór są złodzieje z Platoformy Obywatleksiej którzy w 2006 r. zagnieździli się w Ratuszy, i nasze (mieszkańców podatników) pieniądze przekzauja tym cpunom, lewakom, bandytom i innym pederastom. Na pohybel platformersom, bo to neostalinowskie ku****y
Powielanie kłamstw jest typowe dla Prawdziwych Polaków ? Po wysłuchania przemówienia pana Mariana Kowalskiego ciesze sie że szybko w swoim rozwoju politycznym pozegnalem sie z doktrynami narodowców i wszelkich innych wszystko wiedzących polityków, współczuje wam że jeszcze sie nie obudziliscie i łykacie te piękne polityczne gadki o histori i żołnierzach a w gruncie rzeczy jestescie pionkami w rozgrywce politycznej napuszczanych na siebie przez media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Nie mam nic wspolnego z jakąkolwiek opcją polityczną czy partią tym bardziej z takimi oszustami jak PO naszczęscie z takimi wąsko myślącymi jak ty czego wyraz dałeś tym komentarzem też nie.Pozdrawiam zlytyrmand
Ostatnio edytowany 4 marca 2013 r. o 21:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy - poszło o poglądy. To był po prostu bandycki napad na polakich patriotów. Lewactwo, anarchiści i wszelkiej maści bandyci z krytyki politycznej w Dzienniku Wschodnim zostali potraktowani wyjątkowo ulgowo, i dlaczego mnie to nie dziwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeprowadzić dezynsekcję w tekturze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie była bójka tylko napaść z użyciem niebezpiecznych narzędzi zagrażających życiu i zdrowiu. Mam nadzieję,że lewicowe autorytety staną teraz w obronie tych gnojków i publicznie znów zaczną ich wybielać i tłumaczyć jak to się metalowymi pałkami uczy Polaków tolerancji. Po wojnie mordowano i torturowano najlepszych synów tego narodu, a teraz znów bije się normalnych ludzi, hańba i wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu krzywda się dzieje pokojowo nastawionym tekturowym bojówkom! Gdzie premier, gdzie prezydent ja się pytam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Tuskokraju lewacka ekstrema dostała skrzydeł. Co tutaj się dziwić, gdy rząd sponsoruje "Krytykę Polityczną" i promuje osobliwości seksualne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam na wypowiedzenie sie tej lewackiej idiotki Mieczkowskiej - Nowotwór Złosliwy Skóry, która przed laty zakładała tekturo-i-labirynto-podobny Homo Faber kolejną lewacką narkomańaska i lesbijska organizacja "nowej lewicy" która pod kodem "alternatywnej kultury" wyciagała nasze pieniadze na robienei pijaru i szkolenia anarchistycznych "antyfaszystowskich" wykolejeńców. Mam zawsze bekę jak ta idiotka szczeka w TV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz sierpem raz młotem w lewacką chołotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[background=transparent]Najbardziej jestem poruszony opinią niektórych ważnych osób, jeśli chodzi o kontekst tego zdarzenia, że nic się nie stało. Ja uważam, że stała się rzecz straszna, choć nikt nikogo nie pobił[/background] - mówił premier Tusk, odnosząc się do zakłócenia zaplanowanego wykładu prof. Środy na Uniwersytecie Warszawskim. Ciekawe czy w tym wypadku coś powie?.Stawiam dolce przeciw orzechom ze będzie cisza jak po pogrzebie organisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlytyrmand napisał:
(...) Nie mam nic wspolnego z jakąkolwiek opcją polityczną czy partią tym bardziej z takimi oszustami jak PO naszczęscie z takimi wąsko myślącymi jak ty czego wyraz dałeś tym komentarzem też nie.Pozdrawiam zlytyrmand
o córka prokuratora, i stała bywalczyni lewackiej meliny dla odpadów społecznych TEKTURA znów cenzoruje komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rumcajs napisał:
przeprowadzić dezynsekcję w tekturze!!!
jakl to powiedzili w Psach Pasikowskiego "Kompanie zwartych oddziałów, dużo worków i do ...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe cenzuruje komentarzy. Usuwam te, które łamią regulamin. Do tego zobowiązała mnie redakcja. Usuwam komentarze pełne chamstwa, i wulgarnych epitetów. Jak do tej pory redakcja sie nie skarzy, a swoja drogą, to dlaczego masz do mnie pretensje, a nie do tych, którzy nie potrafia dyskutowac z kulturą? Zastanawia mnie , co chciales osiąnąć wywlekająć na wierzch to, czyja jestem córką. Ja mojego taty sie nie wstydze, jestem z niego dumna, ale wyciąganie mi tego w takiej formie uwazam za nieetyczne. Co do "Tektury" - owszem, znam to miejsce, i swego czasu wystepowałam w jego obronie ponieważ 1. dzieja sie tam ciekawe rzeczy, np. koncerty 2. znam sporo osób z tego grona i nie uwazam, zeby zasłuzyły one na epitety w stylu "ćpunów" i "pijaków" - o wiele bardziej gorszace rzeczy mają miejsce w popularnych tanecznych lokalach w centrum miasta. Zresztą z tego powodu wytoczono tu przeciwko mnie bardzo cięzkie armaty, obwiniające mnie o rózne rzeczy, żadna z nich nie była prawdziwa, cóż....widac cos sie do mnie przykleiło, trudno (i nie pomogło mi nawet to, że przez pół roku miałam w avatarze przekreślonego Che Guevare, byc może znowu sobie cos wstawię nowego, bo Edith Piaf jest zbyt neutralna światpogladowo). Obecnie nie chce mi sie juz dyskutowac na te tematy, po prostu tyle dookoła jest agresji i chamstwa, przeraża mnie to, i obecnie tez nie mam zamiaru wchodzic w zadne dyskusje. Prosze tylko o kulturę. Pozdrawiam
Ostatnio edytowany 4 marca 2013 r. o 23:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...