Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
folkatka napisał:
Uwierzyłam w to, że chcesz się ze mna pogodzic...znowu zaczynasz...? Dlaczego, Przemku? PS nie zamierzam wchodzic z Toba w dyskusje. Nie będe po raz kolejny próbowac Cie przekonac, że nie jestem wielbłądem.
umyj się wreszcie bo nawet przez neta smród przechodzi monitorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ano widzisz,ja właśnie dlatego wycofałam się z czynnego uczestnictwa w większości z forow. Nie mam ochoty być ofiarą takiego prostactwa jak to powyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m.ak.s napisał:
No cóż, po wojnie tzw. "żołnierze wyklęci" mordowali m.in. cywilów wracających z pokojowych manifestacji. Tak zginęło kilku młodych ludzi m.in. w Sernikach i w Puchaczowie. Niech więc Ci młodzi ludzie wracający z marszu cieszą się, że nie zostali potraktowani tak, jak ich "bochaterowie" traktowali przeciwników.
nikt przypadkowy nie zfinał. A Ci podc Puchaczowem zostali zlikwidowali bo donosili na UB badź należeli do utrwalaczy sowieckiej okupacji; do zdradzieckiej PPR. Komunistów traktowac nalezy jak folksdeutchy bo działali na rzecz okupanta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę ze już można śmiało napisać o tej sprawie... czasu było wystarczająco by redakcja zareagowała na tutejsze patologie. zatem: z treści artykułu wynika przede wszystkim że co najmniej czterech groźnych bandytów chodzi sobie wolno po Lublinie to oczywiście jest wielką porażką policji i prokuratury z postawy złapanych bandziorów i ich wypowiedzi wynika że czuja się oni bezkarni kto wie może liczą na znane przecież wpływy swego środowiska w organach tutejszych cóż można przypuszczać że czynniki pewne będą dążyć do ukręcenia sprawy tak jak do tej pory się nie raz działo, przecie czterech bandziorów chodzi po mieście... kogo napadną? cóż zobaczymy zapewne niedługo... ... pochwalić wypada natomiast reakcję policjanta który siedział przy monitorach i na grupę bandytów polujących na ludzi zareagował prawidłowo bardzo prawdopodobne że uratował komuś życie szczęście w tym że ten policjant widocznie nie był jednym z tych którzy bandziorom pomagają nagroda jednak raczej w Lublinie go nie czeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze soie okaze ze jeden z zatrzymanych to syn marszałkini Wandy N. - i szybko ich wypuszcża jeszcze odszkodowanie za zatrzymanie wypłaca. Taki to POje***ne państwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypuścić to wypuszczą szybko zapewne już tam chyba działają czynniki odpowiednie zresztą już tych kilku wypuścili bo jak podawała Syk-Jankowska było bandytów 10 z czego 7 złapano 3 aresztowano a resztę puszczono puszczono bo? pewnie policja lub prokuratura bała się tatusiów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie o o w ogóle chodzi?czytam te komentarze.. haha WTF? To Antifa napadła na ONR? Antifa napadła na przypadkowych uczestików marszu patriotycznego? Lewaki napadły na prawaków? ONR napadal na przypadkowych ludzi udajac homo faber? Leniak napadł na folkatkę? Folkatka starszyła zone Leniaka? O co chodzi hahaha tak w ogle moi mili skoro sie znacie prywatnie to po co trolujecie na tym forum - spotkajcie sie na kawe, powiedzcie co wam na sercu lezy a nie robicie jakieś prywatne wycieczki i urzadzacie szopke... troche powagi .. dorosli ludzie a jak natolatki/// co do sprawy to jest bulwersujacą- mam nadzieje, ze ten napad zostanie dokładnie wyjasniony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadne prywatne wycieczki po prostu "moderator społeczny" próbował zastraszyć (a może zaszantażować?) użytkownika forum poprzez nękanie jego żony takie zwyczaje ale nie wyszło ... a co do zajścia to cóż bandyci napadli na przechodniów czy napad zostanie wyjąsniony? cóż ja wątpię w Lublinie bandyci cieszą się dziwnymi względami postawa taka jak tego policjanta przy monitorach który zareagował jak należało to raczej zaskoczenie a nie norma tu jest Lublin drogi zagubionywnecie - tu tak jest jak czytasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...