Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bolesław Stelmach: Nie interesuje mnie ani protest, ani kampania dewelopera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2019 r. o 11:05 Powrót do artykułu
Zabierzcie te go typa razem z tymi koszmarnymi betonowymi kontenerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ale nie zgadzam się z tezą, że jeśli nie będziemy z górkami robić nic, to tak będzie najlepiej. Tym się różnię od moich protestujących kolegów, którzy uważają, że jak rośnie nawłoć to też jest pięknie. Pora wreszcie podjąć męską decyzję. Albo nawłoć zostawiamy i niech się rozrasta, albo przywracamy rodzime ekosfery."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem co chcecie, ile mi zaplacicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lex Deweloper to dość świeża ustawa. Ale czytałem, że pierwsi deweloperzy już szykują się do skorzystania z jej zapisów. Co do TBV, myślę, że póki co na nią nie spoglądają, bo chcą się dogadać i z miastem i z mieszkańcami i wspólnie zaprojektować górki na nowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestują okoliczni mieszkańcy.... ot i cała tajemnica :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie piszcie o tym referendum, bo tbwoskie trolle i wynajeta przez nich firma pr nie wyrabia w pisaniu komentarzy :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Stelmach to ten co zaprojektował dla TBV ten odrażający betonowy bunkier na Pana Balcera przy budynku TBV który jest parkingiem wielopoziomowym? .  To straszydło zmieniło ten teren w slumsy. Wygląda jak niedokończona porzucona budowa. Sam dopiero niedawno odkryłem że to jednak taka wizja artysty a nie upadły deweloper. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę o godz. 17:00 przed ratuszem odbędzie się „Marsz dla Górek Czechowskich - NIE dla blokowisk”. LUDZIE, PAMIĘTAJCIE ŻEBY PRZYJŚĆ NA TEN MARSZ, SAMO KOMENTOWANIE W NECIE NIE WYSTARCZY!! WIDZIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 17!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stelmach dla pieniędzy robi sobie po prostu z gęby cholewę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park Ludowy mniejszy i za więcej, z trudem wybrano wykonawcę. Pewnie inny zakres inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lex Deweloper to dość świeża ustawa. Ale czytałem, że pierwsi deweloperzy już szykują się do skorzystania z jej zapisów. Co do TBV, myślę, że póki co na nią nie spoglądają, bo chcą się dogadać i z miastem i z mieszkańcami i wspólnie zaprojektować górki na nowo.
Masz problemy z czytaniem? Deweloperzy mogą się "szykować" do czego tylko mają ochotę. Bez zgody rady miasta lex deweloper po prostu nie działa. Nie ma żadnego "dogadywania się", bo interesy mieszkańców i dewelopera są zasadniczo sprzeczne. W interesie mieszkańców leży czyste powietrze, a w interesie dewelopera jak najwięcej $$$ z metra kwadratowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jak TBV użyje "lex deweloper" a rada miasta się nie zgodzi, to w sądzie miazga nie zostanie z gminy. Już w pierwszej instancji decyzja rady zostanie zmasakrowana. Sąd decyzję odmowną uchyli i jeszcze gmina będzie zapłacić odszkodowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto z protestujących przeciwko niszczycielskiej wielorodzinnej zabudowie mówi o nicnierobieniu z nawłocią, czy też całym obszarem? Jako dyrektor Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki oraz członek Miejskiej Komisji Urbanistyczno- Architektonicznej w Lublinie powinien p. Bolesław Stelmach dać sobie na wstrzymanie z oceną obrońców Górek Czechowskich, bo może w jego standardach jest to etyczne i prawe. Tak poza tym to projekty zabudowy Górek Czechowskich są doskonale znane Dziennikowi Wschodniemu, co oznacza, że ten materiał powstał pod pełną kontrolą potencjalnego dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, już trolle-obrońcy rzucili się do gardła Stelmachowi. Powiedz cokolwiek innego niż życzy sobie ta grupka a od razu cię oplują i obrażą w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też nie interesuje kampania dewelopera konusa  kulawego z nowogrodzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, już trolle-obrońcy rzucili się do gardła Stelmachowi. Powiedz cokolwiek innego niż życzy sobie ta grupka a od razu cię oplują i obrażą w internecie.
 Szkoda nawet czasu na polemikę z tymi kreaturami. Każdy kto wypowie się za parkiem w komentarzu, od razu jest nazywany trollem tbv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry wywiad z dr. Stelmachem. Ja głosuję za parkiem i zmianą planu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBROŃCY GÓREK PRZESTAŃCIE OBRAŻAĆ KAŻDEGO KTO MA INNE OD WAS ZDANIE BO TO ŚWIADCZY WYŁĄCZNIE O WAS I ZAPEWNIAM ŻE TAKIMI METODAMI ZWOLENNIKÓW SOBIE NIE PRZYSPORZYCIE A JEDYNIE KOLEJNYCH WROGÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lex Deweloper to dość świeża ustawa. Ale czytałem, że pierwsi deweloperzy już szykują się do skorzystania z jej zapisów. Co do TBV, myślę, że póki co na nią nie spoglądają, bo chcą się dogadać i z miastem i z mieszkańcami i wspólnie zaprojektować górki na nowo.
Masz problemy z czytaniem? Deweloperzy mogą się "szykować" do czego tylko mają ochotę. Bez zgody rady miasta lex deweloper po prostu nie działa. Nie ma żadnego "dogadywania się", bo interesy mieszkańców i dewelopera są zasadniczo sprzeczne. W interesie mieszkańców leży czyste powietrze, a w interesie dewelopera jak najwięcej $$$ z metra kwadratowego.
  To taki żart? Co ma do gadania rada, w której większość ma prezydent miasta? Ten sam, który pozwolił, by na stronach referendum dominowały zdjęcia Górek Czechowskich z zimy, jesień i przedwiośnia miałby nie pozwolić na lex deweloper?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy mieszkańcy. Tu nie chodzi o to żeby gorki do końca swiata pozostały niezabudowane ale sposób w jaki się to teraz odbywa. Deweloper kupił sobie sprzedajnych ludzi i za miliony zł włazihb w brudnych butach i chce dyktować swoje warunki. W dodatku to są obietnice bez pokrycia. Za 5 lat Żuka i tej rady miasta już nie będzie w ratuszu a deweloper zmieni nazwę. Będziecie mogli tylko płakać nad swoją głupotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...