Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Botanik ma gdzie kopać. Nowe boisko gotowe

Utworzony przez Raflfi, 2 listopada 2014 r. o 16:49 Powrót do artykułu
jakby wybory samrządoe odbywały się raz do roku to wszystkie inwestycje realizowane byłyby płynnie bo teraz jest tak 3 lata sie nic nie robi i czeka na rok wyborczy: wowczas praca idzie pełną parą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślałem, że tam parking budują! super, nareszcie! dla mnie wybory mogą być co miesiąc jeśli miasto potrafi tak szybko takie boisko postawić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezłe boisko, linia pola prawie prawie przy lini środkowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz jak kilka wspólnot się zrzuciło na wspólny plac zabaw to żuk zapowiedział że będzie miasto robić plac zabaw. żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boisko jest ok - grają do samego wieczora - plac zabaw też się przyda - to że ktoś zrobił sobie obok swój prywatny nie znaczy, że obok ma nie powstać ogolnodostepny. Wspólnota chciałaby aby na jej terenia za darmo miasto plac zabaw zrobiło  -możed powinni wam tam jeszcze basen wybudować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200tys??? co tam tyle kosztowało??? siatka przeciw kretom???(która wisi na bramce ;P, czy chwasty??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200tys??? co tam tyle kosztowało??? siatka przeciw kretom???(która wisi na bramce ;P, czy chwasty??
Prace ziemne w cholerę kosztują. Godzina pracy spychacza czy koparki to ok 80-120 zł o ile dobrze pamiętam. Potem trzeba wysypać piach, na to tłuczeń lub inne kruszywo. Przy warstwie grubości 50 cm idzie tego setki ton, a każda tona to paredziesiąt-pareset złotych. Do tego transport, siatka, sztuczna trawa (też chyba za jakieś 60 zł/m). Wiem, bo interesuję ię budową kortów. Przy boikach jet podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prace ziemne w cholerę kosztują. Godzina pracy spychacza czy koparki to ok 80-120 zł o ile dobrze pamiętam. Potem trzeba wysypać piach, na to tłuczeń lub inne kruszywo. Przy warstwie grubości 50 cm idzie tego setki ton, a każda tona to paredziesiąt-pareset złotych. Do tego transport, siatka, sztuczna trawa (też chyba za jakieś 60 zł/m). Wiem, bo interesuję ię budową kortów. Przy boikach jet podobnie.
hmm, 20t piachu z Kocianowa to ok. 500-600 zł z transprtem bez rabatu (dla szaraka). Ile ma to boisko? 25x60x0.5m = 750m3 * 2t/m3 * 40 zł/t (żwir to ok 60 zł/t bez transportu, bez rabatow, ale normalnie w tej cenie w lublinie szarakowi trudno kupic) = 60000 zł 750m2 X 60 zł/m2 trawy = 45000 zł Co daje nam ok. 100 tyś, teraz maszyny, spych,wyrównanie-ubicie, siatka, ogrodzenie, pozwolenie na budowe , inspektor, arch, geodeta, odwodnienie?, ...odbiór, rejestracja, ..etc. No, w sumie to może te 200 tys. nabije Ale, nie dało się tego zrobić jakoś prościej, taniej, bez zawiadamiania mieszkańców Marsa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...