Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brajan O. z wyrokiem. Mimo, że jego ofiara próbowała wycofać zarzuty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2019 r. o 14:34 Powrót do artykułu
Matka wybierając imię dla niego dała mu stygmat na całe życie, który jak widać działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"S0 uniewinnił NAJSZTUBA i utrzymał tym samym w mocy wyrok ws. wypadku, który dziennikarz spowodował w październiku 2017 roku. Najsztub potrącił wtedy przechodzącą przez pasy 77-letnią kobietę. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się boję pomyśleć co będzie jak podorastają Brajany i Dżesiki ery 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko recykling
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrwać chwasta i recykling
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się boję pomyśleć co będzie jak podorastają Brajany i Dżesiki ery 500+.
 A ja się boję o tych, którzy nie brali 500+. Widzisz co z nich wyrosło- niedożywieni, wychowani bez zasad, szybcy i wściekli. Dzisiejsze dzieci nie głodują i w niedziele widzą matki, bo te nie muszą pracować we wszystkie niedziele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się boję pomyśleć co będzie jak podorastają Brajany i Dżesiki ery 500+.
A ja się boję o tych, którzy nie brali 500+. Widzisz co z nich wyrosło- niedożywieni, wychowani bez zasad, szybcy i wściekli. Dzisiejsze dzieci nie głodują i w niedziele widzą matki, bo te nie muszą pracować we wszystkie niedziele.
 Wtedy też brali już 500 plus, bo brajan i dzesika to przeważnie imiona dzieci z rodzin patologicznych a ci rodzice to przeważnie niepracująca rozmnażajaca się niepracująca patologia będaca na utrzymaniu podatników tj. MOPS i dzieci byly utrzymywane przez podatników którzy im wypłacali alimenty z funduszu alimentacyjnego w kwocie 500 zł. A co do pracy w niedzielę to teraz moja corka ma codziennie niedzielę bo zostala zwolniona ponieważ pracodawca ma mniejszy obrót i zeby nie moja emerutura oj byloby bardzo biednie. Ksiadz sie o nich nie martwi, jeszcze chce tace i to nue byle jaką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brajanowi de palma odbiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"S0 uniewinnił NAJSZTUBA i utrzymał tym samym w mocy wyrok ws. wypadku, który dziennikarz spowodował w październiku 2017 roku. Najsztub potrącił wtedy przechodzącą przez pasy 77-letnią kobietę. "
 Bo to P0LIN, a nie Polska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z szacunkiem, ale 4 lata za rozbój z użyciem bejsbola i bicie tym kijem ofiary po głowie, to zdecydowanie za mało. Za taki chuligański czyn kara powinna być surowsza, a wizerunek sprawcy opublikowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się boję pomyśleć co będzie jak podorastają Brajany i Dżesiki ery 500+.
A ja się boję o tych, którzy nie brali 500+. Widzisz co z nich wyrosło- niedożywieni, wychowani bez zasad, szybcy i wściekli. Dzisiejsze dzieci nie głodują i w niedziele widzą matki, bo te nie muszą pracować we wszystkie niedziele.
Wtedy też brali już 500 plus, bo brajan i dzesika to przeważnie imiona dzieci z rodzin patologicznych a ci rodzice to przeważnie niepracująca rozmnażajaca się niepracująca patologia będaca na utrzymaniu podatników tj. MOPS i dzieci byly utrzymywane przez podatników którzy im wypłacali alimenty z funduszu alimentacyjnego w kwocie 500 zł. A co do pracy w niedzielę to teraz moja corka ma codziennie niedzielę bo zostala zwolniona ponieważ pracodawca ma mniejszy obrót i zeby nie moja emerutura oj byloby bardzo biednie. Ksiadz sie o nich nie martwi, jeszcze chce tace i to nue byle jaką
 Łżesz! Celowo wprowadzasz w błąd: dzieci chodziły głodne, bo zasiłki z mops były, ale nie w takiej wysokości, żeby zabezpieczyć byt. W sklepach obroty wzrosły, a jeśli córka chce pracować, to nie ma z tym żadnego problemu. Idź do pośredniaka i zobacz ile ofert. Może nawet nauczycielką zostać, bo tam podobno są wolne miejsca. I w niedzielę nie trzeba pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się boję pomyśleć co będzie jak podorastają Brajany i Dżesiki ery 500+.
A ja się boję o tych, którzy nie brali 500+. Widzisz co z nich wyrosło- niedożywieni, wychowani bez zasad, szybcy i wściekli. Dzisiejsze dzieci nie głodują i w niedziele widzą matki, bo te nie muszą pracować we wszystkie niedziele.
Wtedy też brali już 500 plus, bo brajan i dzesika to przeważnie imiona dzieci z rodzin patologicznych a ci rodzice to przeważnie niepracująca rozmnażajaca się niepracująca patologia będaca na utrzymaniu podatników tj. MOPS i dzieci byly utrzymywane przez podatników którzy im wypłacali alimenty z funduszu alimentacyjnego w kwocie 500 zł. A co do pracy w niedzielę to teraz moja corka ma codziennie niedzielę bo zostala zwolniona ponieważ pracodawca ma mniejszy obrót i zeby nie moja emerutura oj byloby bardzo biednie. Ksiadz sie o nich nie martwi, jeszcze chce tace i to nue byle jaką
Łżesz! Celowo wprowadzasz w błąd: dzieci chodziły głodne, bo zasiłki z mops były, ale nie w takiej wysokości, żeby zabezpieczyć byt. W sklepach obroty wzrosły, a jeśli córka chce pracować, to nie ma z tym żadnego problemu. Idź do pośredniaka i zobacz ile ofert. Może nawet nauczycielką zostać, bo tam podobno są wolne miejsca. I w niedzielę nie trzeba pracować.
 Tylko ze w tamtum czasie mija mama jak przechodziła na emeryture to dostala dostała ok. 85 procent swojego wynagrodzeniach a twraz emeryci dostaja ok. 50 procent swojego wynagrodzrnia. Takze teraz te dzieci sa żywione pieniędzmi ludzi którzy ciężko pracują i to oni codziennie przeklinają ten rzad min.  i ja, bo po wuj pracowałam 41 lat i teraz dostaje ochłapy za swoją pracę bo muszę cudze bachory żywić. Po drugie mojej siostry córka przerwsla studia  ponieważ tex ja zwolnili a pracowala w weekendy aby móc sie uczyć. Także jak chcesz utrzymywać cudze bachory to oddaj im swoj majątek a nie bedziesz rozporządzał cudzym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brajan ...i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brajan ...i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa czy imie mialo wplyw na to ze to on w przeszlosci byl nekany... Po samych komentarzach osob "doroslych" widac podejscie a co mowic o jego rowiesnikach ktorzy mieli wzor w domu od osob "doroslych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYRWAĆ CHWASTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...