Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w Polsce praca w branży budowlanej jest pewna w przeciwieństwie do niepewnej płacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczekajcie terazwam narodza patologii z 500+ to napewno wam nie będzie w ogóle pracować. także parcownicy bardzo dobrze niech pracodawcy za***ają za 3-4 tys. brutto dopóki nie dadzą nam tak jak w uniiiiiiiiiiii tj. ok. 8-10 tys. albio weżcie sobie rzad do pracy za te pieniądze, gora uwaza, że 3-4 brutto to już luksus, kiedy nainiższą daje 1850 zł. szydłowa trzachnie robotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje chętnych do płacenia uczciwych stawek za pracę w branży budowlanej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pachoły czyli właściciele firm budowlanych dadzą normalną umowę o pracę na czas nieokreslony , z płatnym urlopem w tym 4 dni urlpu na żądanie , ubezpieczeniem , zwrot za koszty dojazdu do pracy i stawkę 6.000 zł to mogę 175 godzin w miesiącu pracować u pasozyta Polskiego przedsiębiorcy. A tak pracuję w  budowlance w Holandii mam legalną umowę , płatny urlop, ubezpieczenie, zwrot za koszty dojazdu do pracy , płatne wakacyjne i stawkę 14 euro /h. Przy 175 godzinach w miesiącu zarabiam prawie 2500 euro czyli grubo ponad 10 tys zł . Więc niech polscy przedsiębiorcy pasożyty i wyzyskiwacze za te marne grosze i bez umowy na czas nieokreślony zatrudniają swoje żony, matki bachory . Wolę u Holendrów pracować niż u  polskich złodziei i oszustów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ten ból harówa za psie pieniądze [ktoś to musi robić ] dobra rada dla młodych -JAK MASZ JEZDZIĆ TACZKĄ W POLSCE,TO JEZDZIJ JĄ ZAGRANICĄ . Wszyscy budowlańcy nowego pokolenia szybko kończą .Albo są schorowani lub emeryturę wysyłają mu poza światy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeżeli już są to chcą pracować tylko na czarno. Mają najczęściej komornika za alimenty lub nie chcą dochodu w związku z 500 plus. Chora władza, chore państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Van napisał:
Niech pachoły czyli właściciele firm budowlanych dadzą normalną umowę o pracę na czas nieokreslony , z płatnym urlopem w tym 4 dni urlpu na żądanie , ubezpieczeniem , zwrot za koszty dojazdu do pracy i stawkę 6.000 zł to mogę 175 godzin w miesiącu pracować u pasozyta Polskiego przedsiębiorcy. A tak pracuję w  budowlance w Holandii mam legalną umowę , płatny urlop, ubezpieczenie, zwrot za koszty dojazdu do pracy , płatne wakacyjne i stawkę 14 euro /h. Przy 175 godzinach w miesiącu zarabiam prawie 2500 euro czyli grubo ponad 10 tys zł . Więc niech polscy przedsiębiorcy pasożyty i wyzyskiwacze za te marne grosze i bez umowy na czas nieokreślony zatrudniają swoje żony, matki bachory . Wolę u Holendrów pracować niż u  polskich złodziei i oszustów .
szanowany Van-ie (Nistelrooy-u? kolega się już całkiem "sholendrzył" po tych dwóch tygodniach). Przybywaj do kraju, otwórz firmę, pokaż polskim pachołom jak się biznes prowadzi! Czemu ogon podkulasz i jedziesz robić dla jakiegoś holendra skoro masz tak ogromną wiedzę, taki "dryg" że spokojnie 100k miesięcznie wyciągniesz jako prezez wielkiej korporacji a i rodakom dasz zarobić na godziwych warunkach. Szkoda takiego talentu! Wracaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w końcu się zmienia i bardzo dobrze i to nie tylko w budownictwie . Z pracownika nie ma niewolnika . Zamiast zapieprzać na 3 zmiany przez agencje pracy i dostawać grosze lepiej wyjechać , zapewniam że traktują człowieka godnie i z szacunkiem nawet na najgorszej posadzie za granica a u nas ??? każdy wie jak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijcie płacic to i się ludzie znajdą :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacić płacić uczciwie to można będzie robić. A nie jak mi mgr inż. za zastępce kier-buda proponowali 2,5 na rękę... to nawet nie podziękowałem, wstałem i wyszedłem. Szkoda było czasu na podziękowanie i zamykanie za sobą drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca jest towarem takim samym jak np. chleb, telewizor itp.Jeśli towar zalega na pólkach to znaczy ,że jest za drogi lub lichej jakości. Tak samo z pracą. Jak jest to znaczy ,że licha i mało płatna. Sprzedawca jej ( pracodawca) musi coś z tym zrobić, aby oferowana przez niego praca była atrakcyjna. A jak nie rozumie tego to niech robi sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Van napisał:
Niech pachoły czyli właściciele firm budowlanych dadzą normalną umowę o pracę na czas nieokreslony , z płatnym urlopem w tym 4 dni urlpu na żądanie , ubezpieczeniem , zwrot za koszty dojazdu do pracy i stawkę 6.000 zł to mogę 175 godzin w miesiącu pracować u pasozyta Polskiego przedsiębiorcy. A tak pracuję w  budowlance w Holandii mam legalną umowę , płatny urlop, ubezpieczenie, zwrot za koszty dojazdu do pracy , płatne wakacyjne i stawkę 14 euro /h. Przy 175 godzinach w miesiącu zarabiam prawie 2500 euro czyli grubo ponad 10 tys zł . Więc niech polscy przedsiębiorcy pasożyty i wyzyskiwacze za te marne grosze i bez umowy na czas nieokreślony zatrudniają swoje żony, matki bachory . Wolę u Holendrów pracować niż u  polskich złodziei i oszustów .
masz rację, bo  to jest pojebvany kraj na czele z rzadzącymi, którzy mają w tym interes aby tak zarzadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szydłowa z rodziną i pozostałymi pisowcami idzie na budowę kiedy za darmo dała  tj. za pieprzenie się więcjęj 500+ niż za pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto przeczytać: ***blog.intransfer24.com/aktualnosci/zasilki-na-dzieci-w-eu-gdzie-polak-moze-dostac-najwiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy tekst: ,,Pacholy'':):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coz sam mialem dosc pracy w Polsce i to nie byly te wasze statystyczne 4,5 tys tylko duzo mniej. A prawda jest taka, ze jesli jest okazja na lepsza prace i chce sie swoim dzieciom zapewnic jakis byt to trzeba wyjechac. I wyjezdzam do Belgii z ensila group. Dla tych co zastanawiaja sie nad wyjazdem- zgloscie sie do nich, na warunki nie ma co narzekac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy parobki zagranicznych baorów spróbujcie założyć sobie w Polsce firmę zatrudnijcie sobie 10 ludzi ,zobaczcie ile jest z tym papierologii, dajcie im ile uważacie ,niech wam tylko 1 klient nie zapłaci i zobaczymy jak wtedy będziecie gadać.Poza tym jestem przekonany że większość z was gdyby nawet dostała solidne wynagrodzenie to i tak by łaziła po tej budowie jak mucha w smole  ,aby dzień przeleciał i chowała się z telefonem albo petem w zębach za scianami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...