Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brakuje miejsc w lubelskich akademikach

Utworzony przez paligłup, 30 czerwca 2010 r. o 20:58 Powrót do artykułu
brawo harabia jaśnie pan Komorowski - powiedział , że przeniesienie produkcji Pandy do włoch jest dobrym posunięciem, gdyż tam jest ubóstwo, u nas jest dobrobyt, ( kilka tysięcy bezrobotnych na pewno Polsce nie zaszkodzi )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mieszkałem w akademiku od 1 roku studiów na 5 rok nie dostałem i szczerze sie ciesze bo już miałem dosyć poziomu niektórych studentów, nie dbali wspólnie mienie. Napewni lepsi są studenci któzy mieszkają w akademiku i po roku ich pokój nadaje sie do remontu, a poza tym akademik juz co raz mniej oferuje jak za taką cene.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
ja mieszkałem w akademiku od 1 roku studiów na 5 rok nie dostałem i szczerze sie ciesze bo już miałem dosyć poziomu niektórych studentów, nie dbali wspólnie mienie. Napewni lepsi są studenci któzy mieszkają w akademiku i po roku ich pokój nadaje sie do remontu, a poza tym akademik juz co raz mniej oferuje jak za taką cene.
człowieku ja nawet do studiowania bym Cie nie dopuścił z takim bykiem "któży" hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyyy dziwne cieszysz się że nie dostałeś miejsca tam gdzie składałeś podanie..... to skoro tam ci się nie podobało to trzeba było od razu szukać stancji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku ja nawet do studiowania bym Cie nie dopuścił z takim bykiem "któży" hehe
eee... raczej "er" mu się zjadło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam nie ma co się czepiąc błędów, ale fakt jest taki ze ja tez mieszkam w akademiku i jest fajnie tylko mało oferuje za tą cenę to prawda. średnio 300 zł plus internet a segmenty niektóre takie sobie. Lepsze pokoje są już dużo droższe, ale każdy student powinien chociaż rok zamieszkać w akademiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
człowieku ja nawet do studiowania bym Cie nie dopuścił z takim bykiem "któży" hehe
NICKu - to nie jest "któży" - tylko wypadła literka R ! napisano "któzy" w/b "którzy" okulista jest daleko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu studentow mieszka na stancji i nie narzekaja -zalezy od kulturywynajmujacego i studenta oraz przyzwoitej kasy[skromnej]jak dla uczacego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania K ma 100 km do Turowa - dobrze że ostatni rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...