Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nasi dziadowie w grobach się przekręcają. Do śmierci powiadał, że do ukrainca trzeba natychmiast strzelać, a dobry litwin to martwy litwin. Szklenie to ja już wiem jakie to będzie. Papiery, papiery i tajne dokumenty. Nic po za tym. Jak sami widzicie tak teraz działa obcy wywiad i legalnie przedostaje się do naszego kraju. Pamiętam jak całkiem niedawno bo w latach 90 wszystkie armaty z Polski były wykierowane we wschodnią granicę, a teraz szukamy u nich kumpli. Chora Polsko! Co ty robisz? Ci oficerowie na zdjęciu umieją prowadzić tylko walkę na papierkach. Mądrale zniszczyli jednostkę na Nowym Świecie. Rydzykowi i reszcie chłopów co w sukienkach chodzą oddali jednostkę na Majdanku. Jednostka wojskowa w Zamościu to jakaś przykrywka. Chełmska jednostka to także kolejna przykrywka. Z sąsiadującej obok jednostki Straży granicznej sami funkcjonariusze co są na zwolnieniach L4 przechwycili by ją w kilka chwil. O co tu chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni Macierewicz, co Pan wyprawia, jakieś rejestracje poborowych, jakieś ćwiczenia obcych jednostek, Pan weźmie coś na uspokojenie, bo to jest kompromitacja poważnego urzędu jakim jest ministerstwo obrony ! No, chyba, że jest odwrotnie, to przepraszam i alleluja, i do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macierewicz to uspokoi się co najwyżej po cyjanku.Trzeba zdelegalizować pis i po.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielonarodowa brygada nie powstała po przejęciu urzędu przez Pana M. Takie plany zostały wdrożone juz wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi dziadowie w grobach się przekręcają. Do śmierci powiadał, że do ukrainca trzeba natychmiast strzelać, a dobry litwin to martwy litwin. Szklenie to ja już wiem jakie to będzie. Papiery, papiery i tajne dokumenty. Nic po za tym. Jak sami widzicie tak teraz działa obcy wywiad i legalnie przedostaje się do naszego kraju. Pamiętam jak całkiem niedawno bo w latach 90 wszystkie armaty z Polski były wykierowane we wschodnią granicę, a teraz szukamy u nich kumpli. Chora Polsko! Co ty robisz? Ci oficerowie na zdjęciu umieją prowadzić tylko walkę na papierkach. Mądrale zniszczyli jednostkę na Nowym Świecie. Rydzykowi i reszcie chłopów co w sukienkach chodzą oddali jednostkę na Majdanku. Jednostka wojskowa w Zamościu to jakaś przykrywka. Chełmska jednostka to także kolejna przykrywka. Z sąsiadującej obok jednostki Straży granicznej sami funkcjonariusze co są na zwolnieniach L4 przechwycili by ją w kilka chwil. O co tu chodzi?
tak to jest jak cywile bawią sie w wojsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...