Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dragonfly napisał:
Nie mam zamiaru bronić władz czy służb odpowiedzialnych za odśnieżanie,tylko nie rozumiem mieszkańców Lublina (pewnie w innych miastach jest podobnie) . Pytanie co zrobiłby obywatel kraju cywilizowanego ? No powiedzmy Kanady , USA , Holandii czy Szwajcarii (to tylko przykład - jest ich więcej) . A no wziąłby łopatę i odśnieżył w swojej okolicy zamiast narzekać !!! Ale nie w Polsce !!! U nas to ujma !!! Jak to ja mam odśnieżać ??? Ludzie , to wy jesteście odpowiedzialni za wasz los , za wasze życie . Może musi jeszcze upłynąć wiele czasu,zanim wpływ komuny zaniknie ,ale czas najwyższy zejść na ziemię . Mam wrażenie,że Polacy nienawidzą się nawzajem . Dopóki to nie zmieni się, tu nic nie zmieni się . Mentalnie tkwimy jeszcze w komunizmie...
Czyżbyś namawiał do czynu społecznego ? bo to akurat przerabialiśmy przez wiele lat i różnie z tym bywało a tak szczerze mówiąc to skoro są pieniądze na tor dla 2 radnych ,skoro jest kasa na wysłanie samochodu służbowego do Warszawy z niby damom z dworu jaśnie nam panującego ale też i na inne wymysły w tym nagrody za coś niekoniecznie sprecyzowanego to dlaczego ja mam własnymi -Ręcyma -odśnieżać ? Ja mogę odśnieżyć koło swojej posesji bo tak nakazuje mi prawo ale pod klatką gdzie płacę czynsz zaznaczam wysoki to niby dlaczego mam to robić za darmo ? gdy urzędnicy czyli chory system darmo rozdają pieniądze dla bezrobotnych ? a więźniowie skazani za drobne przewinienia mają darmo papu dostawać ? zresztą oni sami chętnie myślę podjęli by się takiej pracy tylko coś trzeba im w zamian zaproponować .Ale jeżeli urzędnik woli tyłek trzymać za biurkiem i nie wykazuje żadnej inicjatywy myślowej to jest to zły urzędnik i szybko trzeba go zmienić !.Problem leży jednak w tym że zbyt wielu urzędników należało bu zmienić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś złamie nogę i poda ratusz do sądu o odszkodowanie to się może wezmą za robotę. Bo pewnie przed ich domkami śnieżku nie uświadczysz. Bo jakże to żeby poseł w śniegu brnął. Nie mówiąc już o prezydencie albo jednym z jego zastępców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy "Piesi brną w śniegu, bo chodniki są rzadziej uczęszczane"? Czy zimą w Lublinie zamykane są zakłady pracy, a miasto zasypia snem zimowym? Tak przy okazji chciałabym zgłosić do uprzątnięcia ul. Radziszewskiego m. in. przy "Teatrze w budowie". Samochody zrobiły tam sobie parking, a przechodnie "fantazjują" starając się pokonać przysypaną śniegiem lodową taflę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może trzeba zaprosić Pana Prezydenta na spacer po Lublinie, z Ratuszowych okien tudzież okna służbowej limuzyny widać niewiele i łatwo jest stracić kontakt z rzeczywistością, bo kontakt z wyborcami spadochroniarze Palikota stracili bezpowrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak zatrudnić bezrobotnych. Tylu ludzi bez pracy, a w mieście bezład i bezsilność tych, którzy odpowiadają za porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczenia magistrackich urzędników mówią same za siebie. Znowu uważają mieszkańców za deb***i. Może NIK sprawdzi jak ratusz realizuje obowiazki w zakresie utrzymania porządku i czystości w mieście w tym utrzymania zimowego, Kto wygrał przetargi i dlaczego ten co musiał wygrać. Za co miasto płaci że aż tyle pieniedzy wydało juz na odśniezanie? Jak popada tak jak w tej chwili to należy ogłosić stan klęski zywiołowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbujcie przejść ul.Choiny do granic miasta (dawny końcowy 74) piechotką ! Z nie uprzątniętego chodnika można wpaść równo pod kola przejeżdzających samochodów. To już nie koniec miasta - to koniec świata z tym sprzątaniem w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzienniku Wschodni pomoz przechodniom! proponuje akcje - piesi na ulice! latwiej isc jezdnia niz chodnikiem! co znaczy ze nie chodze chodnikiem? w brei na raclawickich brne od poczatku zimy! PIESI NA ULICE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...