Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bronisław Komorowski w Lublinie i w Chełmie. Były krzyki i gwizdy

Utworzony przez specjalista od kur, 16 kwietnia 2015 r. o 19:48 Powrót do artykułu
a pisiory znowu swoje. Widać że gów..... na bezrobociu siedzą bo mają czas na wszystko. Jak można być takim chamem i na spotkaniu zwolenników Komorowskiego przyjść i krzyczeć ? Ja nie lubię kaczora dudy i maciery więc na spotkania z tymi pajacami nie chodzę. Powinni tym krzykaczom wpierdzielić mandaty po 500 zł i zamknęli by gęby. Katole won do kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy z okolicznych wiosek się pozjeżdżali z transparentami z taśmy i kartonu żeby sobie pokrzyczeć trochę ... sfołocz i pisu rydzykowego i klerykałów WYCHOWANKI !!! NIE dla jarka i jemu podobnych !!! Zagłosuję na Komora :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twierdzi, że przed druga turą weźmie udzial w debacie. Nasza -wyborców rola, zeby mu pokazać, kto wyznacza kandydatów do drugiej tury.. Ludzie idzmy na wybory! JA głosuje na jedynego sensownego-Jacka Wilka
czyżby SZWAGIER ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twierdzi, że przed druga turą weźmie udzial w debacie. Nasza -wyborców rola, zeby mu pokazać, kto wyznacza kandydatów do drugiej tury.. Ludzie idzmy na wybory! JA głosuje na jedynego sensownego-Jacka Wilka
znów SZWAGIER ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby się chociaż Bronkobus nie odzywał ,tylko był milczącom rzeczywistościom,jak milczy ,jawi się jako mędrzec  filozof jakowyś,ale nie!! musi ,musi,rozdziawić swą gębe i rozwiać osttatecznie wszelkie  wątpliwości,a wiadomo jaką mamy młorzeż ,nerwowa jest ,na skutek bezstressowego wychowania ,nikogo nie lubi ,ani kaczki ani Bronkobusa nikogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprawdzie aktualny prezydent nie jest z mojej bajki i nigdy nie głosowałem na niego - podobnie jak na PO (jestem członkiem UP i głosuję wyłącznie na lewicę) - ale uważam, że takie zachowania jego oponentów dadzą się określić jedynym tylko wyrażeniem - to jest pospolite, bure chamstwo! Źle to rokuje naszej ojczyźnie, kiedy takie prymitywne prostactwo angażuje się w taki prymitywnie prostacki sposób w politykę. Ale skoro idoli mają w tych, którzy w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku w Niemczech wypracowywali takie socjotechniki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprawdzie aktualny prezydent nie jest z mojej bajki i nigdy nie głosowałem na niego - podobnie jak na PO (jestem członkiem UP i głosuję wyłącznie na lewicę) - ale uważam, że takie zachowania jego oponentów dadzą się określić jedynym tylko wyrażeniem - to jest pospolite, bure chamstwo! Źle to rokuje naszej ojczyźnie, kiedy takie prymitywne prostactwo angażuje się w taki prymitywnie prostacki sposób w politykę. Ale skoro idoli mają w tych, którzy w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku w Niemczech wypracowywali takie socjotechniki...
ta socjotechnika jest wspierana przez silne anteny radia maryśka w tych wsiowych pokracznych miasteczkach typu parczew ,normalnie słyszałem,że to gó..o zakłóca inne stacje ,ale buractwo z tego grajdołka zachwycone podobno bardzo,ale co sie dziwić platfusy wschód oddali chłopkomroztropkom z psl i mają to z resztą w d.upie,to i ją zobaczyli barany w rewanzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://niezaleznemediapodlasia.pl/agenci-sb/prezydent-komorowski-syn-szczynukowicza/   http://archiwaipn.hvs.pl/bronislaw-komorowski-vel-szczynukowicz-archiwa-ipn/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek do Wronek, tam twoje miejsce. Dobrze, że Lublinianie mu pokazali co o nim myślą, brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pisiory znowu swoje. Widać że gów..... na bezrobociu siedzą bo mają czas na wszystko. Jak można być takim chamem i na spotkaniu zwolenników Komorowskiego przyjść i krzyczeć ? Ja nie lubię kaczora dudy i maciery więc na spotkania z tymi pajacami nie chodzę. Powinni tym krzykaczom wpierdzielić mandaty po 500 zł i zamknęli by gęby. Katole won do kościoła
Won czerwona mendo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie pokazali co myślą o trutniu.Nawet w tym roku miodu w Lubelskim nie będzie ,gdyż w pasiekach będą tylko trutnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przypilnować POmyleńców przy urnach - to zawodowi oszuści, a koalicjant pazerny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tak można traktować człowieka ,głowę państwa ??? wszystkich do aresztu na 3 miesiące -areszt wydobywczy aż się przyznają do spiskowania!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popierający PBK macie zlansowane mózgi, może do tego kiedyś dojdziecie. jakbyscie poczytali, dowiedzieli się tego i owego o prezydencie jego otoczeniu i PO, spojrzeli trzeźwo na dokonania rządu oraz prezydenta i porównali z bredniami które opowiada to by się wam otworzyły oczy tego wam życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pisiory znowu swoje. Widać że gów..... na bezrobociu siedzą bo mają czas na wszystko. Jak można być takim chamem i na spotkaniu zwolenników Komorowskiego przyjść i krzyczeć ? Ja nie lubię kaczora dudy i maciery więc na spotkania z tymi pajacami nie chodzę. Powinni tym krzykaczom wpierdzielić mandaty po 500 zł i zamknęli by gęby. Katole won do kościoła
Ale debil z ciebie. Przeczytaj dobrze kto krzyczał a potem popraw co napisałeś. To się nazywa wtórny analfabetyzm, czytasz i nie rozumiesz... ale tak mają wszyscy wyborcy Bredzisława.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę nie ma na kogo głosować. Radio's OUT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie chamy.... drą ryje dla darcia ryja.... potem wybiorą "swoich", a gdy ci wygrają okaże się że to były tylko wydmuszki. Wówczas pozostanie tylko zacytować: "MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przypilnować POmyleńców przy urnach - to zawodowi oszuści, a koalicjant pazerny.
  Piszesz POmyleńcy. Ja napiszę PiSanki, bo na zewnątrz pomalowane, a wewnątrz zgniłe jaja. Czy taka polemika jest na poziomie? Nie. Nie jest na poziomie, a ty do tego dążysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popierający PBK macie zlansowane mózgi, może do tego kiedyś dojdziecie. jakbyscie poczytali, dowiedzieli się tego i owego o prezydencie jego otoczeniu i PO, spojrzeli trzeźwo na dokonania rządu oraz prezydenta i porównali z bredniami które opowiada to by się wam otworzyły oczy tego wam życzę.
  Zgadzam się. Wielu nie rozumie że PiS nic nie zrobi, oni tylko chcą do władzy. Frajerzy - myślicie, że przyjdzie Duda i Kaczyński i nagle wam się polepszy? Ci ludzie cofną nas do średniowiecza, wywołają konflikt z Rosją i doprowadzą do wojny domowej... Ja jestem przerażony tym, że można iść do kościoła i patrzeć na innych z nienawiścią. Jak to się mówi - modlą się pod figurą,a diabła mają za skórą. Taki jest PiS....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to jedna rzecz drażni, dopóki nie zbliżały się wybory to NASZYM CUDOWNYM DOBROCZYNNYM BRONKU mało się słyszało zero aktywności czasem gdzieś coś tam....... A teraz wielce społecznik prezydent dla  ludzi POWIEM TAK RZYGAĆ się chce całymi tymi wyborami tymi kandydatami CZY W POLSCE NIE MA INTELIGENTNEGO KANDYDATA NA REPREZENTANTA PAŃSTWA????? tylko same barachło jak nie babo chłopy to muzycy, żywe marionetki itp...... NIE MA CO WYBIERAĆ ŻAŁOSNE. No ale z drugiej strony jakim prezydentem jest łatwo manipulować?? (ktoś pociąga za kurtyna sznurki) takim który jest bezmyślny nie mam własnego zdania, co mi dadza to podpisze. JESTEM Z FRUSTROWANY ponieważ nie jestem wstanie wykonać mojego obowiązku jakim jest głosowanie ponieważ w mojej ocenie nie mam kandydata który jest godny podkreślam GODNY do reprezentowania naszego wielce utrudzonego ale potężnego w duchu kraju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...