Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bronisław Komorowski w Lublinie i w Chełmie. Były krzyki i gwizdy

Utworzony przez specjalista od kur, 16 kwietnia 2015 r. o 19:48 Powrót do artykułu
Trzeba było go zapytać tylko o jedno: CO ZROBIŁ DLA DOBRA POLSKI ? Zastanówcie się na kogo głosować !!! A odpowiedź znajdziecie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było go zapytać tylko o jedno: CO ZROBIŁ DLA DOBRA POLSKI ? Zastanówcie się na kogo głosować !!! A odpowiedź znajdziecie sami.
Nie ważne kto i jak głosuje,ważne kto głosy liczy,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzicz. Patałachy korwinowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety odkąd pojawił się PIS to zaczęły pojawiać się i inne partie ludzi chorych psychicznie. PIS od początku było partią destrukcyjną. Plucie na wszystkich to sztandar PISu. Nawet w internecie widać jak rozlała się ta zaraza. Wystarczy spojrzeć we własne sumienie i zapytać siebie czy czuję nienawiść i złość do niektórych ludzi lub partii. A nienawiść to wielka zaraza...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było go zapytać tylko o jedno: CO ZROBIŁ DLA DOBRA POLSKI ? Zastanówcie się na kogo głosować !!! A odpowiedź znajdziecie sami.
A co ty zrobiłeś dla Polski? NIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty zrobiłeś dla Polski? NIC.
Jak to nic, utrzymuje co miesiac ta rozzuchwalona holote ze swoich ciezko zarobionych pieniedzy w tym kraju zadupiu europy, ktorego przywodca wystawia nas na posmiewisko i dostarcza nowych skeczy dla kabareciarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety odkąd pojawił się PIS to zaczęły pojawiać się i inne partie ludzi chorych psychicznie. PIS od początku było partią destrukcyjną. Plucie na wszystkich to sztandar PISu. Nawet w internecie widać jak rozlała się ta zaraza. Wystarczy spojrzeć we własne sumienie i zapytać siebie czy czuję nienawiść i złość do niektórych ludzi lub partii. A nienawiść to wielka zaraza...
Niesiołoski Cycu nie pluje ? on z kropidłem chodzi ? a ten żyd co chciał watahy dożynać ? to są słowa miłości ?gdzie ty masz rozum !! barania głowo !!! tylko PIS widzisz,co za czerwone ciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesiołoski Cycu nie pluje ? on z kropidłem chodzi ? a ten żyd co chciał watahy dożynać ? to są słowa miłości ?gdzie ty masz rozum !! barania głowo !!! tylko PIS widzisz,co za czerwone ciele.
  Dałeś doskonały przykład chamstwa jakie szerzy zaraza PISowska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lublinie była to tylko garstka ludzi bo to dzień roboczy i pora nieodpowiednia a emeryci i renciści głównie głosują na PiS i dlatego nikogo nie było.Wstyd mi za zachowanie których tam przyszli bo to świadczy o poziomie ich kutury i wychowania.przynieśli wstyd Lublinowi nieważne jakich są partii zwolennikami.Jestem za panem panie prezydencie bo Duda jest gotowy wkręcić polskę w konflikt na Ukrainie (sprzedaż broni której w NATO nikt Ukrainie nie sprzedaje) a polacy tego nie chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały dzień jeździły dzisiaj radiowozy na bombach, więcej tego było niż podczas meczów Motoru z Avią! Czy jest sens zgarniać całe hordy policji na takie spotkania wyborcze? Ja mam pytanie, kto płaci za ten cyrk? Bo na pewno nie Bronek z własnej kieszeni... A propos, niech spada na krzesła szogun jeden
Może tak na wilki ćwiczą,na POwitanie wyzwolicieli ze wschodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawicowe scierwa daly popis chamstwa! No coz to jest Lublin .. tutaj narodowych tlumokow  nie brakuje! Wiocha, wiocha, wiocha ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Tobie człowieku i Twoich kolesiach z PISu.
Cały PIS i nas wszystkich będziesz jeszcze po du pie całował,bo kto inny jak nie właśnie PIS wyzwoli ciebie od komuchów,konfidentó,aferzystów od tej POlszewi i tych wszystkich,płatnych pachołków Moskwy !!  to dzięki PISowi możesz teraz swobodnie mówić i poznać prawdę o Katyniu i tak bezkarnie bluzgać w netcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie widziałeś dokumentów po której stronie był Kaczyński. Ale przecież PIS woli przemilczeć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brunek to ... , Brunek tamto ... , Brunek ... tamto i owamto. A Brunek - jak Wiewiór - zrobił zwis na ogonie i pokazał to ... , w co mogą Go pocałować "narodowcy" i "korwinowcy" z zapyziałego Lublina.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawicowe scierwa daly popis chamstwa! No coz to jest Lublin .. tutaj narodowych tlumokow nie brakuje! Wiocha, wiojcha, wiocha ...
Do prawicy to mi tyle brakuje co tobie do rozsadku, brawo Lublin pokazaliscie szogunowi jego miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo mieszkańcy Lublina i Chełma ! :) Braaaaawoooo... Krzesło było najlepsze <3 :)
studentka- pewnie cichodaja oazowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chwała durniów i nie do końca zrobionych lub zrobionych niedbale ciekawe co mądrego mogą pokazać ---nic,nic,nic, więc drą japy bo im zapłacono z pieniędzy od śpiocha w Parlamencie Europejskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chwała durniów i nie do końca zrobionych lub zrobionych niedbale ciekawe co mądrego mogą pokazać ---nic,nic,nic, więc drą japy bo im zapłacono z pieniędzy od śpiocha w Parlamencie Europejskim.
NO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBIERZ MĄDREGO>>A NIE HRABIEGO! W radio Lublin w rozmowie Hrabia historyk powiedział: "jestem na Lubelszczyźnie i ruszam na Lubelszczyznę". Dawno pisałem w tej sprawie, a Hrabia nie odpowiedział, a zatem pytam: od kiedy Lubelskie jest Lubelszczyzną? Zaborca nazwy ziem uszanował i wykazał, to w herbach, a nam panujący, Ziemię Chełmską zowie Lubelszczyzną, co znaczy, że przed prawdą historyczną istnieje strach. Morał: Polacy! Taki co oszukuje i historię Polski tuszuje, na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej nie zasługuje!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBIERZ MĄDREGO>>A NIE HRABIEGO! W radio Lublin w rozmowie Hrabia historyk powiedział: "jestem na Lubelszczyźnie i ruszam na Lubelszczyznę". Dawno pisałem w tej sprawie, a Hrabia nie odpowiedział, a zatem pytam: od kiedy Lubelskie jest Lubelszczyzną? Zaborca nazwy ziem uszanował i wykazał, to w herbach, a nam panujący, Ziemię Chełmską zowie Lubelszczyzną, co znaczy, że przed prawdą historyczną istnieje strach. Morał: Polacy! Taki co oszukuje i historię Polski tuszuje, na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej nie zasługuje!!!!!
Zgred
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...