Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nawet nie pytaj !!  przyjechali tacy naj ebani i dopiero wtedy się zaczęło.
Potem dojechały jeszcze dwie budy psiarni i dopiero się zaczęło,jak w latach 80-tych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak teraz policjanci będą poszkodowani na pewno nie raz miałem z nimi do czynienia i wiem jak to jest oni mogą robić co chcą naprawdę. Musieli mieć jakąś wymówkę żeby byli bezkarni tępić takich policjantów i z mojego miasta był taki jeden który się przeliczył i przegrał sprawę w sądzie i oni też powinni być ukarani a nie robicie z nich świętych... Tępić takie zachowanie naprawdę.... Chętnie bym chciał bym przy tym bo inaczej by się zachował i może by mnie gonili a nie tego człowieka dusili pały... I jeżeli będę poszukiwany za ten komentarz to poproszę żeby tych dwóch panów do mnie przyjechało zapraszam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla lubelskiej policji! Temu chłoptasiowi w główce się pomieszało. Jego obowiązkiem było poddanie się czynności legitymowania, do której to czynności były podstawy prawne. Niech się ten laluś cieszy, że to nie czasy milicji i ZOMO. Wtedy za odmowę podania danych i wylegitmowania się dostałby na początek kilka pałek na plecy po czym szybko przypomniałby sobie jak się nawzywa, gdzie mieszka i w której kieszeni ma dowód osobisty. Ten gnojek musi zrozumieć, że demokracja demokracją, ale porządek musi być. Demokracja jest dla praworządnych obywateli, a dla takich palantów zgodnie z prawem - pałka i cela. Gdyby grzecznie podał swoje dane i wyciągnął dowód osobisty spokojnie poszedłby w swoją drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to wielkie HALOO,policjant to że dostanie w ryj ma wliczone w pensję,podejmując taki zawód wie na co się decyduje. Idą tam wszyscy tacy co szukają wrażeń i przygody i tyle w tym temacie. hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to wielkie HALOO,policjant to że dostanie w ryj ma wliczone w pensję,podejmując taki zawód wie na co się decyduje. Idą tam wszyscy tacy co szukają wrażeń i przygody i tyle w tym temacie. hej
Przez samo to że POŁY są oklepywanie wiecznie po ryju mają zaszczyt iść po kilku latach pracy na wcześniejszą,zasłużoną emeryturę by potem jeszcze na taksówce  dokręcić sporą BUŁĘ  lub zajmować rodakom etaty-miejsca pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem jakiśczas temu jak policjant gonił gościa w Puławach na Niwie, zaczęło się przy światłach przy Sikorskiego, dookoła Niwy aż chwast padł na trawniku, zakuli go w kajdanki, do radiolki i po widowisku!! Szacun dla Policjanta za kondycję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potem dojechały jeszcze dwie budy psiarni i dopiero się zaczęło,jak w latach 80-tych.
Jak by nie dojechały dodatkowe pały to Heniek by ich chyba pozabijał,wiele nie brakowało,tylko Viola się trochę opierd alała,mało z siebie dała a mogła, temat był do ogarnięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak teraz policjanci będą poszkodowani na pewno nie raz miałem z nimi do czynienia i wiem jak to jest oni mogą robić co chcą naprawdę. Musieli mieć jakąś wymówkę żeby byli bezkarni tępić takich policjantów i z mojego miasta był taki jeden który się przeliczył i przegrał sprawę w sądzie i oni też powinni być ukarani a nie robicie z nich świętych... Tępić takie zachowanie naprawdę.... Chętnie bym chciał bym przy tym bo inaczej by się zachował i może by mnie gonili a nie tego człowieka dusili pały... I jeżeli będę poszukiwany za ten komentarz to poproszę żeby tych dwóch panów do mnie przyjechało zapraszam...
  Ha ha bohater w internecie, a pi*** w świecie ha ha :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by nie dojechały dodatkowe pały to Heniek by ich chyba pozabijał,wiele nie brakowało,tylko Viola się trochę opierd alała,mało z siebie dała a mogła, temat był do ogarnięcia.
  Henie to teraz będzie się zastanawiał czy pierdną czy mu w brzuchu zaburczało... :D tak mu komin w pierdlu przeczyszczą, że go Viola nie pozna jak wróci ha ha :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnoje świnie psy jebane niech polska patrzy kogo w polici mamy rolniki co ojciec z matkom dopłatami sie niechcom sie podzielic ani wyglondu ani umiejentnosci technikum zaocznie zrobione i wielka władza do tego radjowozu nie powini ich wpuscic bo to za pubczną kase kupione a oni tylko gnojem tam nabrudzic potrafiom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty jarek jakis pojebany jestes lub zyjesz nie w tym świeci  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema w naszym kraju polici to są najemnicy po szkole z pierwszej łapanki tylko żeby ktos był  na ulicy a te stare wyjadacze to siedzom za biurkiem  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakompleksieni chłopcy, których w podstawówce zawsze bito na przerwach- teraz sobie to odbijają na innych. I jeszcze biorą za to policyjne pensje. Zenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest nienormalne, zyjemy w policyjnym kraju, gdzie policjantowi wolno jak szeryfowi zrobic wszystko, facet zbagatelizowal czerwone swiatło w momencie gdy nic nie jechało a oni mu chcieli udowodnic jacy sa prawilni i kto tu mam racje. niech ktos tu mi powie czy to było moralnie poprawne i kto tu naruszyl dobre obyczje. na filmie napewno widac, że ci policjaci nadaja sie do tarcia chrzanu a szczytem ambicji powinno byc  stanie na ochronie w rossmanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze mu zrobili! pijusy smierdzace laza tylko i pieniadze wyludzaja a potem pija tanie wina i sikaja gdzie popadnie;/jeszcze powinni mu pala przywalic !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te komentarze to nie wierze w jakim kraju żyję. Kilka razy miałem okazję widzieć interwencje policji czy sam miałem z nimi do czynienia i jeżeli człowiek normalnie do nich podchodzi to i oni do człowieka też. No ludzie, może i czasami zdarzają się przypadki, gdzie postępują za ostro, ale najczęsciej to ludzie wobedz których podejmuja interwencję ich do tego zmuszają. Nikt nie wie o co poszło, filmik wyrwany z kontekstu i już znaleźli się begli, którzy doskonale rozszyfrowali całą akcję, bo przeciez na pewo czepili się niewinnego człowieka, aureole nad nim było widać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to była brutalna interwencja to by wyciągnęli pały i go obili. Policjanci okazali znajomość sztuki obezwładniani. Zastosowali podduszanie - to jest to najskuteczniejsza forma obezwładniania znana m.in. z MMA. Gaz jest neutralny i nieszkodliwy. Miał skrócić zapędy do stawiania oporu. Gdyby gość się nie rzucał to by nie było kłopotu. Babka też powina zostać zgarnięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem jakiśczas temu jak policjant gonił gościa w Puławach na Niwie, zaczęło się przy światłach przy Sikorskiego, dookoła Niwy aż chwast padł na trawniku, zakuli go w kajdanki, do radiolki i po widowisku!! Szacun dla Policjanta za kondycję!
Ale tak CYCU nie może być !!!  to tak samo i w ten sama nagonka i sposób w jaki  niemcy napie rdalali żydów w gettcie,tak nie może być !!!  a tyle czasu minęło od tamtego okresu.  ech co za dziki kraj !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że wcześniejszy komentarz został usunięty - to tylko potwierdza jego treść a mianowicie "90% KOMENTARZY TU ZAISTNIAŁYCH POWSTAJE NA LUBELSKICH KOMISARIATACH" (abstrahując już od samego filmu i po której stronie leży racja.  Państwo jest policyjne, bo niby wolność słowa itd. ale DZIENNIK WSCHODNI CENZUROWANY- ŻAL.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunełam poprzedni post, ponieważ był ordynarny w treści i obraźliwy dla przedmówcy. Nauczcie się wypowiadać z kulturą, to nie będę nic usuwać!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...