Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Policjanci byli za łagodni. Widać ewidentnie że gośc stawiał opór a że ma to przełożenie na KK to już chyba nie ich wina. Pocwaniakował sobie i ma za swoje. Podałby dane, był grzeczny to nikt by go nie psikał, Na upartego można jeszcze tą panią pociagnąc do odpowiedzialności za uderzenie policjanta telefonem w głowę. Siebie niech tak uderzy tylko kowadłem. Pełen profesjonalizm policji, nie dali się sprowokować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci byli za łagodni. Widać ewidentnie że gośc stawiał opór a że ma to przełożenie na KK to już chyba nie ich wina. Pocwaniakował sobie i ma za swoje. Podałby dane, był grzeczny to nikt by go nie psikał, Na upartego można jeszcze tą panią pociagnąc do odpowiedzialności za uderzenie policjanta telefonem w głowę. Siebie niech tak uderzy tylko kowadłem. Pełen profesjonalizm policji, nie dali się sprowokować.
Żeby im tak dobrze z kibolami szło a nie wiecznie spier dalają lub udają że nic nie widzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lać pałami chamstwo i nie pytać...bravo policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze zgodnie z art 15 ustawy o Policji  -  Policja może wylegitymować każdego! po drugie art 65 kodeks wykroczeń - jeśli osoba nie chce okazać dokumentu lub podaje złe dane - mandat 500zł po 3 jeśli osoba nie wykonuje zgodnych z prawem poleceń wskazanych przez Policjanta, a w tym przypadku nie chce sie wylegitymować - funkcjonariusz może użyć siły fizycznej, kajdanek, pałki czy gazu - Rozporządznie w sprawie śpb i bp - maj 2014 po 4 pani powinna dostać 100zł mandatu za używanie słów wulgarnych 141kw plus oczywiście jeśli to ona przechodziła, a z tego tak wynika to 100zł za niestosowanie się do sygnaliztora s 5 tj przejście na czerownym świetle. Policja ma jeszcze 14 dni na wystawienie bo domniemam, że dane tej pani są im znane;)   Ps. Myślę, że jakby normalnie się wylegitymowali to by nasza lubelska Policja pouczyła i by teraz nie było sensacji.  A tak poza tym kraj idzie na dno, jakby ktoś tu był potrącony przez auto to też by nagrywali zamiast pomóc, ale cóż taka polska mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni popieram tych policjantów, zrobili, co do nich należało.   Mam nadzieję, że każda osoba, która choć jednym słowem znieważyła funkcjonariuszy Policji podczas tej interwencji będzie odpowiadać za swoje czyny. Dla przykładu - żeby pokazać, że funkcjonariusz publiczny to nie "ziomuś" takiego cwaniaczka, który będzie chciał się z kimś poszarpać na ulicy i pokazać, jaki to on biedny, bo dostał za niewinność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo kooewa dobrze!!! jeszcze ta szmata co sie wtraca powinna wpierdziel zebrac za utrudnianie pracy policji!!! jakby ona w łeb dostala to bylo a gdzie byla policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za te przekleństawa jeb... ni ku...a ta laska powinna być ukarana i za takie filmikim poowinny też być konsekwencje jako utrudnianie interwencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policjanci! Jak widzę tak skutecznych policjantów, to czuję się bezpieczniej. Podziwiam ich za opanowanie! Jak by się trafił zwykły kierowca i zatrąbił pewnie by go skopali. Dobrze, że trafili na policjantów. A ta banda pijanych chamów wrzuciła nagranie po ty by udowodnić swoją winę?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kobitka co ją słychać (zapewne pod wpływem jak cała reszta) też za znieważenie pewnie się załapie. Fakt widać że młodzi gdyby mieli troche stażu to powinni gościa raz2 poskłądac i obezwładnić że by nawet nie pisknął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka brutalna interwencja? Normalna akcja. Zasłużył to ma. Nie rozumiem naszego spaczonego społeczeństwa. Wszyscy z kamerami kuhwa jakby nie wiadomo co sie wydarzyło. Współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panowie Policjanci! Menelom i bandziorom wydaje się że są bezkarni. Mam nadzieję że Sąd potraktuje tą patologię z odpowiednią surowością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem świadkiem tego zdarzenia, wychodząc z KFC. Wielki szacunek dla Policji bo powinni go rzucić na glebę a nie patyczkować. Ja bym nerwowo nie wytrzymał, zwłaszcza z tą babą. Dobrze, że nadjechał inny radiowóz i dał radę śmieciowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo policja!!! ale powinni was chyba na jakieś szkolenie wysłać bo za długo się z tym p********ście. Może pała po grzebiecie skróciła by czas interwencji.   Proszę częściej o takie interwencje może będzie spokojniej w mieście.   Mam nadzieję że nastąpi cześć dalsza, jedna z towarzystwa bluzgającego chyba do was sama dzwoniła, więc numer macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzorcowa interwencja. Nie było naruszeń ze strony funkcjonariuszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO POLICJA jak najbardziej prawidłowe działanie z takim cwaniactwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądając dokładnie za słowa - idota, gówniarz i za uderzenie pani musi być zatrzymana także. Pewnie na dniu jak nie już... o 6 rano ją odwiedzi Policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze zgodnie z art 15 ustawy o Policji  -  Policja może wylegitymować każdego! po drugie art 65 kodeks wykroczeń - jeśli osoba nie chce okazać dokumentu lub podaje złe dane - mandat 500zł po 3 jeśli osoba nie wykonuje zgodnych z prawem poleceń wskazanych przez Policjanta, a w tym przypadku nie chce sie wylegitymować - funkcjonariusz może użyć siły fizycznej, kajdanek, pałki czy gazu - Rozporządznie w sprawie śpb i bp - maj 2014 po 4 pani powinna dostać 100zł mandatu za używanie słów wulgarnych 141kw plus oczywiście jeśli to ona przechodziła, a z tego tak wynika to 100zł za niestosowanie się do sygnaliztora s 5 tj przejście na czerownym świetle. Policja ma jeszcze 14 dni na wystawienie bo domniemam, że dane tej pani są im znane;)   Ps. Myślę, że jakby normalnie się wylegitymowali to by nasza lubelska Policja pouczyła i by teraz nie było sensacji.  A tak poza tym kraj idzie na dno, jakby ktoś tu był potrącony przez auto to też by nagrywali zamiast pomóc, ale cóż taka polska mentalność.
Zapomniałeś o najważniejszym: Art. 226 kk. "§ 1. Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku." Ja bym nie odpuścił.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Policja nie ma takiej opcji aby nie wylegitymować sie policjantowi. Moim zdaniem i tak potraktowali gościa łagodnie, Brawo !! Trzeba tępic takich ludzi..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze że internet czytają jeszcze normalni ludzie. Policjanci nie przejmujcie się, zrobiliście co do was nalezało. Właśnie tak chciałbym aby policja interweniowała i nie dawała się ponieść emocjom. Koniecznie tej pani zarzut naruszenia nietykalności funkcjonariusza plus znieważenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się tylko który odważny policjant przy następnej takiej interwencji weźmie się również za tego typu szczekająca sukę z boku. Wsadziłbym ja do radiolki raz dwa i na dołek za utrudnianie i wyzwiska. Gówno śmierdzące rozpanoszyło się do tego stopnia że zero szacunku dla funkcjonariusza a w razie krzywdy pierwsza dzwoni na policję. Gratulacje szczere dla policjantów, tak trzymać, tylko zmieńmy to prawo żeby zamiast takiej szarpaniny wystarczyły 2-3 ruchy blondynka po plecach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...