Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pokazać twarze tych bandytów! Mam nadzieję, że będą zrywać asfalt gołymi rękami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAM SOBIE CHUDZ ALBO ODDAJ DO PECEKU I NIE OPISUJ LUDZI JAK ICH NIE ZNASZ BO NAWET NIE WIESZ CO TAM SIĘ NAPRAWDE WYDARZYŁO JEDEN ZAWINIŁ A NIE WSZYSCY PORESZTĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatuś i syn BIJĄ ludzi - takie hobby! no i dobrze! ja się zajmuje czym innym - fotografią. Wygrałem konkurs fotograficzny zorganizowany przez Lubelski Teatr Tańca, a ci z kolei durnie zorganizowali wernisaż późno, bo o godzinie 20... Ponieważ mieszkam kilka godzin jazdy od Lublina (daleko) - nie byłem w stanie dotrzeć na wernisaż nawet gdybym chciał. Nie mam szofera i budżetu na hotele takiego jak przeciętny Poseł, czy Senator. Była zima - mróz i ciemno. Nie będę się włóczył w ciemnościach po obcym i nieznanym mi Lublinie bo jeszcze w pysk dostanę (właśnie dlatego, że niebezpiecznie samemu tak jak na filmie pokazane), a policja w tym kraju przeważnie nie działa tak jak na filmie, coraz częściej z tego co widzę, czytam i słyszę polskie policjanty bandytom pomagają. I tak się zastanawiam jak było rozdanie nagród w Lubelskim Teatrze Tańca wyczytali moje nazwisko jako zwycięzcy, a mnie nie było na sali... Gdyby tych ludzi tam obecnych w Teatrze rostrzelali Niemcy, czy Rosjanie nie byłoby z mojego punktu widzenia żadnej straty. Niegościnna swołocz, żadnej straty, że w Katyniu leżą Lublinianie. A co do idiotów z dworca . Państwo polskie będzie tych dwóch idiotów utrzymywało - pomagało im, wspierało, resocjalizowało, więcej kasy przeznaczy na nich niż na chore dzieci w szpitalu publicznym, a jak wpadną w alkoholizm to rentę otrzymają - nagrodę za paskudny tryb życia menela. Tak jak Korwin-Mikke (nie będe na niego głosował, ale ma czasami facet racje) powiedział - jak ktoś chce w tym kraju pracować to obkłada go państwo podatkami-opłatami - otrzymuje karę, natomiast jak ktoś jest menelem-żulem to otrzymuje nagrody od polskiego państwa - zasiłki, renty etc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student napisał:
Pokazać twarze tych bandytów! Mam nadzieję, że będą zrywać asfalt gołymi rękami. [/quote] [quote name='Student' timestamp='1368123813' post='767997'] Pokazać twarze tych bandytów! Mam nadzieję, że będą zrywać asfalt gołymi rękami.
Patologiczne Państwo Polskie będzie więcej na nich łożyło niż na Twoją chorą matkę w szpitalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal. napisał:
A nikt jakos nie pisze o rospaczy narodu pod rzadami Tuska i innych. Ludzie boja sie wychodzic na ulice zeby nie dzielic sie majontkiem z biedakami co z rospaczy napadaja aby miec jakis przyodziewek. Tylko zamiast robic takie filmy i stawiak wszedzie kamery mozna te pieniondze otpowiednio rozdac na biedote co pod dachem ma rodziny bez chleba. Latwo jest tak atakowac tego najmniejszego i najbiedniejszego. Milismy Polske na drodze do sprawiedliwosci, ale cholota zabrala wladze patrjotom i oddala opcemu zlu. Kosciol stara sie dbac o tych najbardziej na dole, ale i srotkow na to nie wystarcza. ale i tak pluje sie na kosciol i duchownych. Pomyslcie zaniem cos napiszecie i zaatakujecie...
Ty "napadnij" na jakąś ksiegarnię i "zrabój" słownik ortograficzny heh miszczu.. hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze wydarzenia w Lublinie http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...