Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Język polski autora na poziomie, z całym szacunkiem. Chińczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ofiar uniknęła poważniejszych obrażeń [...]". "Sąd rejonowy się zgodził uznając jednocześnie, że jeśli dziewczyna wpłaci 1000 zł kaucji, będzie mogła opuścić". "Starsza miała 1,7, a młodsza 1,2 promila alkoholu organizmu".   Przykładów niewłaściwej interpunkcji już przytaczał nie będę. Autorze, czytałeś w ogóle swoje wypociny przed publikacją? Jeżeli tak, to z łaski swojej wróć do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie do pierdla, tępić takie dziadostwo, wymiar sprawiedliwości dla takich czynów powinien być bezlitosny , bez żadnych poręczeń ze wcześniejszym zwolnieniem z więzienia. Monitoring wszystko wyjasnia, jeeli dziewczyna miała konflikt z prawem to ją trzeba skutecznie odizolować od życia społecznego. W innym kraju by to raz dwa załatwili !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpierdo...l codziennie przez 2 lata. Tępić takie wieśniactwo. Lubelska patologia buraki jeb..ne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla prokuratury za skuteczne zażalenie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 mm pigółka była by lepsza - po co utrzymywać chwasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach i będzie jeszcze gorsza. Ja bym dął jej szansę. Np ,odpracowanie kar w jakimś hospicjum albo domu opieki nad niedołężnymi, oczywiście pod ciągłym nadzorem. Jakies przyczyny takiego zachowania są, pewnie w takim środowisku się wychowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach i będzie jeszcze gorsza. Ja bym dął jej szansę. Np ,odpracowanie kar w jakimś hospicjum albo domu opieki nad niedołężnymi, oczywiście pod ciągłym nadzorem. Jakies przyczyny takiego zachowania są, pewnie w takim środowisku się wychowała.
tak samo łatwo jak jej przychodziło z łatwością bić i okradać. Z jednym się zgodzę, nic to nie da. Ale przynajmniej przez 2 lata nikt przez nią nie będzie pokrzywdzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach i będzie jeszcze gorsza. Ja bym dął jej szansę. Np ,odpracowanie kar w jakimś hospicjum albo domu opieki nad niedołężnymi, oczywiście pod ciągłym nadzorem. Jakies przyczyny takiego zachowania są, pewnie w takim środowisku się wychowała.
Przyczyna jest taka, ze to zwykła ściera, pijaczka, i złodziejka. Każdy ma swój rozum, i takie życie sama sobie wybrała wiec ch.. Jej w d..!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach i będzie jeszcze gorsza. Ja bym dął jej szansę. Np ,odpracowanie kar w jakimś hospicjum albo domu opieki nad niedołężnymi, oczywiście pod ciągłym nadzorem. Jakies przyczyny takiego zachowania są, pewnie w takim środowisku się wychowała.
  będziesz ją pilnował, bo ja jako podatnik nie zgadzam się aby z moich podatków dano jej kogoś do pilnowania, bo ja mając 19 zapieprzałam na chleb a nie biłam i okradałam    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach..... bla bla bla rozumiem, ze to ty bedziesz jej pilnowal? za swoje pieniadze? powodzenia zatem.....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za rozbój grozi od 2 do 12 lat więzienia – Prokurator wnioskuje o wymierzenie kary 2 lat pozbawienia wolności. – Oskarżona chce dobrowolnie poddać się tej karze. Biorąc pod uwagę jej młody wiek i orzecznictwo w podobnych sprawach, byłby to bardzo surowy wyrok. Prawnicy ostrożnie komentują sprawę. Przyznają jednak, że wyrok proponowany dla Karoliny K. jest dotkliwy. – Jeśli sąd przychyli się do wniosku prokuratora, będzie to kara bardzo surowa, bo bez zawieszenia – ocenia mec. Maciej Chorągiewicz z Lublina."   ... panie mecenasie, gdyby pan został na ulicy skopany jak pies to też uważałby pan karę 2 lat pierdla (realna odsiadka 1 rok)  za "dotkliwą" ???   A ta dziewucha i tak gdy wyjdzie będzie waliła w ryj i okradała ludzi dalej.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na jej utrzymanie w więzieniu to ile naszej kasy pójdzie ? I jaki z tego pożytek będzie ? Nie znam się ale są kuratorzy sądowi ale chyba i społeczni i można spróbować ją nawrócić na człowieka. A przy okazji może krzywdy odpracować. To sąd musi podjąć decyzję czy jest aż tak niebezpieczna dla otoczenia że konieczna jest izolacja. Młoda jest, całe życie przed nią, jest jeszcze szansa.   A swoją droga lepsi nie jesteście, tak samo brak u Was miłości do innych jak u niej. Tylko że ona może miała okropne dzieciństwo a Wy zajmujecie się konsumpcją tego wszystkiego, co ona nigdy nie mogła mieć jak nie ukradła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach..... bla bla bla rozumiem, ze to ty bedziesz jej pilnowal? za swoje pieniadze? powodzenia zatem.....
Za twoje dużo większe pieniądze będą jej pinować w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...