Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a pan z tylu nie ma kakakasku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie będzie gdzie zabrać dzieciaki :) Brawo Żuczek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk = rozwój. Przybywa równych dróg, przybywa nowoczesnych obiektów sportowych, przybywa miejsc pracy. Jest dobrze, Lublin się rozwija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy szosy, chodniki, lotniska, aqua parki dają prace i rozwijają miasto? Otóż nie. Inwestycja w nowe technologie i ludzi to jest rozwój oraz przyszlosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma się tylko chwali niepotrzebnymi inwestycjami. Ludzie! Lublin traci swoją tożsamość. To było zawsze miasto ludzi biednych i ale bardzo uprzejmych dla siebie. Dzięki temu mieszkańcy trzymali się razem. Teraz przez Platformę mieszkańcy się podzielili, bo niektórzy się dorobili co się mieszkańcom nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten pajac z RMF FM musi się wszędzie tak lansować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście to typowe dla zapyziałych lublinian po co drogi po co chodniki po co ..... itd. lepiej bruk piach i furmanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast inwestycje pro-zatrudnieniowe, to znów pochłaniacz miejskiej kasy. Mamy już stadion na miejscu dawnego zakładu pracy czyli Lubelskiej Cukrowni do którego trzeba dokładać, a teraz znowu PR-owski gadźecik pochłaniający ogromne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, jesteście śmieszni. Typowe cebulaki, którym nigdy nic nie pasuje. Razem z wieloma znajomymi czekamy z utęsknieniem na otwarcie tego kompleksu. W końcu Lublin zyska baze treningową dla sportowców, miejsce pracy (fakt, może i wakatów będzie mało, ale ok. 25-30 nowych osób to ratownicy, którym ciężko jest znaleźć pracę w sezonie ogórkowym), świetne miejsce na relaks i spotkania. Nie pasuje Wam? To nie przychodźcie. Dalej kiście się w domu przed TV i narzekajcie na to, gdzie mieszkacie. Przecież nic tu się nie dzieje... A tak przy okazji, zamknięcie Cukrowni to koszt przystąpienia do UE. Tak, jestem przeciwny IV Rzeszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już czwarty dzień lubelskie gazetki piszą o napełnianiu niecki wodą- przez ten czas można napełnić jezioro. Tradycyjnie żukolandia o czyś zapomniała. Jak wynika z artykułu - duży przepływ wody może zaszkodzić rurze. Brawo pismacy i ich idol z ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sfrustrowane prawicowe miernoty nie mogą przeboleć, że Lublin się rozwija. Woleliby widzieć zapaść miasta, by tylko przejąć władzę. Wrogowie kraju nawet nie muszą tu mieć swoich konfidentów, wystarczą im tacy idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny projekt :) Nie mogę się doczekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sfrustrowane prawicowe miernoty nie mogą przeboleć, że Lublin się rozwija. Woleliby widzieć zapaść miasta, by tylko przejąć władzę. Wrogowie kraju nawet nie muszą tu mieć swoich konfidentów, wystarczą im tacy idioci. ----> Na pewno rzesze absolwentów lubelskich uczelni wyższych marzą o pracy ratownika lub sprzątaczki w rzeczonym obiekcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to będzie plajta SPA Orkana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to będzie plajta SPA Orkana
Bez przesady.  W "Spa Orkana" jest po prostu drogo, więc mam nadzieję że obniżą ceny po wejściu konkurencji. Jeśli nie obniżą to ich problem. Wtedy mogą płynąć z prądem. No i chyba nie sądzisz, że w "Aqua Lublin" będzie taniej. Będzie tylko więcej atrakcji. Poza tym nie każdy chce spędzać czas w takim molochu jak "Aqua Lublin" i wybierze kameralniejsze obiekty i bliżej swego miejsca zamieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bendę miał blisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest,jestem prawicowcem co nie przeszkadza mi tu powiedzieć że budowa aqua Lublin to strzał w dziesiątkę,takie miasto powinno mieć park wodny a nie zmuszać w celu wypoczynku do wyjazdów do Radomia czy innych odległych miejsc,Fajnie że Żuk zdecydował się na decyzje o budowie i myślę że ta inwestycja zarobi na siebie czego nie mogę powiedzieć o stadionie chyba ze się mylę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez będę miał bardzo blisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest,Orkana się obroni jeśli dalej będą promować poprawne saunowanie,w Aqua Lublin znając życie sauny będą służyć jako suszarnia gaci po basenie,zatem spokojnie Orkana da sobie radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...