Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby kamery były na placu budowy, to z pewnością termin oddania placu budowy skrócił by się o 0,5 roku ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, ale dalej nie wiem dla czego nawierzchnia na odcinku oddanym do eksploatacji jest po prostu nie równa ?? Niestety, w porównaniu do obwodnicy Garwolina wierzchnia warstwa ścieralna jest najzwyczajniej lipnie położona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dramat, od Bidy do konca S17 droga jest krzywa, straszne uskoki, paranoja że coś takiego oddają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jest dramat, od Bidy do konca S17 droga jest krzywa, straszne uskoki, paranoja że coś takiego oddają." Zasówaj łosiu starą 17-stką jak Ci tak źle. CO ZA NARÓD?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jest dramat, od Bidy do konca S17 droga jest krzywa, straszne uskoki, paranoja że coś takiego oddają." Zasówaj łosiu starą 17-stką jak Ci tak źle. CO ZA NARÓD?
  No właśnie, co za naród. Ale jak to mówili za komuny, chamstwo wszystko zeżre co w zagranicznym opakowaniu. A tu niestety, nie jest idealnie jak być powinno za te pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj kolego wyzywasz kogoś od łośi a nie znasz realii , miałem okazję kilka razy jechać ta drogą no i byłem w szoku że za taką kase zrobili taki badziew , nieruwności ,garby, doły i jeszcze nie wiadomo co a dla porunania na co dzień śmigam Lublin -Piaski gdzie budował Budimex i jest o niebo lepiej asfalt równy aż kusi przycisnąć 
No właśnie, co za naród. Ale jak to mówili za komuny, chamstwo wszystko zeżre co w zagranicznym opakowaniu. A tu niestety, nie jest idealnie jak być powinno za te pieniądze.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jest dramat, od Bidy do konca S17 droga jest krzywa, straszne uskoki, paranoja że coś takiego oddają." Zasówaj łosiu starą 17-stką jak Ci tak źle. CO ZA NARÓD?
Dlatego tusk i zegarkowy minister muszą odejść !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj kolego wyzywasz kogoś od łośi a nie znasz realii , miałem okazję kilka razy jechać ta drogą no i byłem w szoku że za taką kase zrobili taki badziew , nieruwności ,garby, doły i jeszcze nie wiadomo co a dla porunania na co dzień śmigam Lublin -Piaski gdzie budował Budimex i jest o niebo lepiej asfalt równy aż kusi przycisnąć 
z tą równością to bym nie przesadzał, wracaj z piask lewym pasem, bodajże przed stacją bp jest od samego początku garbik, więc jak Cię skusi przydusic to możesz sobie skoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego żaden dziennikarz nie napisze dlaczego droga 747 na odcinku  Radawiec - Bełżyce od maja nie robi się nic  a wykopy zarosły dużymi chwastami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj kolego wyzywasz kogoś od łośi a nie znasz realii , miałem okazję kilka razy jechać ta drogą no i byłem w szoku że za taką kase zrobili taki badziew , nieruwności ,garby, doły i jeszcze nie wiadomo co a dla porunania na co dzień śmigam Lublin -Piaski gdzie budował Budimex i jest o niebo lepiej asfalt równy aż kusi przycisnąć 
Kolejny bubel drogowy jak większość podobnych inwestycji. Jakością ustępuje podrzędnym drogom z miasta A do miasta B u zachodnich sąsiadów. Jeżeli tak mają wyglądać drogi ekspresowe w naszym kraju to pomyłka. O niebo lepszy jest już odcinek drogi od Strzyżowic do Moszczanki, przy obwodnicy Garwolina zupełnie wymięka. Uczyć się uczyć i jeszcze raz uczyć. Amatorzy nie powinni zabierać się za taką robotę. A może niezależny monitoring  zrekompensowałby koszty niekończących się napraw. Gigantyczna kasa "krew w piach". Tysiące milionów złotych......gdzie u kogo ta kasa bo na pewno nie "na drodze"? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj kolego wyzywasz kogoś od łośi a nie znasz realii , miałem okazję kilka razy jechać ta drogą no i byłem w szoku że za taką kase zrobili taki badziew , nieruwności ,garby, doły i jeszcze nie wiadomo co a dla porunania na co dzień śmigam Lublin -Piaski gdzie budował Budimex i jest o niebo lepiej asfalt równy aż kusi przycisnąć 
BUDIMEX niech nauczy sie dobrze robić bo równo też nie jest taki sam badziew zrobili :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na odcinku lublin piaski ( zadanie  niedawno odddane ) a na pasie prawym w kierunku lublinia widać ju jak się robią koleiny   :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wierzycie, to wybierzcie się w podróż tą nową 17-ką na odcinku z węzła Kurów do węzała Jastków. Fale. Co to ma być. Rozumiem, że droga "faluje" z uwagi na ukształtowanie terenu - ale nie aż tak! Co to ma być? Nie można było tego bardziej zniwelować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z drogą Lublin-Frampol, tam sie nie da jechać niech tam polożą nową drogę albo przynajmniej załatają dziury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadąc obwodnicą Kurowa , jedzie się jak po bruku. Dlaczego nawierzchnia smoły jest taka fatalna?   --do ktorej klasy  zaliczana jest nawierzchnia tej drogi? Prawdopodobnie takie są? Kto odbiera takie partactwo , pomijam marnotrastwo pieniędzy......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...