Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet Lublina na 2011 rok: Zamach na stadion przy Krochmalnej

Utworzony przez londoner, 29 grudnia 2010 r. o 11:40 Powrót do artykułu
protestant napisał:
mylisz się. Sam grałem w Motorze podobnie jak mój Brat. I znam ten klub dobrze. Mój brat przeszedł tu z Avii i wiem, jak go tzw kibice potraktowali. Pozdrawiam
na dodatek ten Pan jest nieasertywny i kłamliwy ponieważ miał więcej nie dyskutować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestant napisał:
mylisz się. Sam grałem w Motorze podobnie jak mój Brat. I znam ten klub dobrze. Mój brat przeszedł tu z Avii i wiem, jak go tzw kibice potraktowali. Pozdrawiam
No to w końcu wiemy jaka jest przyczyna frustracji tego Pana. Psychoanaliza ukończona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak już powiedziałem. Nie będę z tobą dyskutował. Uderzasz ciągle na jedną nutę i nic do Ciebie nie dociera. Niezależnie kto i jak by to mówił. Pożyjemy zobaczymy. A tak na przyszłość. Czytaj ze zrozumieniem i zanim coś odpowiesz to przemyśl to. Takich akcji kibiców Motoru było kilka. Przypomnę chociażby tą z reporterem TVNu. Warto jest oprócz swoich argumentów doceniać to co mówią inni. Ja to robię w stosunku do Ciebie ale zdania nie zmieniam i dalej będę oprotestowywał tą budowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestant napisał:
Tak jak już powiedziałem. Nie będę z tobą dyskutował. Uderzasz ciągle na jedną nutę i nic do Ciebie nie dociera. Niezależnie kto i jak by to mówił. Pożyjemy zobaczymy. A tak na przyszłość. Czytaj ze zrozumieniem i zanim coś odpowiesz to przemyśl to. Takich akcji kibiców Motoru było kilka. Przypomnę chociażby tą z reporterem TVNu. Warto jest oprócz swoich argumentów doceniać to co mówią inni. Ja to robię w stosunku do Ciebie ale zdania nie zmieniam i dalej będę oprotestowywał tą budowę.
ja doskonale to rozumiem! Szanuje to, że masz takie a nie inne zdanie na ten temat! Nie dyskutuje na temat zachowania kibiców Motoru. Stwierdzam jedynie, że twoje zachowanie wynika z niechęci do nich a argumenty o infrastrukturze itp. są tylko pretekstem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mike napisał:
No to w końcu wiemy jaka jest przyczyna frustracji tego Pana. Psychoanaliza ukończona
z ino to przynajmniej można pogadać na poziomie, gorzej ze zrozumieniem ale z toba to widze paranoja. Kolego. Ja nie jestem przeciwko motorowi choć mam swoje zdanie o jego kibicach a przeciw budowie stadionu. Czy to dla motoru czy lublinianki czy sygnalowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestant napisał:
Tak jak już powiedziałem. Nie będę z tobą dyskutował. Uderzasz ciągle na jedną nutę i nic do Ciebie nie dociera. Niezależnie kto i jak by to mówił. Pożyjemy zobaczymy. A tak na przyszłość. Czytaj ze zrozumieniem i zanim coś odpowiesz to przemyśl to. Takich akcji kibiców Motoru było kilka. Przypomnę chociażby tą z reporterem TVNu. Warto jest oprócz swoich argumentów doceniać to co mówią inni. Ja to robię w stosunku do Ciebie ale zdania nie zmieniam i dalej będę oprotestowywał tą budowę.
nie dyskutujesz bo oprocz emocji nie masz żadnych argumentów merytorycznych. Opierasz sie na historii, kilku populistycznych akcjach, tym co jest obecnie, a nie co jest w perspektywie wiec brak ci wyobraźni i kreatywnego myślenia. Każdy twoj argument wszyscy bez trudu obalają odrobiną wiedzy. Doceniłbym to co ty mowisz jakbys napisał choćby jedno konstruktywne zdanie, ktore nie jest na poziomie pani Wiesi,kasjerki z osiedlowego, ktora swoją wiedze opiera na pogłoskach, domysłach, donosach sąsiadów itp. jesli zmienisz nick na "pani Wiesia" to przynajmniej będziesz bardziej wiarygodny, bo póki co twoj brak wiedzy na temat budowy stadionów i ich zarządza jest na poziomie, ktory nie uprawnia cie do merytorycznej dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ino napisał:
nie dyskutujesz bo oprocz emocji nie masz żadnych argumentów merytorycznych. Opierasz sie na historii, kilku populistycznych akcjach, tym co jest obecnie, a nie co jest w perspektywie wiec brak ci wyobraźni i kreatywnego myślenia. Każdy twoj argument wszyscy bez trudu obalają odrobiną wiedzy. Doceniłbym to co ty mowisz jakbys napisał choćby jedno konstruktywne zdanie, ktore nie jest na poziomie pani Wiesi,kasjerki z osiedlowego, ktora swoją wiedze opiera na pogłoskach, domysłach, donosach sąsiadów itp. jesli zmienisz nick na "pani Wiesia" to przynajmniej będziesz bardziej wiarygodny, bo póki co twoj brak wiedzy na temat budowy stadionów i ich zarządza jest na poziomie, ktory nie uprawnia cie do merytorycznej dyskusji.
ale zdefiniuj argument nie na poziomie Pani Wiesi. 1. Piszesz o sąsiedztwie przemysłowym, ja Ci udowadniam, że tak nie jest. Twoja odpowiedz - zle. 2. Pisze o Poznaniu, odp. co ma Poznan do Lublina, że nikt procz kilku osob nie narzeka. Ja mowie o faktach w TVN a ty - zle. 3. Pisze Ci o kibicach Motoru i ich akcjach. Niektórych bo są i te dobre. A ty, że to historia. No na czymś się muszę opierać. Opieram się na tej historii najnowszej bo zakłądam, że kibice się nagle nie zmienią tylko w głownej mierze będą przychodzic CI sami. To tez zle. 4. Piszesz, ze Lublin straci dotacje, ja mowie ze niech traci na stadion a stara sie o dofinansowanie na cos innego bo plan wykorzystrania lezy i kwiczy. To tez zle. No czlowieku nic do Ciebie nie trafia sesnownego. Ale tak jak juz mowilem. To moj ostatni post i dzieki za dyskusje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 jeśli dla ciebie jedne z najwiekszych fabryk w mieście są w dzielnicy mieszkalnej to nie mamy o czym gadać. Pisałeś o różnych ulicach a nie napisałes o innych przedsiębiorstwach produkcyjnych ktore sa w okolicy, no chyba że szukałeś tylko googlami 2. fakty tvn nie mają sie nic do rzeczywistości. Żyją z sensacji i każdą z nich rozdmuchują. za to nie czytałeś zapewne ekspertyz i raportów na ten temat, ja tak. a jeśli fakty tvn powiedziały że to ma coś wspólnego z lublinem, to prosze podaj link. jesli nie to kolejny raz wspominasz nietrafiony zupełnie argument i pewnie poruszysz sprawe jakiegos stadionu w afryce ktory sie zawalił i że stanie sie to samo u nas. 3. kibice sie nie zmienia od razu, ale w wielu miastach były burdy wiele wieksze niz u nas a juz tego nie masz. widac ty sie nigdy nie zmienisz, ale uwierz że inni ludzie potrafią, szczególnie ci ktorzy mysla perspektywicznie i rozwijają się, czego przykładem sa akcje charytatywne kibiców, a gdy na mecze zacznie chodzic 10tys ludzi to garsta 150 osob nie bedzie nic znaczyła, a jak bedzie chciała to ją wychwyci policja i dostana zakazy stadionowe. 3ci raz o tym pisze a ty 3ci raz nie chcesz tego przeczytac. 4. nie znasz sie na funduszach europejskich to o nich nie pisz i nie oszukuj ludzi. Kasy sie nie da przesunąć, do wykorzystania jej mamy 2 lata, jak nie to dzieki takim ludziom jak ty stracimy BEZPOWROTNIE 70mln zł noblisto z ekononomii, bo zbliża się nowy budżet oraz nowa oszczędniejsza perspektywa finansowa UE. Kolejny raz zero wartości merytorycznej w twoich postach, kolejny raz sie żegnasz i kolejny raz tego nie zrobisz i będziesz siał błędne informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa stadionu na Krochmalnej to wyrzucanie pieniedzy. Tam trzeba budować centrum komunikacyjne z parkingami, terminalami dla busów i autobusów, wielopasmowe drogi które rozladuja korki w tamtym rejonie, a nie stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestant napisał:
Takich akcji kibiców Motoru było kilka. Przypomnę chociażby tą z reporterem TVNu.
Ty idioto! To był jeden kibic Motoru ! nie wrzucaj wszystkich do jednego worka! swoją drogą szkoda , że mu nie wpier***ił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DLA ŻYDOWSKICH POMNIKÓW!!! JAK PIETRASIEWICZ I SPÓŁKA POTRZEBUJĄ TAKICH "MONUMENTÓW" TO NIECH BUDUJĄ ZA SWOJE PRYWATNE PIENIĄDZE ALBO SZUKAJĄ SPONSORÓW W TEL-AWIVIE!!! STOP OKUPACJI PALESTYNY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 000 PLN za pomnik!!! Co oni ze złota chcą zrobić? Ja się na to nie piszę - niech płaci gmina żydowska. A tak na marginesie kiedy gmina żydowska ma zamiar oddać dolary, które dostali w rekompensacie za przejęta przez państwo jesziwę a następnie otrzymali zwrot w naturze? To dopiero jest złodziejstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jaką cholerę mi stadion (szkło, beton i inne dupersznyty) kiedy chcąc do niego dojechać urwę zawieszenie auta w centrum miasta(Racławickie, Narutowicza)? Najpierw podstawowe potrzeby wiekszości mieszkańców a dopiero potem rozrywka dla garstki fanatyków. Nie opowiadajcie tylko bzdur o koncertach, impreazach masowych itd., nikt normalny tu nie przyjedzie dopóki w kierunku Lublina i w nim samym nie będzie dróg nawet na poziomie XX wieku o tych z XXI wieku nawet nie śnię marzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion na obrzeżach miasta - logiczne ? . Krochmalną przywrócić do życia (zad.pie w mieście, jest jeszcze kilka - pewnie władze bardzo kompetentne wiedzą gdzie. Biedny musi wydawać kasę z głową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na inne miasta, widać że można budować stadion drogi przedszkola i inne użyteczne inwestycje jednocześnie. U nas w Lublinie zawsze znajdzie się dureń który zaprotestuje i będzie przeciw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam chętnie poszedłbym na mecz, ale na nowy, bezpieczny stadion, a nie na tą ruinę przy Zygmuntowskich. Ciekawe protestant czy Ty poszedłbyś do kina w którym siedzi się na drewnianych ławkach, a obraz jest wyblakły. Na nowych stadionach są takie zabezpieczenia, że nikt z zakazem nie wejdzie i każdego awanturnika można szybko zidentyfikować i ukarać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemyślałem to wszystko i przyznaję mym przedmówcom rację, choć nie podoba mi się ton jaki niektórzy stosują w dyskusji ze mną. odwołujemy Protest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Problem nie leży w tym ze protestant ma kilka argumentow ktore rzeczywiscie sprawiaja ze wizja stadionu na Krochmalnej powinna sie oddalic widac tu szczera niechce naszego (kolegi)do kibiców Motoru coz gdyby to byla debata to ino zdeklasował by protestanta i choc mialem mieszane uczucia co do budowy stadionu to dzieki takim wypowiedziom i przedewszystkim argumentom ktorymi posłuzył sie ino jestem jak najbardziej za budową stadionu i zaplecza dla Motoru.CAŁY LUBLIN POWINIEN POMÓC WYJŚĆ MOTOROWI Z DOŁKA LUDZIE TO JEST NASZA DRUZYNA !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ino; 1. a ile razy Tobie mozna powtarzac? NIECH TA KASA PRZEPADNIE. A to co i tak miasto by musialo doplacic niech wyda na cos pozyteczniejszego. Np baseny, orliki itd. Na te cele mozna tez miec dofinansowanie. Nawet jesli w przyszlosci juz nikt by nam nie dal tych 70 mln to i tak stadion jest nam niepotrzebny bo nie mialby kto na nim grac. A miejsce na imprezy sa inne. Przestan straszyc itym ile to stracimy. Jeszcze wiecej mozne nas to kosztowac w utrzymaniu. 2. Ty tez widzisz tylko to co jest w poblizu a nie widzisz dalszych budynkow zamieszkalych przez ludzi. Mi wytykasz cos a u siebie tego nie widzisz czlowieku. A co z dojazdem? Sprobuj przjechac w szczycie przez krochmalna i zobaczymy. A teraz doloz do tego stadion i myslisz ze problem zmaleje? 3. Skoro wiadomosci w stacji ktora oglada codziennie kilka milionow ludzi sa dla ciebie okazja do szukania sesnacji to gratuluje rozumu. To nie jest gazeta pokrju fakt czy super expres tylko wiadomosci!! 4. Mowisz o akcjach charytatywnych a nie wspominasz o burdach, pobiciach, zastraszaniu! Akcji charytyatywnych zwlaszcza kibicow motoru jaos nie widzialem a innych ich wybrykow jest co nie miara. I podaj mi choc jeden gest dobrej woli tych ludzi, ktory ma mnie niby tak wspaniale napawac optymizmem na przyszlosc. Idz na mecz i krzyknij Avia Pany i zobaczysz jacy to oni wspanialomyslni. Skoro sa takie cudowne monitoringi i zakazy na stadionach a policja taka wspaniala, to dlaczego ciagle dochodzi do ustawek. A osoby takie jak ta jedna osoba, choc wiadomo z jakim powazaniem u kibicow i inne ktore pwooduja rozruby tych zakazow nie maja? Popierajcie akcje i nie wqierzcie w utopie, ze bedzie cudownie. Bedzie ale teraz sa wazniejsze cele niz stadion. Najpierw zbudujmy drogi i orliki. Zadbamy o przyszlosc pilki. Znajdzmy sponsorow dla Motoru. Zadbajmy o ich wyplacalnosc. A stadionem zajmijmy sie pozniej. http://www.facebook.com/pages/Nie-dla-nowego-stadionu-przy-ulicy-Krochmalnej-w-Lublinie/173207446051667
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejską zlikwidować,będzie mniej wydatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...