Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja wam mowie że nic nie bedzie robione bo nie wystarczy na diety i podróze dla łysego i jego klakierow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam mowie że nic nie bedzie robione bo nie wystarczy na diety i podróze dla łysego i jego klakierow.
  Jak tam zwieracze? Puszczają po wyborach? Może nasiadówki pomogą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat:"sygnalizacje świetlne na ul. Jana Pawła II przy Tymiankowej ". Już nawet pisać mi się nie chce co te darmozjady wymyślają by utrudnić życie mieszkańcom.Tylko dlatego że jeden dziadek z paniusią nie umie wyjechać z uliczki bez sygnalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MO sze tak dla Straszy Mniejskiej to pan Prezydent Owad raczyłby łaskawie szarych komórek dokupić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MO sze prezydent koziego grodu wibratory chce kupić dla straszaków, cycóś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulice, ulice, ulice i miejsca parkingowe. Wszystko dla kierowców. I dzięki temu korki będą wieksze, bo ludzie przesiadaja się do samochodów. Obłęd. Dusimy się od spalin, tracimy czas w korkach. Obłęd sie pogłębia, bo zamiast myśleć miasto ... inwestuje w ulice i parkingi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wallendroda jest tragiczna zwlaszcza przy wjeździe do Kościoła. Berylowa by sie przydała tyle tam się buduje. Ale wyremontować Sowińskiego to powinno zrobić sie w 1 kolejności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS, by wygrał w mieście, to na wszystko, by było. A tak lemingi sobie zafundowali... ZŁĄ KONIUNKTURĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ul. Raszyńska i chodnik !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam mowie że nic nie bedzie robione bo nie wystarczy na diety i podróze dla łysego i jego klakierow.
 ty byś pewnie tępa dzido zrobił wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKT nikomu nie zabroni kupna samochodu i nie da rozkazu aby autobusem jeździł, ja chodzę piechotą i to 5 km w 1 stronę do pracy, ale słyszę co mówi,ą wygodni koledzy, którzy autami do pracy przyjeźdźają w życiu nie przesiądą się o komunikacji miejskiej, bo to Cebulaki w swoich furach a ekologia ich nie obchodzi, że trują siebie i nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzeb dużo bo ludzie wiedza ,ze ten prezydent dużo zrobił i dalej pracuje dla dobra miasta i mieszkańców, jak się zgłosi to jest szansa na zrealizowanie prośby, nie to co kiedyś jak rządzili Pruszk.czy Wasil. którzy nic nie robili, i nic nie nie dało. Teraz da się i każdy to widzi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojedź do miast gdzie PIS rządził ostatni 4 lata, np. Kraśnik i Biała Podlaska, teraz Ci rzekomo dobrzy pisowscy prezydenci zostali odsunięci od wladzy , bo nic nie zrobili w swoich miastach, inwestycji zero, tak rządzi pis. Lublin jakby wszyscy leniwi poszli zagłosować to Zuk miałby 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pan Dobrosław Mądrala zanim wyleje swoje żale na cały świat wpierw zacznie od siebie i opowie nam czego sam dokonał dla Lublina, jakie wiekopomne dzieło stworzył oprócz kiczowatych, żałośnie prowincjonalnych potworków kościółkowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsza wiadomość jest taka że ten pan zanim odszedł na emeryturę pełnił rolę profesora i przez lata bezkarnie mącił w głowach setkom niewinnych dzieciaków i to na dwóch uczelniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...