Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet Lublina na 2022 rok. Miasta nie stać na spełnienie próśb radnych

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 5 grudnia 2021 r. o 13:21 Powrót do artykułu
Skoro zrobiono ładnie ul. Lipową i al. Racławickie( obydwie ulice po przebudowie oceniam dobrze, obawiałem się, że pod topór pójdzie zbyt dużo roślinności i te ulice nie będą nic a nic przypominać tego czym były, że stracą swój dawny urok, na szczęście nie było tak drastycznie, natomiast bardziej podobało mi się poprzednie oświetlenie jak było tamtej ciepłej, jakby 'bursztynowej" barwy, nie wiem dlaczego ostatnimi laty jest takie ordynarne wciskanie lamp LED-owych, nie dość, że płaskiego typu to jeszcze świecących barwą bladą, białą, pesymistyczną, niczym jak z kostnicy) to powinno się zrobić teraz ul. Głęboką i Sowińskiego - obydwie definitywnie na to zasługują( buspasy tak, nowe trakty pieszo-rowerowe z podziałem na czerwoną strefę dla rowerów i szarą dla pieszych jak nie po obydwu to chociaż po jednej stronie zrobić) i zdecydowanie już dawno pora na południowy, mocno zniszczony odcinek ul. Zana( buspasy nie są tu potrzebne, bo za mało linii tędy jeździ, wystarczy sama wymiana nawierzchni, istnieje możliwość aby po obydwu stronach zrobić trakty pieszo-rowerowe z podziałem na czerwoną strefę dla rowerów i szarą dla pieszych) Ogólnie mówiąc zarówno ulice Głęboka i Sowińskiego jak i Zana najbardziej potrzebują nowych traktów pieszo-rowerowych, gdyż obecne chodniki są często w słabym a niekiedy fatalnym stanie, powybrzuszane, sfatygowane, zniszczone, można się potknąć, przewrócić, nie mówiąc w okresie zimowym. Jezdnie na wspomnianych ulicach również nie wyglądają dobrze, pełne kolein, wybrzuszeń, sfatygowane. Te trzy ulice powinny mieć priorytet w przebudowach, zasługują na remonty od długiego czasu, a tymczasem znowu usuwa się je na bok i odsuwa ich przebudowy w czasie, a szkoda, bo to bardzo ważne arterie dla miasta, szczególnie Głęboka i Sowińskiego, Zana nieco mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to miasto stać na utrzymywanie kilku farm trolli i tego całego ratuszowego aparatu manipulacji i propagandy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...