Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burgery odjechały z centrum Lublina. To decyzja konserwatora zabytków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2017 r. o 15:41 Powrót do artykułu
Reszta dziadostwa nie przeszkadza konserwatorowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Podejrzewam, że to znowu sprawka PiSu..."
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja podejrzewam, że jednak KOD-u... To mi bardziej pasuje do ich pomysłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla konserwatora. Usuwa Street food na kołach ( dość estetyczny pojazd ) a pozwala na wybudowanie obrzydliwych bunkrów z betonu i szkła w centrum miasta ( 3 maja i Radziwilowska ). Szczere gratulacje, chłopaki nie mieli na dużą wpłatę ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJ FAJNIEJ TO JAK BY SOBIE MUZGI W FORMALINIE ZAKONSERWOWALI BANDA NIEROBOW BEZPRODUKTYWNYCH  BO NIC TAM NIGDY SIE NIE NAUCZA LITEWSKI JUZ NA GUWNO PRZEROBILI DROGI CHYBA JEDNEJ W CENTRUM O JAKO TAKIEJ NAWIERZCHNI NIEMA A TEN BUSA WYRZUCA D E BYLLL MOZE CZAS BY DZIADA POGONIC 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze byłoby wywalić w cholerę ten bar pod akacją naprzeciw CK - stoją tam ciągle zadżumione żule na balkoniku, drą mordy i palą papierosy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na parkingu pod ratuszem postawcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawiajcie chłopaki na Placu Teatralnym przed CSK, wszyscy skorzystają :) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prostu skandal :( zamiast pomóc kreatywnym chłopakom rozkręcać biznes to jeszcze podkladaja im nogi. Jestem załamany, państwo Polskie kompletnie nie nadaje się do życia :( ten urzędnik musi być upośledzony, właśnie stoję na Peowiaków i miejsce to wygląda teraz obleśnie, ten folder truck nadawał klimatu, a klienci (w tym ja) mieli alternatywę dla tego syfu z McDonald's i KFC. Dla mnie konserwator do zwolnienia, ale im nic nie grozi bo są jak meble w tych urzędach, nie można ich za nic rozliczyć, a oni sobie nawet nie zdają sprawy, że 90% z nich nie poradzilaby sobie w żadnej prywatnej firmie. Zamiast napędzać gospodarkę to cofają ja w rozwoju, po prostu żal... Trzymajcie się chłopaki, ja się z tą decyzją nie pogodze, ale wierzę, że coś wymyslicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...