Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zapier..... to i się wykopyrtnął... Ciekawe jakiej firmy przewozowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to była wina Busa? NIE!! Ale i tak co mniej inteligentni będą gadać że to busa wina bo zap..... Pokażcie mi kto z górki jadąc tam tendy z warszawy by uniknął na miejscu busa wypadku? Nikt, a czepianie się nic nie pomoże.Niech pierwszy komętarzz napisze ten kto nigdy nie złamał przepisów ruchu a zobaczycie ze nikt się nie znajdzie. Poza tym za kilka godzin okaze się że bus jechał 55 na godzinę było ślisko i tyle. A do tego czasu wszyscy bądą gadali że jechał ze 120 itp. Polak potrafi gadac nie znając faktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam ten wypadek. Wyglądało to dość strasznie, bus leżał na dachu, zmiażdżony. Dookoła stały karetki, tłum gapiów i radiowozy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiesz? Byłeś tam, widziałeś, uczestniczyłeś w kolizjii? Parydgmaty zmień bo się w nocy o własne sny rozbijesz. Jak się wyśpisz, to wpisz w wyszukiwarę "Przyczyna wypadku - zbyt wolna jazda" i się wtedy mądrzyj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klin napisał:
Zapier..... to i się wykopyrtnął... Ciekawe jakiej firmy przewozowej
Raczej błędne założenie. Byłem tam i moim zdaniem pierwszeństwo wymusił dziadek w starym Clio któremu zamaniło się skręcić z Al. Solidarności w lewo w Al. Warszawską. No i sobie skręcił a niestety bus jadący z góry Al.Warszawskiej nie dał rady wyhamować choć po śladach hamowania widać, że wcale nie jechał za szybko. Zresztą moje spostrzeżenia pokrywają się z tym co piszą na www.gazeta.pl/lublin. Tak więc moda na winnego busiarza tutaj chyba się nie sprawdzi. Większe kalectwo i cimnota pomyka po lubelskich drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtas napisał:
Czy to była wina Busa? NIE!! Ale i tak co mniej inteligentni będą gadać że to busa wina bo zap..... Pokażcie mi kto z górki jadąc tam tendy z warszawy by uniknął na miejscu busa wypadku? Nikt, a czepianie się nic nie pomoże.Niech pierwszy komętarzz napisze ten kto nigdy nie złamał przepisów ruchu a zobaczycie ze nikt się nie znajdzie. Poza tym za kilka godzin okaze się że bus jechał 55 na godzinę było ślisko i tyle. A do tego czasu wszyscy bądą gadali że jechał ze 120 itp. Polak potrafi gadac nie znając faktów
hahahahahaha!!!! Aleś pie...lnął inteligencją nieuku.Tam Tendy komętarzz nie przejdzie inwalido umysłowy. Idź do specjalisty od nóg bo na łeb już za późno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nooki napisał:
hahahahahaha!!!! Aleś pie...lnął inteligencją nieuku.Tam Tendy komętarzz nie przejdzie inwalido umysłowy. Idź do specjalisty od nóg bo na łeb już za późno....
haha, polemizowałabym kto tu jest inwalidą umysłowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech gazeta nie pisze głupot!!!nie było tak jak oni pisza!!!byłem na miejscu i rozmawiałem z pasazerem busa ktory jechał.Bus relacji LUblin PUławy zjezdzał z gory w kierunku Kurowa gdy na skrzyzowaniu z ul Solidarnosci wyjechal Renualt Clio i zatrzymał sie na srodku,kierowca busa by ominac zderzenie odbił w druga strone i wtedy na koleinach wyrwociło busa na dach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nooki napisał:
hahahahahaha!!!! Aleś pie...lnął inteligencją nieuku.Tam Tendy komętarzz nie przejdzie inwalido umysłowy. Idź do specjalisty od nóg bo na łeb już za późno....
Przykre. Wypadek. Czyjaś tragedia. A jak zwykle znajdzie się jakiś szczylowaty prostak co zamiast mądrze coś skomentować onanizuje się ubliżając innym. Moja wycieczka jest do ciebie "nooki" pseudo - inteligencie i sieciowy gieroju. W sieci Hero - w życiu ZERO. Zapamiętaj to sobie. A jakbyś dalej nie kumał to informuję, że komentujemy tutaj wypadek a nie czyjąś inteligencję i popełniane błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ten bus z opola lubelskiego co jeździ przez motycz????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
Niech gazeta nie pisze głupot!!!nie było tak jak oni pisza!!!byłem na miejscu i rozmawiałem z pasazerem busa ktory jechał.Bus relacji LUblin PUławy zjezdzał z gory w kierunku Kurowa gdy na skrzyzowaniu z ul Solidarnosci wyjechal Renualt Clio i zatrzymał sie na srodku,kierowca busa by ominac zderzenie odbił w druga strone i wtedy na koleinach wyrwociło busa na dach.
No przecie tak piszą :blink:Tylko troszkę zwięźlej. To czego krzyczysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z opola lubelskiego....takie blachy to największy obciach z możliwych ! LOP czyli z "Londynu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
df napisał:
Z opola lubelskiego....takie blachy to największy obciach z możliwych ! LOP czyli z "Londynu".
O Boże. Następny "inteligent" Artykuł i komentarze są o W Y P A D K U idioto, a nie o twoich kompleksach pseudo - mieszczucha z metropolii. Kumasz już, czy nie ma najmniejszych szans na przebłysk myślenia w twoim wykonaniu ? Powinni jednak zrobić jakieś egzaminy na IQ przed daniem dostępu do sieci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie takich sytuacji bałam się najbardziej, że w jednej sekundzie okaże się, że wybiła moja godzina. Dlatego sprawdziłam ile mam jeszcze czasu, teraz już wiem, że wiele jeszcze przede mną :-)Ty też możesz, sprawdź i przekonaj się sam http://[spam]/news0042.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorota napisał:
Właśnie takich sytuacji bałam się najbardziej, że w jednej sekundzie okaże się, że wybiła moja godzina. Dlatego sprawdziłam ile mam jeszcze czasu, teraz już wiem, że wiele jeszcze przede mną :-)Ty też możesz, sprawdź i przekonaj się sam http://[spam]/news0042.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorota napisał:
Właśnie takich sytuacji bałam się najbardziej, że w jednej sekundzie okaże się, że wybiła moja godzina. Dlatego sprawdziłam ile mam jeszcze czasu, teraz już wiem, że wiele jeszcze przede mną :-)Ty też możesz, sprawdź i przekonaj się sam http://[spam]/news0042.php
Dorociu. Na taką przypadłość jak twoja w aptekach sprzedają na receptę takie fajne "miśki" lub po farmaceutycznemu - psychotropy. Warto o nie się postarać. Skończą się fobie i koszmary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ty w to wierzysz?? te robienie kwizów to nie jest prawda,umrzesz kiedy nadejdzie twoja godzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
df napisał:
Z opola lubelskiego....takie blachy to największy obciach z możliwych ! LOP czyli z "Londynu".
ten bus jest z opola lubelskiego, tam byla moja siostra i jest ranna musze do niej szybko pojechac!! jak nie wiesz to nie gadaj!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sex rzadzi napisał:
ten bus jest z opola lubelskiego, tam byla moja siostra i jest ranna musze do niej szybko pojechac!! jak nie wiesz to nie gadaj!!
no to zapier***aj szybko do niej a nie piszesz na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co dziwić, że są wypadki... Swego czasu często jeździłam busami na trasie Lublin - Opole Lub. i to, co czasem wyczyniają kierowcy nie mieści się w głowie. Prędkość, brawura i PRZEPEŁNIONE (dosłownie) busy !!! Może to będzie nauczka???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...