Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy w Lublinie mogą trafić na nowy dworzec

Utworzony przez prywatny użytkownik auta, 30 listopada 2012 r. o 12:54 Powrót do artykułu
Pogonić tych sałaciarzy z busów na krańce miasta.Aktualnie parkują gdzie tylko się da.Na placu manewrowym PKS,przy katedrze prawosławnej a nawet blokują miejsca na pobliskiej stacji paliw.Trudno tam zajechać aby się zatankować czy skorzystać z odkurzacza.Sałaciarze tam jeżdżą "pod prąd" stwarzając zagrożenie dla innych,wymuszają pierwszeństwo,nie chcą zjechać na bok aby innym umożliwić skorzystanie ze stacji paliw.Dziwne,że kierownictwo tej stacji pozwala na takie zachowanie. A może za każdy postój pobierać od busiarzy opłaty? (tak jak w płatnej strefie parkowania)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prywatny użytkownik auta : sam się pogoń, ja muszę dojeżdzać do Lublina, czym dojadę jak auta nie mam:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prywatny użytkownik auta napisał:
Pogonić tych sałaciarzy z busów na krańce miasta.Aktualnie parkują gdzie tylko się da.Na placu manewrowym PKS,przy katedrze prawosławnej a nawet blokują miejsca na pobliskiej stacji paliw.Trudno tam zajechać aby się zatankować czy skorzystać z odkurzacza.Sałaciarze tam jeżdżą "pod prąd" stwarzając zagrożenie dla innych,wymuszają pierwszeństwo,nie chcą zjechać na bok aby innym umożliwić skorzystanie ze stacji paliw.Dziwne,że kierownictwo tej stacji pozwala na takie zachowanie. A może za każdy postój pobierać od busiarzy opłaty? (tak jak w płatnej strefie parkowania)
Jeśli się już tankujesz, to zatankuj sobie odrazu olej do głowy. Busy na satacji i przy ul.ruskiej to busy dalekiej komunikacji(warszawa, kraków, wrocław, gdańsk), a nie tak jak na dworcu przy ruskiej bliskiej komunikacji typu nałęczów, piaski, kraśnik, opole lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam ostatnio busem z Lublina... a właściwie wydawało mi się, ze pojadę! Kupiłam wcześniej bilet, przyjechałam na dworzec 20 minut przed czasem i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że kurs został odwołany!! Co za ludzie, mróz -10st. i co począć. Na szczęście jakiś starszy pan doradził mi, żebym udała się 50m dalej. I rzeczywiście - stały tam busy Lublin - Warszawa. Pojechałam szybko i sprawnie i nawet zdążyłam na czas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...