Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

By zupa była niedroga. UMCS chce wskrzesić swoją dawną stołówkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 grudnia 2018 r. o 17:07 Powrót do artykułu
To trzeba robić ankietę, żeby się dowiedziec że studenci chcą jest tanio???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanio zjedzą - więcej zostanie w kieszeni na najem apartemą, które w wielkich ilościach stawiają właśnie dewelocwaniacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę lat temu likwidowało się bo nie potrzebne, a teraz remontuje z wielkim hukiem bo potrzebne...nie nadąży za tą władzą. Ale jak mnie wiesz o co chodzi to chodzi o kasę. Pewnie grubą kasę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanio, nie zawsze oznacza tanio. Ja zrezygnowałem z pomyjów serwowanych na stołówce politechniki. Wówczas obiad kosztował 1,5 zł. Prawie nikt nie jadał zupy, bo była robiona ze zlewek z poprzednich dni. Raz udało nam się doliczyć trzech zup w jednej. Makaron, kapusta i... groszek?! Męczyłem się z tym przez półtorej roku. Człowiek już po dwóch godzinach miał ssanie żołądka. Dopiero przez przypadek dowiedziałem się o istnieniu restauracji... bliżej niż uczelniana stołówka... w której można było wykupić abonament i zamiast płacić 8 zł za danie. Miałem pyszne dwudaniowe jedzonko za 4zł. I to podane do stołu przykrytego obruzem, na czystych talerzach z kompotem lub sokiem w czyściutkiej szklance. A nie w zacharkanym kubku. I bylem najedzony aż do wieczora. Jednym słowem 4zł za mięsne dania wyszło taniej jak za jarskie smarki od pseudokurarek po 1,5zł. Do konca nie powróciłem do tego chlewu, mylnie zwanego stołówką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ahhh Arena !!!! Zajebiste wspomnienia ze studenckich lat. Teraz już nie ma takich miejsc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ponad 90 proc. pytanych opowiedziało się za przywróceniem tu gastronomii", a prawie 10% za kieliszkiem za złotówkę :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyś coś studiował? i skończył? bo z tego co napisałeś wynika żeś głupszy niż norma pozwala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym wy mówicie :tucznik po 4.5zł cebula po 0,80zł ziemniali po 1,00zł mleko po 1.10zł/l itd........... i zupa droga ?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanio, nie zawsze oznacza tanio. Ja zrezygnowałem z pomyjów serwowanych na stołówce politechniki. Wówczas obiad kosztował 1,5 zł. Prawie nikt nie jadał zupy, bo była robiona ze zlewek z poprzednich dni. Raz udało nam się doliczyć trzech zup w jednej. Makaron, kapusta i... groszek?! Męczyłem się z tym przez półtorej roku. Człowiek już po dwóch godzinach miał ssanie żołądka. Dopiero przez przypadek dowiedziałem się o istnieniu restauracji... bliżej niż uczelniana stołówka... w której można było wykupić abonament i zamiast płacić 8 zł za danie. Miałem pyszne dwudaniowe jedzonko za 4zł. I to podane do stołu przykrytego obruzem, na czystych talerzach z kompotem lub sokiem w czyściutkiej szklance. A nie w zacharkanym kubku. I bylem najedzony aż do wieczora. Jednym słowem 4zł za mięsne dania wyszło taniej jak za jarskie smarki od pseudokurarek po 1,5zł. Do konca nie powróciłem do tego chlewu, mylnie zwanego stołówką.
 Ty na pewno skończyłeś studia?  PÓŁTOREJ roku...  :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze było tanio . Wódka na kieliszki . 1 kieliszek 1 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonały pomysł! Bazylia jest za droga dla studentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...