Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
WSZĘDZIE W DZIENNIKU POSŁANKA MUCHA!!! JAKIE TO ŻAŁOSNE WSPIERAĆ NIEROBÓW!!! SZKODA TYLKO ŻE NIE MA WZMIANKI O DZIAŁALNOŚCI TEJ PANI A RACZEJ JEJ BRAKU!!! WYRÓŻNIA SIĘ ZA TO PUSTĄ PAPLANINĄ I BRAKIEM SZACUNKU DLA WYBORCÓW!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE CO JEST WSZĘDZIE MUCHA, OTWIERAM STRONY DZIENNIKA WSCHODNIEGO -MUCHA, PODNOSZĘ DESKĘ NA SEDESIE A TAM TEŻ MUCHA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOMASZ napisał:
WSZĘDZIE W DZIENNIKU POSŁANKA MUCHA!!! JAKIE TO ŻAŁOSNE WSPIERAĆ NIEROBÓW!!! SZKODA TYLKO ŻE NIE MA WZMIANKI O DZIAŁALNOŚCI TEJ PANI A RACZEJ JEJ BRAKU!!! WYRÓŻNIA SIĘ ZA TO PUSTĄ PAPLANINĄ I BRAKIEM SZACUNKU DLA WYBORCÓW!!!!
Nie zgadzam się z Panem, Pani Mucha ma za soba bardzo duże osiągniecia np. została wybrana najpiękniejszą posłanką, to jest coś. Jak wiele korzyści z tego osiągnęła Lubelszczyzna? Nie zapominajmy też o bardzo drogich i pięknych ubiorach i dodatkach Pani Poseł, kupowanych w najlepszych butikach Warszawki, ile z tego popłynęło np. podatku Vat dla Lubelszczyzny? W tej chwili więcej osiągnięć nie pamiętam, ale zapewne jest ich wiele!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boje sie takich ludzi jak mucha. Zakochani w sobie. Inni sie dla nich nie licza. Starzy, chorzy, biedni, bezdomni, bezrobotni maja prawo tylko do smierci na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie zgadzam się z Panem, Pani Mucha ma za soba bardzo duże osiągniecia np. została wybrana najpiękniejszą posłanką, to jest coś. Jak wiele korzyści z tego osiągnęła Lubelszczyzna? Nie zapominajmy też o bardzo drogich i pięknych ubiorach i dodatkach Pani Poseł, kupowanych w najlepszych butikach Warszawki, ile z tego popłynęło np. podatku Vat dla Lubelszczyzny? W tej chwili więcej osiągnięć nie pamiętam, ale zapewne jest ich wiele!!!
Należy również dodać że pani Mucha ma doktorat z ekonomi i wyższe wykształcenie (ciekawe na jakiej uczelni), swoimi licznymi interpelacjami rzeczowymi wystąpieniami na mównicy sejmowej świetnie reklamuje tę zacną uczelnię, widać jej doskonałe wykształcenie w walce o poprawę życia mieszkańców województwa lubelskiego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Joanno, proszę nie przejmować się tymi kołtunami pachnącymi naftaliną. Pani opinie dotyczące dostępu do lekarza są zupełnie trafne. Wiem to, bo sam jestem nie pierwszej młodości, i zdecydowanie potwierdzam pani obserwacje dotyczące tych niby "chorych" starych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tabloidach (i w internecie) jest pełno fotek Muchy jak spaceruje po Warszawie przytulona z "pewnym ekonomistą występującym w TV", który bynajmniej nie jest jej lubelskim mężem. To oraz sesja fotograficzna Muchy w tygodniku "Wprost Light" wystylizowanej na jako Larę Croft (bohaterka gier komputerowych i filmów) to chyba jedyne osiągnięcie w ponad 3-letniej kadencji sejmowej tej doktorantki z ekonomii. http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634088612373983676.JPG Wpiszcie w GOOGLE "Mucha Lara Croft".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090528/ROZRYWKA/28763457 Ta sesja fotograficzna Pani Poseł Muchy jest dziełem stylisty Tomasza Jacykowa - znany hedonista i TVN-owski pedrylek. Tak politycy stają się celebrytami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
decco napisał:
pani Joanno, proszę nie przejmować się tymi kołtunami pachnącymi naftaliną. Pani opinie dotyczące dostępu do lekarza są zupełnie trafne. Wiem to, bo sam jestem nie pierwszej młodości, i zdecydowanie potwierdzam pani obserwacje dotyczące tych niby "chorych" starych ludzi
Szanowny Panie mam pytanie, którą opinię pani Poseł ma Pan na uwadze: te odmawiającą pomocy lekarskiej starszym ludziom, sugestie o rekreacyjnym charakterze ich wizyt lekarskich, czy te nastepne wynikające ze sprostowania pani Poseł, w których wycofała się z tych opinii? Żal tylko Lubelszczyzny, z taką działalnością naszych parlamentarzystów daleko nie zajedziemy. Niedawno jedna lubelska posłanka wręczała kwiaty ministrowi, który skazywał nasz region na zacofanie, teraz druga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
decco napisał:
Pani Joanno, proszę nie przejmować się tymi kołtunami pachnącymi naftaliną. Pani opinie dotyczące dostępu do lekarza są zupełnie trafne. Wiem to, bo sam jestem nie pierwszej młodości, i zdecydowanie potwierdzam pani obserwacje dotyczące tych niby "chorych" starych ludzi
Co ty pleciesz ? Przecież Mucha sprostowała i ponownie "autoryzowała" swoje teksty. Określ się czy lubisz teksty Muchy te pierwsze czy te poprawione. Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" : "Jaki jest sens wykonywania takiej operacji u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje" Powtórnie autoryzowany wywiad : "Jeśli w wyniku takiego postępowania operacji poddaje się pacjenta, który już od kilku lat nie chodzi, ma zwiotczałe mięśnie, bardzo słaby kontakt z otoczeniem a dodatkowo problemy kardiologiczne – to poddanie takiego pacjenta operacji w większym stopniu zagraża jego życiu niż służy jego poprawie" Wywiad autoryzowany "w pośpiechu" : "Starsi ludzie przyzwyczajeni do traktowania wizyt u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki" Powtórnie autoryzowany wywiad : "Starsi ludzie są często odsyłani po kilka, czasem kilkanaście razy między lekarzem a diagnostyką i w rezultacie spędzają w poczekalniach całe dni. Kiedyś nawet nazwałam to wycieczkami. To nie jest dobre ani dla nich, ani dla systemu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu Lublin Walikoń, Filozof, teraz Mucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej samej gazetce "POgłos" pisali o tym, ze jak to niesprawiedliwiwe oskarżano ministra grabarczyka, bo z koleją jest wszystko w porządku a w mediach pokazywano caly czas jednego goscia wchodzącego przez okno. Dla mnie PLatforma się skompromitowała . Banda oszustów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektóre muchy nie dość, że leniwe i strojnisie to jeszcze durne. Zastanówcie się dwa razy na kogo głosujecie, bo potem zostaje tylko żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no by musiała pracować do setki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli posłowie i pożalsię Boże posłanki mają takie podejście do chorob i problemów ludzi chorych to ten burdel będzie jeszcze sto lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani Poseł, proszę się nie przejmować tymi oskarzeniami, będzie dobrze. Ludzie do jesiennych wyborów zapomną o tej niefortunnej chwili szczerości. Już 14 lutego na czacie zasypije ich Pani stekiem pięknych objetnic, będzie dobrze! Niedługo w TVN, zaprzyjażnionej z PO telewizji rusza ...nasta edycja Tańca z gwiazdami - proszę tam zatańczyć, przy Pani urodzie i wdzięku napewno Pani wygra. To dopiero będzie promocja Pani osoby, ale też i Lubelszczyzny. Tak wiele Pani dla swego miasta zrobiła, co prawda w tej chwili nic nie moge se przypomnieć, ale zapewne tego dobra było wiele... POwodzenia Zawsze wierny wyborca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój, kobieta nie miała tego na myśli o co ją posądzają. Ma rację, może nie dotyczy to wszystkich pacjentów, ale na przykładze mojej mamay widzę, że za każdym razem gdy zaboli Ją głowa to leci do lekarza. I tak jest ze starszymi ludźmi tak mają. To jest moje subiektywne zdanie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta wypowiedź spowodowała tak znaczny spadek notowań PO i trudno się temu dziwić a mucha ma szanse... już nie w polityce, tutaj jej kariera jest skończona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppp napisał:
Dajcie spokój, kobieta nie miała tego na myśli o co ją posądzają. Ma rację, może nie dotyczy to wszystkich pacjentów, ale na przykładze mojej mamay widzę, że za każdym razem gdy zaboli Ją głowa to leci do lekarza. I tak jest ze starszymi ludźmi tak mają. To jest moje subiektywne zdanie!!!!
Gdybym miała takie dziecko jak Ty też by mnie ciągle bolała głowa, szanowny działaczu PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdybym miała takie dziecko jak Ty też by mnie ciągle bolała głowa, szanowny działaczu PO.
Tak jestem działaczem naszej kochanej Partii!!! Przyszłością naszego kraju, naszego miasta są tylko i wyłącznie młodzi, wykształceni ludzie!!! Tacy jak nasza droga Joasia!!! Starzy się nie liczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...