Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie darzę Palikota miłością ale uczciwie przyznam, że miał wyjątkowo wredne i złośliwe babsko za żonę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tytułu artykułu. Nowińska wymusiła coś od kogoś ? No to powinni ją zamknąć. Albo przeprosić za durne tytuły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy "wymusiła"? Czy wznowienie (uzasadnione oczywiście) postępowania przeciw "biznesmenowi", polskiemu posłowi, który pieniadze trzyma w rajach podatkowych to coś nadzwyczajnego? Tylko dlatego, że indywiduum to trzęsie lubelszczyzną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się Panie Januszu . Znam podobne przypadki wrednych BAB.Jesteś Pan przy władzy zmień Pan prawo na arabskie/myślę o zsyłce na szkolenie/. Dziwię się tylko temu "papudze/ poczuł kasę./
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grrr napisał:
Nie darzę Palikota miłością ale uczciwie przyznam, że miał wyjątkowo wredne i złośliwe babsko za żonę.
Moze z pozycji malzonka wygladac by tak moglo ale obywatela - wszak ta kobieta robi wiecej dla nas podatnikow niz wszystkie organy tzw. "wymiaru" do kupy wziete. Nie kto inny jak wspomniany wyzej malzonek swojej pierwszej zony instruowal czlonkow komisji "przyjazne panstwo" jak nie placic podatkow w Polsce - taki lokalny "patriota" ktory chlubi sie znajomoscia rajow POdatkowych... POlityk ktory bierze z budrzetu panstwa pieniadze w postaci diet oraz na utrzymanie swojego biura wyborczego i jednoczesnie uczy jak placic podatki poza ten budzet jest mniej wart od pospolitego zlodziaja, ktory to co wyciagnie komus z kieszeni zostawia zazwyczaj tu w kraju. Tytul mowi sam za siebie - wymuszac trzeba na organach by dzialaly zgodnie z litera prawa i ...sprawiedliwosci. Zona gen. Marka Papaly nie raz juz wymuszala przedluzenie sledztwa, siostra Krzysztofa Olewnika wymusila powolanie specjalnej komisji sejmowej i wznowienie sledztwa w/s uprowadzenia i bestialskiego mordu swojego rodzonego brata - widac kto w tym kraju nosi spodnie!!! Chyle przed Wami czola drogie Panie - przed pierwszą zona posla Palikota rowniez!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa uczucie ! Mówię o tęsknocie oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szymon100 napisał:
Trzymaj się Panie Januszu . Znam podobne przypadki wrednych BAB.Jesteś Pan przy władzy zmień Pan prawo na arabskie/myślę o zsyłce na szkolenie/. Dziwię się tylko temu "papudze/ poczuł kasę./
a ja myślę że ciebie trzeba zesłać!! najlepiej na Syberię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD DZISIAJ PISZEMY PALIGNOJA NIE PALIKOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokaż kolego Wysokie Standardy i POkaż historię swojego majątku skoroś taki czysty. POnadto nie wiem jak taki ktoś może jeszcze liczyć na głosy w wyborach ludzi zarabiających jedynie ledwie średnią krajową. On żyje w innym świecie. Nie moim i wielu innych. Naprawdę wielu. Zagadką jest, że w ogle się dostał do parlamentu. Myślę, że ludzie już więcej nie zgłupieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I NIECH MI KTOŚ POWIE ŻE NIE JEST TO PRZYJAZNE PAŃSTWO-WIELOLETNIE ŚLEDZTWA KTÓRE NICZEGO NIE DOWODZĄ,ZAMIAST SOBIESIAKI TO KAMIŃSKIE DO PAKI,BEZKARNI ŁAPÓWKARZE...ISTNE ELDORADO..RÓBTA CO CHCETA-OCZYWIŚCIE JAK PRZYNALEŻYTA DO GRONA TWORZĄCEGO TO PRZYJAZNE (DLA SIEBIE)PAŃSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokurator generalny winien przenieść dochodzenie do innej prokuratury a ukarać przyjmujących zgłoszenie, bo lubelska się boi podjąć odpowiednie działanie, fakt zawiadomienia o przestępstwie winien być wystarczający do podjęcia śledztwa. TO chyba tylko lubelscy prokuratorzy będą pytać winnych , czy wyrażają zgodę na śledztwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...