Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Byli zawodnicy Realu i Barcelony zagrają w Lublinie

Utworzony przez Gość, 9 września 2014 r. o 15:23 Powrót do artykułu
  Z kolei 12 października ma się odbyć mecz piłkarski oldboyów Ukraina kontra reszta Europy. Po stronie europejskiej zagrać mają m.in. byli zawodnicy Realu Madryt, FC Barcelona czy Manchesteru United. Ze strony ukraińskiej prawdopodobnie zagra Andrij Szewczenko.    
  Ekstra, będę na 100% !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pohybel tym wszystkim "ekspertom" co twierdzili, że na stadionie nic się nie będzie działo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No hejterzy, zaczynajcie swoje wywody... czekam bo mam z was bekę większą jak z PiKeja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z biletami na mecze 9 i 12 października? gdzie je można kupić i w jakiej cenie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to czekam na imprezę otwierającą stadion, bo wyglada imponująco a pare stadion ow widziłem i aż mnie ściska jak widze fotki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perła Arena !!!   (wszyscy wiedzą ze to piwo jest z LU)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion prezentuje się na zdjęciach zjawiskowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z biletami na mecze 9 i 12 października? gdzie je można kupić i w jakiej cenie??
Nie ma już i nie będzie - wszystkie poszły do spółek, jednostek budżetowych i wyższych uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kolejny meczyk bedzie na stadionie juz 12- super, porposimy o wiecej szcegółów dotyczących gwaizd :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Penwe jest to ze tym razem na sylwestrze nie będzie budki suflera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciesze sie ze w koncu rusza ten stadion bo od kilku miesięcy posze sie tylko o stadionie, no ładny ten stadion, na pewno się przyda w Lublinie,ale po cot o juzpisac o nim n-ty raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pohybel tym wszystkim "ekspertom" co twierdzili, że na stadionie nic się nie będzie działo :)
Nawet najbardziej beztroscy mili prawo sądzić, że w miejscu, w którym nie mogła powstać żadna firma ze względu na zagrożenie zalewowe powstanie kiedyś miejsce tzw. użyteczności publicznej.   Działo się będzie na stadionie i to wiele, bo źródłem finansowania będą wszak publiczne, a nie prywatne środki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawalisty ten stadionik tez juz nie moge sie doczekac jak zobacze na żywo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma takiej drużyny jak Manchester, jest City albo United, doucz się pismaku, na wyspach by na ciebie patrzyli i nie wiedzieli o co ci chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w Lublinie nowy stadion? Tam nie ma komu grać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zburzyć stadion wybudowac cukrownię, dac ludzim pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taak. Inwestować w piłkę na którą nikt nie chodzi. A w żużel nikomu się nie chce -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłoby stadionu, to byście marudzili że Lublin to wiocha bez obiektu. Jest stadion to marudzicie, że przepłacony, że nie ma kto grać. Jak będzie mecz reprezentacji U-20 to będziecie marudzić, że co to za słaba kadra... Nigdy się wam nie dogodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znane sa juz nazwiska ktory z tych zawodnikow? cholernie mnie to ciekawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...