Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były piłkarz Motoru Lublin doniósł na siebie do prokuratury. Jest decyzja ws. śledztwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2019 r. o 06:57 Powrót do artykułu
Ale to już było. Później się zmieniło, by następnie "Pod lupą śledczych znalazło się 56 piłkarzy, trenerów, sędziów i obserwatorów. W kwietniu ub.r. SR w Lublinie wydał wyroki w sprawie 45 oskarżonych, którzy dobrowolnie poddali się karze..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mówi stare przysłowie. W każdej plotce jest część prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba cofnąć się do poprzednich lat, niektórych już dawno nie ma w drużynie a za coś grało się w Victorii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groszek o tym opowiadał, najlepiej jego przesłuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te bajki ? Handel był jest i będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Konradzie nie chcę się czepiać ale niech pan spojrzy na wyniki z końcówki poprzedniego sezonu gdzie można było odnieść wrażenie że nad kilkoma meczami unosił się smród przekrętu Wystarczyło np spojrzeć na tabelę żeby mecz dający Motorowi fotel lidera w ciemno postawić na porażkę i co ? Bingo Motor przegrywa łatwo i przyjemnie Tak że niech się pan teraz nie dziwi plotkom krążącym po mieście o waszych przewałach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś rozpowiada niezłe bajki, nie zapominajcie że Motor gra w wioskowej lidze na 4-tym poziomie rozgrywek podrzędnego kraju, stawki przyjmowane na tego poziomu rozgrywki są śmiesznie niskie, poza tym gdyby w jakimś meczu ktoś probówał grać za większe pieniądze to bukmacherzy wiedzieliby pierwsi i zgłosili taką sprawę, pracuję w zawodzie 15 lat i nie będąc kibicem Motoru/Spartakusa mogę z całą stanowczością powiedzieć, że to BUJDA NA RESORACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bujda to jest to co napisał samozwańczy " bukmacher "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groszek to konfitura! Nawet w więzieniu poszedł do wora!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewałki były są i będą,i nie wierzę że akurat piłkarze Motoru byli od tego wolni, jednocześnie nie oskarżam o to personalnie Konrada Nowaka. A największy przewał gdzie na sto procent był zakład u buka, to mecz w Radzyniu za trenerki Sasala gdzie Motor mając olbrzymią szanse na awans/wystarczyło wygrać przedostatni mecz z Orlętami i ostatni już nie pamiętam z kim/Motor przegrał w Radzniu 1:4 ,żeby było śmieszniej prowadząc 1:0.Ale o to co się stało w Radzyniu pasowało by zapytać "panów " Gierage, Soche, Oziemczuka czy Kaczmarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wie, kto rozpowiada? Przecież dzwonił znajomy kibic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaaaa jest w tym ziarnko prawdy i pare baniek w moim portfelu bo co nie pojadą na wieś to ja cyk na rower i do Tomaszowa do Sts i na Sokół jedynaczkę i na Wólczankę i na Jutrzenke!!!! Dzieki tym „piłkarzom” mam nowy rower ,nowa kula wizjonerską, nową Księgę Pokut od Szamana z Wodzisławia!! No i niektórzy ultrasi zobaczcie w jakich markowych dresach chodzą!! To nie przypadek!! Na Diamentowej w ciupeksie siedzieli od rana do wieczora aż w końcu zadzwonili do mnie i dałem pozwolenie na ruszenie sterty pod Belzycami, i tam znaleźli to co chcieli!! Wiecie ze oni udając się na pielgrzymkę do Szarowoli jednemu z rolników rozcinali belki ze słoma i kradli sznurki i potem z tych sznurków robili sznurówki do Adidasów! Ale i tak najlepszy był list do prezydenta!! Ze Motor to uznana marka w Polsce! Dobrze ze nie kazali dopisać „ i na Świecie” A zapomniałbym Irek oddaj ten piach co zes zajeb.... i rozsypał bo Arenie bo Tfoja drużyna nie wygra następnego meczu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szaman jesteś !! Niektórzy coś pisali, że już cie tu nie będzie. Wierzyłem, że wrócisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewałki były są i będą,i nie wierzę że akurat piłkarze Motoru byli od tego wolni, jednocześnie nie oskarżam o to personalnie Konrada Nowaka. A największy przewał gdzie na sto procent był zakład u buka, to mecz w Radzyniu za trenerki Sasala gdzie Motor mając olbrzymią szanse na awans/wystarczyło wygrać przedostatni mecz z Orlętami i ostatni już nie pamiętam z kim/Motor przegrał w Radzniu 1:4 ,żeby było śmieszniej prowadząc 1:0.Ale o to co się stało w Radzyniu pasowało by zapytać "panów " Gierage, Soche, Oziemczuka czy Kaczmarka.
 Byłem na tamtym meczu. Tymosiak strzelił samobója co dało Orlętom prowadzenie, a później niezawodny wczesniej Gieraga nie strzelił karnego. Ostatni mecz (też przegrany) był z niewalcząca o nic wtedy Resovią. Motor przegrał awans z Garbarnia (z którą wygrał oba mecze) 3-ma punktami. Aby awansować wystarczyło wygrać tylko jeden z dwóch ostatnich meczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewałki były są i będą,i nie wierzę że akurat piłkarze Motoru byli od tego wolni, jednocześnie nie oskarżam o to personalnie Konrada Nowaka. A największy przewał gdzie na sto procent był zakład u buka, to mecz w Radzyniu za trenerki Sasala gdzie Motor mając olbrzymią szanse na awans/wystarczyło wygrać przedostatni mecz z Orlętami i ostatni już nie pamiętam z kim/Motor przegrał w Radzniu 1:4 ,żeby było śmieszniej prowadząc 1:0.Ale o to co się stało w Radzyniu pasowało by zapytać "panów " Gierage, Soche, Oziemczuka czy Kaczmarka.
Byłem na tamtym meczu. Tymosiak strzelił samobója co dało Orlętom prowadzenie, a później niezawodny wczesniej Gieraga nie strzelił karnego. Ostatni mecz (też przegrany) był z niewalcząca o nic wtedy Resovią. Motor przegrał awans z Garbarnia (z którą wygrał oba mecze) 3-ma punktami. Aby awansować wystarczyło wygrać tylko jeden z dwóch ostatnich meczów.
 A coś mi się pomieszało. Sprawdziłem i z jednak Resą wygrali. Czyli trzeba było wygrać z tym Radzyniem. Dziwna sprawa, podejrzana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem byłem i będę przyjacielu!! Nie miałem za bardzo czasu bo byłem na wystawie Militaria i żeśmy z Irka zrobili tarcze na strzelnicy!! A potem nadzorowałem inwentaryzacje sterty pod Belzycami która wykonywali moi ulubieńcy w swoich dresach a jak wiesz oni umieją liczyć tylko do trzech no i na minusie cały czas wychodziła ale wszystkie majtki na szczęście znalazły się u Irka ze Sławina!! Już dostał pokutę także jak bys chciał szczeniaki rasy kundel to za pare miesięcy będą do odebrania w Werbkowicach!! Z Szamańskim pozdrowieniem Szaman!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem byłem i będę przyjacielu!! Nie miałem za bardzo czasu bo byłem na wystawie Militaria i żeśmy z Irka zrobili tarcze na strzelnicy!! A potem nadzorowałem inwentaryzacje sterty pod Belzycami która wykonywali moi ulubieńcy w swoich dresach a jak wiesz oni umieją liczyć tylko do trzech no i na minusie cały czas wychodziła ale wszystkie majtki na szczęście znalazły się u Irka ze Sławina!! Już dostał pokutę także jak bys chciał szczeniaki rasy kundel to za pare miesięcy będą do odebrania w Werbkowicach!! Z Szamańskim pozdrowieniem Szaman!!
 O wreszcie się odezwał szaman z pierdziuchowa vel rolnik z Michowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem byłem i będę przyjacielu!! Nie miałem za bardzo czasu bo byłem na wystawie Militaria i żeśmy z Irka zrobili tarcze na strzelnicy!! A potem nadzorowałem inwentaryzacje sterty pod Belzycami która wykonywali moi ulubieńcy w swoich dresach a jak wiesz oni umieją liczyć tylko do trzech no i na minusie cały czas wychodziła ale wszystkie majtki na szczęście znalazły się u Irka ze Sławina!! Już dostał pokutę także jak bys chciał szczeniaki rasy kundel to za pare miesięcy będą do odebrania w Werbkowicach!! Z Szamańskim pozdrowieniem Szaman!!
 Ładnie to tak podszywać się pod szamana, który "faluję" na dnie Zalewu Zęborzyckiego służąc jako pokarm dla węgorzy. A wiesz co ciebie zgubiło? Ja jako sekretarz gminy Bełżyce sam nadzorowałem usunięcie osobiście przez szamana sterty łachów, oraz sam mu wypisałem list z podziękowaniem od wójta gminy. A ten fakt miał miejsce ponad 2 tygodnie temu. Więc jesteś kłamcą i nędznym burakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze Szaman, że wróciłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek to ty pseudo "kakao" vel "dziubasek"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...